İçerenköy Regal Servisi

Darıca Beyaz Eşya Servisi

Isteklerinize çok hızlı bir şekilde yanıt vermek adına. Darıca lokasyonunda yani Kocaeli‘ye bağlı olan bu ilçede siz değerli tüketicilerin Darıca Beyaz Eşya Servisi ihtiyaçlarını karşılamak adına Bizler siz değerli tüketicilere hizmetler sunuyoruz. Hangi marka olursa olsun boschsiemens Westinghouse General Elektric Arçelik Beko Altus Regal Vestel Bu markaların genel olarak dayanıklı tüketim mallarına. Profesyonel hizmetlerini firmamız siz değerli tüketicilere sunmakta.

Darıca Beyaz Eşya Servisi

İstek ve önerilerinizi müşteri hizmetlerini arayarak talep oluşturarak değerlendirebilirsiniz.  Darıca Beyaz Eşya Servisi Firmamız Kocaeli Darıca bölgesinde beyaz eşya onarımı bakımı tamiri yedek parça. Aksesuar ve kurulum hizmetleri konusunda oldukça geniş kapasiteye ve işlem gücüne sahiptir.

İstanbul’da olduğu gibi Kocaeli bölgesinde de yüksek derecede müşterilere önemli Seren ve onların ürünlerine değer veren kendini her geçen gün bir üst safhaya çıkarabilen deneyimli personel kadrosu bulunmakta. Olası arızalarını nitelikli bir şekilde tamir edilmesi ve gereğinin yapılmasını bizzat firmamız servis Asya tarafından sağlanmakta. Hangi saatte olursa olsun şirketimiz müşteri hizmetleri sizlere telefonda destek verebilecek kapasitede ve istediğiniz saatte aradığınızda karşınızda bir müşteri hizmetleri ve yardımsever ustaları bulabileceksiniz.

Darıca Beyaz Eşya Servisi
Darıca Beyaz Eşya Servisi

Darıca Servisi

Oluşan arızaların giderilmesi adına. Elimizden geleni ardımıza bırakmıyorsun oluşan arızaların yerinde giderilmesini sağlayan personellerin.  Araçlarında tüm yedek parçaları bulundurduğumuz belirtmek isteriz. Ne olursa olsun günün ulaşılabilecek mesai saatleri içi ya da dışı fark etmez 7 gün 24 saat şirketimizi arayabilir. Gerekli servis desteğini Darıca servisimizden alabilirsiniz. Darıca Beyaz Eşya Servisi Gelin Birlik olalım.  Servis Asia Deneyimli personelleri bizden alacağınız hizmetleri müşterilerimizin memnuniyeti sayfası içeriğinde bulunan. Formdan bizlere ulaştırın ve bizlere yapacağınız en büyük iyilik. Bizleri komşularınızla sevdiklerinize, Akrabalarınızla ve beyaz eşya tamiri ile ilgili ihtiyacı olan tanıdıklarınıza ailenize bizi referans gösterin ve biz sizi mutlu ettiğimiz gibi. Sizler de bizi mutlu edin yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder arızasız günler dileriz.

Darıca Beyaz Eşya Servisi

Kocaeli Şube : 302. Sk. N:43 İlimtepe Mahallesi 41780 Körfez/Kocaeli

 0262 655 00 06

kocaeliservisi@beyazesyaklimaservis.com

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara