Personel kadromuz için bizden eğitimlerle tamamına sağladığımız uzmanlık statüsünü Bosch Servisi işletmemiz sizlerin tüm ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Özellikle beyaz eşya ve ankastre tamir, bakım, onarım, yedek parça gibi önemli durumlarda değerli tüketicilerimizin istediği zaman ulaşabildiği çağrı merkezimiz 0216 540 00 23 sizlere her durumda yardımcı olacaktır. Türkiye’nin en çok tercih edilen markası Bosch için teknik destekler veriyoruz. Her durumda 7/24 sizlere teknik destekler gönderiyoruz. Uluslar arası markalara ve diğer yerli markalarda tamir hizmetleri ulaştırdığımız gibi Bosch Servis içinde bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Türkiye’de tercih edilen beyaz eşya servis firmamız Servis Asia Gururla siz önemli müşterilerimiz için çalışmalarına devam edecek.

Bosch Servis

Bosch Servis

Bosch Servisi Merkezi

Hemen hemen her gün onlarca aracımız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası konumlarında, Bosch Servisi desteği vermek adına hizmetler ulaştırmak için teknik destekler vermeye siz değerli tüketicilerimize yardımcı olmaktadır. Bu kusursuz hizmetimizi yaklaşık 19 senedir sunuyoruz. Kaliteli bir hizmet ulaştırmak bizleri oldukça mutlu etmektedir. Bilir kişilerimize verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Değişen malzeme işçilik ve aksesuar içinde tam 1 yıl garanti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Çeşitli arıza nedenleri ile ilgili verdiğiniz kayıtların arkasındayız. Alacağınız tüm hizmetimizi tavsiye ederseniz ve ne olursa olsun bir şikayetiniz varsa önce bizim işletmemiz le paylaşmanız sonuçları daha hızlı alarak sıkıntılı hizmetlerimizden sizleri 1 saat içinde kurtarırız.

İstanbul Bosch Servisi

Bir ev aletinin en ihtiyacı olduğu hizmet kesinlikle bakım hizmetidir. Her sene beyaz eşyalarınız için bakım yaptırırsanız ürünlerinizi daha uzun seneler kullanırsınız. Özellikle buzdolabı bakım desteği ürünlerinizde seneler boyu sürecek sorunsuz kullanım sunulmasını sağlamaktadır. O açıdan kendinizde evde buzdolabına bakım yapabilirsiniz. En azından buzdolabınızın arka motorun orada bulunan radyatöre bakım yapmanızı, oradaki tozları temizlemenizi, motorun üzerinde bulunan tasın içini temizlemenizi tavsiye ederim. Bu işlemi en az 1 yılda bir yapmanız Bosch markalı buzdolabınızın çok daha uzun seneler kullanılmasını sağlamaktadır. Şirketimiz Bosch Servisi acil ve kusursuz olarak bu bakım hizmetlerini sizler için yapacaktır.

Bosch Servisi Uygun Fiyatlı Nasıl Olur

Teknik takiplerimiz sonucu bir buzdolabının kompresörünü değiştirmemiz gerektiğinde sizlere verdiğimiz fiyatlar kesinlikle ekonomik olmaktadır, Piyasada bu tarz uygun fiyatlar verecek teknik destekler bulmanız zor olacaktır. hiç bir zaman aldığınız bu kaliteli hizmetlerden memnunsuzluk yaşamayacağınızı çok rahatlıkla belirtebilirim İstediğiniz zaman Bosch Servis için bizleri arayabilirsiniz. İşimiz sizleri memnun etmek ve değerli kaliteli desteğimizle sizlerin ürünlerinizin arkasında durmak.

Bosch Servis

İstediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilir istediğiniz anda sizlere vereceğimiz deneyimli çalışan kadromuzla hizmetlerin ardı arkası kesilmez. Bu kaliteli çalışmanın karşılığı olarak, Onarılmış tamir edilmesi muhtemel, Ev aletlerin teknik olarak giderilmesini isterseniz bizi arayınız.

  • Bosch Buzdolabı
  • Bosch Bulaşık Makinesi
  • Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri
  • Bosch Ankastre Teknik Destekleri
Bosch Servisi

Bosch Servisi

Bosch Buzdolabı Servis

Buzdolabınızın soğutamadığı sıkıntılı anlarda sizlerin yanındayız. Hiç kuşkusuz değerli ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde tamir edeceğiz. Geç kalmadan sorunları hemen bizlere belirterek ürünlerinizin tam vaktinde onararak daha büyük buzdolabı sorunlarını ortadan kaldırmayı sağlayabiliriz. Özellikle buzdolabı yaz ayarında çok fazla ısındığı ve yüzey derecesinin yüksek olması nedeni ile iç kısımlardaki ısının düşmesini minimuma getirmeye çalışması münasebeti ile sürekli çalışacağından hararet yapma olasılığı çok yüksektir. Bosch Servisi şirketimde sizlerin buzdolabınız en stabilize nasıl çalıştırır ve sorunsuz kullanıma en uygun nasıl gelir onun peşinde olduğunu söylememiz gerekir.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Özellikle en çok kullanılan beyaz eşya ürünlerinin başında gelir neredeyse 1 asırdır insanlar çamaşır makinesi kullanır. Bu ürünün en eski üreticilerinden Bosch markasında sizlere çamaşır makineleri üretip değerli tüketicilerine sunmaktadır. İşletmemiz sizlerin Çamaşır makinesini tamir etmek için yardımcı olacaktır. Asla sizlere verdiğimiz hizmetlerin arkasında durmamazlık yapmayız, her ihtiyacı çözmek bizim boynumuzun borcudur. Bilmenizi isterim tüketicilerimizin ürünleri bizim kendi ürünlerimiz gibi özverili yaklaşarak tamir etmekteyiz bilinçli tüm ustalar neredeyse bizim bünyemizde hizmet vermektedir.

Bulaşık Makinesi Onarım ( Bosch )

Bulaşık makinelerine acil destek ve tamir işleri gerektiğinde Beyaz Eşya Servisi şirketimizi arayarak randevu alabilirsiniz. İstanbul’da her ilçeye çıkardığımız araçlarımızı tamamen sizlerin istediği zamanda gidereceğiz. Teknik destekler vermeye bayılıyoruz. Bu önemli hizmeti sizlere sunarken alışagelmiş tamir hizmetlerinin dışında birde sıra dışı garantili Bosch tamir işçiliği sunacağız. Her durumda sizin için mücadele eden bir yardımcınız olarak destekler sunacağız. Hiç bir zaman sizleri yalnız bırakmıyoruz. bizim hizmetlerimizde 1 sene işçilik ve yedek parça garantiyle sunulacaktır. Bosch Tamircisi lazımsa beklemeden aramanızı öneririm bulaşık makinesi veya beyaz eşya servisi için şirketimiz birçok sorunu yerinde çözecek ürünlerinizi, ev aletlerinizi evinizde onaracaktır.

Bosch

Bosch

Bosch Kurutma Makinesi Onarım, Bakım

Bosch markalı kurutma makinenizde yaşadığınız sıkıntıları tamamen gidereceğiz. Özellikle kurutma makinesi en az 6 ayda bir temizlik yapılması gereken filtreleri bulunur. Bu filtrelerin temizliği bakımı kesinlikle yapılması gerekir, Aksi halde kötü kokular yayacak ve ürünlerinizi elbiselerinizin berbat kokmasına neden olacaktır. Bosch ürünlerinizle ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldıracağız. Bizimle iletişim kurarak istediğiniz zaman teknik destekler almanızı öneririz. İhtiyacınızı gidermek bizim işimiz lütfen aldığınız beyaz eşyaların bakımlarını aksatmayın aksi halde ciddi sorunlarla cebinizden çok daha fazla para çıkmasına neden olacaktır.

Bosch Ankaste Tamir, Onarım ve Bakım Hizmetleri

Biz ve ekibimizle Bosch Servis şirketimiz ankastre ev aletleriniz için her alanda teknik destekler sunmak için kurulmuş bir işletmedir. Özellikle beyaz eşya ve ankastre alanında lider bir altyapı ile bu destekleri vermeye devam ediyoruz. Kusursuz hizmetler ile birçok işletmeden çok daha yüksek yerdeyiz. Orijinal yedek parça ve aksesuarlar bulunan servis firmamız sizlerin bosch ürünlerinize tam vaktinde ve çok hızlı tamirci, Usta gönderecektir. Beklemeden kaliteli destekler almak ve bu hizmeti garanti formu ile güvence vermek bizim en önemli desteklerimiz arasında. Özellikle usta ve usta öğretici firmamız ile şimdi iletişime geçmenizi öneririz.

Bosch Tamir Hizmetleri ve Fiyatlandırması

HizmetlerimizAçıklamalarFiyat
Bosch ürünleriniz için servis ücretiBosch tamir için gelen teknik servis desteğimize yaptırmadığınız zaman alınan ücrettir, Eğer verilen fiyatı kabul eder ve ürünlerinizin tamir edilmesini isterseniz bu ücret alınmaz.50,00
Bosch Buzdolabı Motor değişim ücretiKomprosör değişim, Drayer yenileme, Yeteri kadar gaz dolumu ve kaynak işlemi890,00
Çamaşır Makinesi Yıkama motoru revizyonBosch Çamaşır makinenizin yıkama moturu sökülür ve revizyon yapılarak takılır.330,00
Bosch Çamaşır makinesi pompa motor değişimiÇamaşır makinenizin su boşaltamadığı zamanlarda yada sıkma yapmadığı zamanlarda değişen motordur, Orijinal olarak sıfırı ile değişir.210,00
Tamir ve Bakım Aynı Anda

Değerli müşterilerimiz ürünlerinizin başına gelen arıza durumlarında firmamız tamir edilmesi gereken ürünün tamir desteklerini tamamlayıp çalışır vaziyete getirdikten sonra, Genel bakım hizmetinde sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır. Her türlü sorunlara ek olarak bakım ve kontrolleri gerçekleştiren personellerimiz istediğiniz zaman sizlere yardımcı olacak. İhtiyacınızı karşılayacaktır. bosch servis için lütfen bizi tercih edin emin olun memnun kalacaksınız, Eğer bir memnuniyetsizlik ve sorun yaşarsanız aldığımız ücretin tamamını geri sizlere iade ederiz.

Bosch Ürünler İçin Hizmetlerimiz

Kusursuz bir kurutma makinesi tamiri için gerçekten sizlere deneyimli hizmet sunabilecek İşinin ehli personeller yönlendiriyor, her alanda Size destek sunduğumuz kan oturuyoruz alacağınız hizmetlerimiz Tam iki sene garantili kusursuz olduğu gibi orijinal parçalarla yerinde tamir ediliyor. Lütfen kurutma makinenizdeki sıkıntıyı hata kodunu ya da sistem hataları ile ilgili detaylı notlarınızı alarak bizlere belirtin gelmeden önce bizde hazırlıklı gelip ürünlerinizi aynı saat içinde teslim etmiş oluruz.
Çamaşır makinenizdeki su alması boşaltmaya da sesli çalışma gibi sizleri rahatsız eden durumlarda yerinde Tamire de bildiğimizi bilmenizde fayda var. Özellikle Çamaşır makinelerinde düzgün yıkama problemleri ve sizleri rahatsız eden gürültüler Kozmetik problemler ya da çamaşırlarınız daki koku pas lekesi gibi problemleri çözecek uzmanlar yönlendireceğiz. Çamaşırı astığınız zaman fark ettiğiniz kötü kokulardan artık kurtulacaksınız bunun için çamaşır makinenizi bir bakım hizmeti vererek onları kötü kokulardan ve lekelerden kurtaracak ve Körük lastiğindeki siyahlaşmış durumları tamamen kendi rengine getireceğiz.
Bosch buzdolabı tamiri, buzdolabı soğutma sıkıntılarını yerinde çözmek için mücadele ediyor istediğiniz gün yerinde teknik ekiplerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Olumsuz tüm örnekleri sizlerin sebze ve gıdalarınızdaki aşırı karlanma ve çabuk bozulma gibi şikayetleri ortadan kaldırıyoruz.
En Yakın Bosch Servis İletişim Bilgileri

Bosch Onarım merkezimize ulaşacağınız numaralar ; 0216 540 00 23 – 0216 469 34 35 – 0212 266 68 90 , Bu telefonlardan kuşkusuz 24 saat ulaşabilir ve ürünleriniz hakkında detaylı yardımlar alabilirsiniz. Bizlere günün her saati ulaşabileceğiniz 0542 849 34 61 numaralı hattımızdan da ulaşmanız mümkün olacaktır. İhtiyaçlarınızı çok hızlı değerlendireceğimizi bilmenizi isterim işimizi severek yapıyor siz değerli tüketicilerimizi memnun ediyoruz. Beklemeden bizlerle Bosch Servisi şirketimizle iletişime geçin.