Subzero Servisi

Subzero Servisi o bildiğiniz dünyaca ünlü buzdolabı markasının ülkemizde en iyi satış sonrası hizmetler veriyoruz. Subzero ürünleri için özellikle buzdolabı için Subzero Servisi desteği verdiğimizi bilmenizi isteriz. İstanbul geneli için teknik olarak sizlere yardımcı olmak ve sorunları yerinde gidermek adına şirketimiz siz değerli müşterilerin ürünleri için tamir destekleri verebileceğiz. İstediğiniz tamir ürünleri için hizmet merkezi olarak çalışmalarımızı vermek isteriz. İhtiyacınıza yardımcı olmak ve özellikle sub-zero buzdolabı için tamir özelliklerimizden ve desteklerimizden faydalanın.

Subzero Servisi

Subzero Servisi
Subzero Servisi

Subzero Hizmeti Uzun yıllardan beri servis, bakım ve montaj alanlarında hizmet acentesi olarak hizmet vermekteyiz. Subzero Servisi Hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetine tamamen odaklanıyoruz ve bu nedenle hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz. Ayrıca her yeni günde gelişen teknoloji ve hizmet standartlarını değiştirerek kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Subzero Buzdolabı Servisi hizmet olarak sunmaktayız. Bu hizmeti verirken, tüm Subzero marka ürünler için yerleşik ürünlerden buzdolabı ve çamaşır makinelerine kadar pek çok ürün için kurulum, bakım ve sorun giderme hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Özellikle Subzero beyaz eşya servisi için beyaz eşya bakımı için hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca, ürün garantileri kapsamında hizmetlerimiz de hizmet standartlarına sahiptir. Tüm müşterilerimize İstanbul sınırları dahilinde özenle sunuyoruz.

Subzero Servisi
Subzero Servisi

Subzero Servis

Subzero Beyaz Eşya Servis Hizmetleri Nedir? Servisimiz, garanti kapsamında olan tüm onarım hizmetlerini bir hizmet olarak sunmaktadır. Her şeyden önce, Subzero marka beyaz eşya veya ankastre ürünler, ürünü alan kullanıcının adresine teslim edilir. Teslimat sırasında ürün garanti belgeleri doldurulur ve müşteri sunulur. Beyaz Eşya Servisi Daha sonra, ürün teknik personelimiz tarafından toplanmakta ve kullanımla ilgili bazı bilgiler kullanıcıya geniş bir yelpazede anlatılmaktadır. Subzero Servisi Aynı zamanda, kullanıcının ilgilendiği konuların açıklığa kavuşturulmasından sonra, belgelerin alınmasına ilişkin belgelerin imzalanması ve montaj aşamasının tamamlanması.

Servisimiz, müşteri taleplerini kurulum süresince değerlendirir ve ürünün kullanıma hazır hale gelmesinden sonra.  Müşterinin ikamet adresini değiştirir. Ayrıca, kurulum aşamasından sonra bazı aksaklıklar söz konusu olursa, servis numaramızı müşteri kurulumu sırasında bıraktığımız numaralar ile aramak yeterlidir. Çağrı sonrası müşteri ve teknik servis için en uygun zaman belirlenir ve randevu alınır ve müşteri arızalı cihazın onarımı veya bakımı için tekrar tekrar gönderilir.

Subzero Servisi
Subzero Servisi

Subzero Buzdolabı Servisi

Kusurlu beyaz eşya ürünümüz yetkili teknik ekibimiz tarafından incelendikten sonra arıza tespit edilir. Arızanın kullanıcı veya montaj veya üretimden kaynaklanıp kaynaklanmadığının belirlenmesi teknik personelimiz tarafından yapılmakta ve arıza ortadan kaldırılacaktır. Ayrıca, kullanıcı ile ilgili bazı problemler belirli bir ücret karşılığında çözülür ve garanti kapsamındaki tüm kusurlar için kullanıcı ücreti yoktur. Subzero Buzdolabı Servisi . Ayrıca beyaz eşya servis.  Periyodu için tamir ve tamir hizmeti verilmiş olup, servis belirli bir ücret karşılığında verilmektedir.

 

Subzero Buzdolabı Servisi
Subzero Buzdolabı Servisi

Subzero Teknik Servisi

Servisimiz tüm Subzero marka cihazların bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini vermektedir. Subzero Servis Hizmetimiz tarafından kurulmasına gerek yoktur ve başka bir şehirden alınmış veya başka bir hizmet tarafından kurulmuş olan tüm beyaz eşya işlenebilir. Bunun için, kullanıcı tarafından müşteri hizmetleri merkezi tarafından tercih edilen servis atanır ve hizmetin ne olursa olsun müşteri tarafından talep edilen hizmeti vermek zorunludur.

Servisimiz kurduğumuz beyaz eşyaların ekstra bakım ve onarımını sağlayabilir ve ayrıca yeni alımlar için montaj işlerini de yapabiliriz. Subzero Servisi Ayrıca servisimizde yer alan teknik kadromuz da ekibimizde uzmandır ve yıllarca Subzero beyaz eşyalarının onarımı ve servisi yapılmaktadır. Bu nedenle, İstanbul’un her yerinde tercih edilen hizmetimizle ilgili şikâyetler istenmek için yeterli değil. Hizmet verdiğimiz Subzero servisi bölgeleri. Kadıköy subzero servisi, beykoz subzero servisi. Ömerli subzero servisi sarıyer subzero tamiri ve genel olarak bu bölgelerin tümüne geliyoruz.

Subzero Şarap Dolabı Servis

Kaliteli ürünlerin atası subzero markası için aklınıza gelebilecek her hizmetlerde yardımcı olacağız. Subzero Şarap Dolabı Servisi içinde firmamız sizler için teknik olarak yardımcı olacaktır.

İstanbul Subzero Servisi

İstanbul İçin Subzero Servis destekleri vermekteyiz hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler : Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu gibi ilçelerin tamamı için Subzero Buzdolabı Teknik Servisi firmamızdan olumsuz durumlarda yardımlar talep etmeniz mümkündür. Subzero Servisi istediğiniz zaman istanbul geneline hizmetleri iletir.

 

 

 

 

Hemen Tıkla Ara