Kadıköy Beyaz Eşya Servisi arayışlarınız özellikle tamirci ve onarım yapacak bir kurumsal firma ile ürünlerinizin genel sorunlarının giderilmesi ile alakalı destekler arıyorsanız. Bizimle hemen iletişim kurmanızı isteriz. Kurumsal çalışmalarımız sizlere sektörün lideri çalışan şirketimiz yardım vererek özellikle ev aletleriniz için bakım yapılmasını sağlamaktadır. Kurumsal çalışmalar ile hemen sizde tanışın Kadıköy ilçesinde Markası ne olursa olsun Beyaz eşya tamir hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Ürünlerimizin tamir edilmesi gerekirse Kadıköy Beyaz Eşya Servisi isteğinizi çok iyi karşılamaktadır. İstediğiniz zaman şirketimiz ile hemen iletişim kurabilirsiniz. Peki firmamız Kadıköy bölgesinde hangi markalara hizmet veriyor hemen sizlere onlardan bahsedeyim, Değerli kullanıcılarımız, Amana, Westinghouse, Gaggenau , Miele, Arçelik, Regal, Vestel, Profilo, Bosch, Siemens dahil aklınıza gelecek bütün markalara beyaz eşya servisi destekleri sunuyoruz.

  • Kadıköy Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kadıköy Buzdolabı Servisi
  • Kadıköy Çamaşır Makinesi Onarım
  • Kadıköy Kurutma Makinesi Servis
Kadıköy Beyaz Eşya Servis

Kadıköy Beyaz Eşya Servis

Kadıköy Beyaz Eşya Onarım

Personellerimizi çok iyi seçiyoruz, zaten çalışan kadromuzun bir çoğu 18 yılın üstünde firmamızda çalışmaktadır, Asla işi bilmeyen ve bu alanda fazla becerisi olmayan çalışanlara iş vermiyoruz, Yetiştirmek üzere aldığımız personellere en az 3 sene yardımcı personel yani çırak görevi veriyoruz. Daha sonra kalfalık ve ustalık için gerekli eğitimlerini tamamladıktan sonra atölyemizde yetiştirilip gerekli sertifikaları edindikten sonra siz değerli tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Kadıköy Beyaz Eşya Servisi ile çalışmalarınız sizlere mükemmel destekler sunacaktır.

Kadıköy Servis Hizmetlerimiz

Peki firmamız Kadıköy lokasyonunda hizmetleri nasıl sağlıyor? Öncelikle siz değerli tüketicilerin bize ulaşması ile harekete geçiyoruz. İstediğimiz saat ya da talep ettiğiniz gün sizin ev aletleriniz arıza yapmış ya da bakım görmesini istediğiniz ürünleriniz için yola çıkıyoruz.

Araçlarımızla Adresin deyiz

Ürünlerinizin arızalarını sizin şikayetlerin ise göre değerlendirip depomuzdan orijinal yedek parçayı araçlarımıza doğru muhafaza ve koli lenmiş bir şekilde stokluyoruz. Hangi parça arızalı ise eğer bu yedek parçaların alternatif olarak farklı durumlarda da sorun çıkardığını düşünerek farklı arızalar içinde yedek parçalarımız orijinal bir şekilde araçlarımızda toplanıyor. Evinize ulaşan teknik servisimiz öncesinde sizleri yaklaşık 35 dakika önce arayarak size geleceğini belirtiyor. Daha sonra elinize ulaşan personel örneğin çamaşır makinenizi arızalıysa genel olarak bütün fonksiyonlarını kontrol ederek arızalı olan parçayı tespit etmek için gerekli testleri yapıyor. Kadıköy Beyaz Eşya Servisi Daha sonra arızalanan parça tespit edilip fiyat bilgisi ve hangi parçanın değişeceği ile ilgili genel bilgileri tüketicilere belirterek. Fiyat bilgisi onayı sonrasında tamir hizmetini ve işlemini sizin evinizde yapmak suretiyle işe başlıyor.

Kadıköy Beyaz Eşya

Kadıköy Beyaz Eşya

Beyaz Eşya Servis Kadıköy

Tamir hizmeti bittikten sonra evinizde çamaşır makinesi ile örnek verdiğimiz için çamaşır makinenizi bir tam program vererek hızlandırılmış bir şekilde bütün fonksiyonları kontrol ediliyor. Tamir hizmeti bittikten sonra genel kontroller ve garanti belgesi yazılarak siz değerli tüketicilerin kullanım bilgileri ve tamir hizmeti ile ilgili tüm bilgilerin aktarıldığı bir belge bırakılarak ürüne bir sene garanti verilerek değerli tüketicilerimizin evinden uzaklaşıyoruz.

Kadıköy Servis

Daha sonra adresimize gelen personellerimiz ofis elemanına sizin imzaladığınız belgeyi vererek bilgisayar ortamında kayıt edilen garantimiz daha sonra servis formu arşivi departmanımız sayesinde tutuluyor ve saklanıyor. Kadıköy Beyaz Eşya Servisi Kısacası siz beyaz eşya hizmeti aldığınız firmanın güvencesi ile ürünlerinizi yıllarca kullanıyorsunuz. Tekrar arıza gibi durumlarda. Asla ücret vermeden çamaşır bulaşık makineniz ya da buzdolabınızın sorunları ücretsiz bir şekilde gidebiliyor.

 

Kadıköy Beyaz Eşya Servis Hizmet Ücretlerimiz.

  1. Buzdolabı kompresör yenileme gaz şarj ve buzdolabının ana motorunun değişim ücreti 800₺ – 930₺
  2. Çamaşır makinenizin yıkama motorunun yenilenmesi ve bu yıkama motorunun revize veya yenilenme işlemi ücretleri. 350₺
  3. bulaşık makinenizin su tahliye motoru değişimi veya revizyon olması ve bu hizmetler sonrasında genel olarak su tahliye hortumlarının temizleme ücreti. 220₺
  4. kurutma makinesi genel bakımı filtre temizliği ve buna bağlı olarak tahliye borularının genel bakım ve temizlik hizmetleri ücreti. 350₺

Beyaz Eşya Servis Hizmetlerimiz

Çamaşır makinelerinin yıkama problemleri su tahliye hizmeti ile ilgili eksiklikleri ya da çamaşır makinenizin aşırı gürültülü çalışma ve titreşimli sıkma problemlerini giderme hususunda hizmetler veriyoruz. Aklınıza gelebilecek her marka her model çamaşır makinenizin bütün sorunlarını evinizde sizlerin gözünüzün önünde kusursuzca tamir ediyoruz bu tahmin hizmetini almak için bizleri sadece aramanız yeterli oluyor bizleri tercih etmeniz ürünlerinizin geleceği açısından fayda sağlayacaktır.
Bulaşık makinelerinin deki tüm sorunları çabucak evinizde hallediyoruz. Genellikle bize gelen en önemli bulaşık makinesi sorunları temiz yıkama problemleri ile karşılaştığı durumlar biz bu sorunları kökünden çözüyor ve bulaşık makinenizdeki diğer sorunları da adresinizde hallediyoruz. Önemli oranda su ısıtma sorunu su tahliye problemi ya da su sızıntıları gibi problemler müşterilerimizin sıklıkla karşılaştığı sorunlar arasında biz her alanda sizlere yardımcı oluyoruz.
Her marka kurutma makinesinin sorunsuz bir şekilde onarımı firmamız tarafından sağlanır genellikle kurutma makinelerindeki problemler büyük bir sorun veya maliyet çıkarma martta sorunların genellikle %99'u bakım eksikliğinden kaynaklanıyor. Bu nedenle kurutma makinenize genel bir bakım hizmeti sunarak sorunları ortadan kaldırdığımız aşikar.
Marka buzdolabı zaman zaman soğutma işlemini sağlayan gazın eksilmesi veya hava sirkülasyonu sağlanmasını engelleyen buzlanma karlama veya kanalların tıkanma problemleri ile karşı karşıya kalarak soğutması azalmakta. Bu neden ne buzdolabınızda soğutma sorunları sizleri bayağı bir mağdur etmektedir. Sorunları tamamıyla ortadan kaldıracak personellerimiz buzdolabı servisi sunarak ürünleriniz deki tüm şikayetleri tek celsede ortadan kaldırıyor değerli tüketiciler sizlere söylemek istediğimiz en önemli bizi tercih etme nedenlerinden bir tanesi de ürünlerinizi kesinlikle yerinde evinizde tamir etmemiz asla adresinizden atölyemize buzdolabı taşınıyoruz buzdolabı taşındığı zaman çok iyi sonuçlar çıkarmaz genellikle çizilmeler buzdolabınızın kompozisyonda ki yağın kanala yani hava gaz kanalına dolması ile tıkanmalar ortaya çıkabilir bunun için bizi tercih ettiğiniz zaman. Kesinlikle buz dolaplarının adresinize tarif tamir edilir bizi tercih etmelisiniz eğer asla başka firmaya buzdolabınızı vermeyin olası sorunlar ile de sizin canınızı sıkabilir.
Kadıköy Servisi

Kısacası beyaz eşya ürünlerinizin tamir edilmesi onların bakım görmesi. Daha güvenli bir şekilde evimizde az elektrik tüketir ek sizlere hizmet vermesini sağlamak için servis şirketimiz adresinizde sizlere yardımcı olacak. Ağırlıkla sorunlar yedek parçaların arızalanması ile kaynaklanıyor. Bir çamaşır makinesini tahliye motoru bozulduğu zaman hem sıkma yapmıyor ve suyu da boş atamıyor. Bu gibi durumlarda örnek vererek konuşuyorum bu çamaşır makinesinin su tahliye motoru yenileyerek sorunları ortadan kaldırabiliyor. Servis Asia olarak bu hizmetlerimizin arkasında durduğumuzu ve ürünlerinizin daha sağlıklı sizlere uzun yıllar hizmet verebilmesi sağlamak için çalışmalarımızı verdiğimizi sizlere sunduğumuzu söylemek isterim.

Kadıköy’de Nerelere Destekler Sunuyoruz ?

Genellikle Kadıköy’de lokasyon olarak. Erenköy Göztepe Sahrayıcedit Bostancı. Kalamış, Moda Kadıköy Rıhtım kısacası Kadıköy ile Ataşehir arasındaki bütün konuların genel olarak beyaz eşya sorunlarını giderir. Hizmet verecek personellerimiz adresinizde hazır bulunacak. Kadıköy Beyaz Eşya Servisi için beklemeden aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

0216 540 00 23

0216 469 34 35

0532 789 75 07

Kadıköy Beyaz Eşya Onarım Hizmetleri , Karanfil Sk. 32-34 Göztepe 34730 Kadıköy/İstanbul