Sülüntepe İndesit Servisi

Sülüntepe İndesit Servisi olarak size en iyi hizmeti sunuyoruz. Bozuk beyaz eşyalarınızı düzenli olarak onarır ve bakımını yaparız. Şirketimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve aygaz içermektedir. Eşyalarınız bozulduğunda veya bakım yaptırmak istediğinizde firmamıza başvurabilirsiniz. İndesit mağazalarından satın alınan bir beyaz eşyayı yetkili servis şirketimize sağlayabilirsiniz.
Sadece klima ve televizyon tamir etmiyoruz. Bunun dışında her türlü mal bakım ve onarımını düşünebilirsiniz. Bu hizmeti verirken deneyimli kadrosuyla çalışıyoruz. Şirketimizde çalışan personelin çoğu bu sektörde uzun yıllardır çalışmaktadır ve bu nedenle nasıl müdahale edileceğini çok iyi bilir.

Sülüntepe İndesit Servisi

7/24 Şirketimizde Mevcut Servisler
Sülüntepe İndesit Servisi olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Sülüntepe İndesit Servisi Biz işimizi önemseyen bir şirketiz ve bu yüzden her türlü arızayı çözmemiz gerektiğinde size geliyoruz. Eğer gece yarısı aramak istersen, sabah aramak istersen, yanına gelmekten asla bıkmayız. Aynı gün makinenizdeki sorunu onaracağız. Yetkili servis personelimiz, ürünlerinizde ortaya çıkan sorunu tespit eder ve gerekli her şeyi yapar. Tamir süresi beyaz eşyaların bozulan parçalarına göre değişir. Bazıları yarım saat, bazıları ise 2 saat sürebilir. Yine de, olabildiğince hızlı hareket ediyoruz ve zamanınızı boşa harcamıyoruz.

İndesit Servis Sülüntepe
İndesit Servis Sülüntepe

İndesit Servis Sülüntepe

Uzun Süreli Kullanım Sağlayın İndesit Servis Sülüntepe olarak tamir ettiğimiz beyaz eşya uzun süre bozulmuyor. Birçok şirket para kazanmak için mal sahibi olmak gibi şeyleri çözmez. Bununla birlikte, memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz, bu yüzden işimizi gerektiği gibi yapıyoruz ve onarılan ürünleri yıllarca kullanabilirsiniz. Bu yüzden seninle tekrar uğraşmak zorunda değiliz.

Sülüntepe İndesit

Evdeki bir eşyayı kırmak evin bütün yerleşimini mahvedebilir. Özellikle beyaz eşya bozulursa işinizin çoğu bitmemiş olarak bırakılabilir. Sülüntepe İndesit Bulaşık makineleri, çamaşır makineleri ve ocaklar gibi maddelerin bozulması çok can sıkıcı olabilir. Aynı gün evinize geliyoruz ve yapılması gerekenleri yapıyoruz. Sadece tamir etmiyoruz, makinelerinizi koruyarak oluşabilecek arızaları düzenli olarak önlüyoruz. Böylece, makinenizdeki bileşenleri tek tek kontrol ederek bozulma riskini yarı yarıya azaltırız.

İndesit Sülüntepe

Garanti Süresi Kapsamı İndesit Sülüntepe olarak, onarım hizmeti verdiğimizde 15 gün garanti hizmeti veriyoruz. İndesit Servisi 15 günlük süre zarfında firmamızdan yeni bir problemle karşılaşırsanız firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Bu durumda, sorunun bizim tarafımızdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit ederek sorun çalışanlarımızdan geliyorsa, ücretsiz olarak onarabiliriz. Ancak, sorun sizin tarafınızdan kaynaklanıyorsa, ücretli bir onarım yapmamız gerekir.
İndesit markalarından bir ürünün garanti süresi devam ederse, ücretsiz olarak onaracağız ve bakımını yapacağız.

Sülüntepe İndesit Buzdolabı Servisi

Garanti süresi dolmuşsa, öğenizi belirli bir ücret karşılığında onaracağız. Şirketimizden yardım almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için şirketimizi ziyaret edebilir ya da web sitemizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.olmadığını teşhis ederek sorun bizden kaynaklıysa ücretsiz olarak tamir yapıyoruz. Fakat sorun sizden kaynaklıysa bu durumda ücretli olarak tamir yapmamız gerekiyor.

İndesit Sülüntepe Servisi İletişim

Eğer İndesit markalarından aldığınız bir eşyanın garanti süresi devam ediyorsa tamir ve bakım işini ücretsiz olarak yapıyoruz. Sülüntepe İndesit Servisi Eğer eşyanızın garanti süresi bittiyse sizden belli bir ücret alarak tamirini yapıyoruz. Firmamızdan yardım almak için ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz veya internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara