Ömerli Amana Servisi

Westinghouse Buzdolabı Servisi Hizmetinizde Serviste Kalite Ve Hız Önemlidir  Beyaz eşyalar özellikle yeni kurulan evlerde temel ihtiyaç sıralamasında ilk önce gelmektedir. Westinghouse Servisi Alınan bulaşık ve çamaşır makineleri, fırınlar, ankastre ürünler, tezgah üstü ocaklar, hepsi de en son kalite ve modelde evinizin baş köşesindeki yerlerini almakta ve işlerinizde büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Her ne kadar son teknoloji ürünü olsalar da, elektronik beyaz eşyalar ömürlük değillerdir. Hatta bazı beyaz eşya ürünleri alındıktan çok kısa bir süre zarfında görevlerini yerine getiremez hale gelmekte yani bozulmaktadır. Acil olarak servise ve bakıma ihtiyaç duyulduğunda doğru servis adresine ulaşmak çok önemli bir adım olacaktır. Eşyadır bozulur, tamir olur yeniden kullanılır. Servislere her gün, yüzlerce bozulan çamaşır ve bulaşık makineleri, çok değişik markalarda ankastre ev eşyaları değişik arıza ve şikayetler ile getirilmektedir. Burada üzerinde durulması gereken mühim nokta ise servislerin yaptığı hizmetlerden memnuniyet oranlarının ne derece olduğudur. Yani yapılan tamir ve bakım hizmeti müşterileri memnun edebilmekte midir?

İstanbul merkezli olarak 2007 yılında hizmete başlayan Servis Asia firmamız, Westinghouse Buzdolabı servisi olarak bütün modellere servis hizmetini müşterilerimizin isteği doğrultusunda birinci kalitede sunmaktadır. Servisimize telefon, internet ya da bizzat gelerek ulaşan, bütün müşterilerimizin problemleri mutlaka çözüme kavuşturulmaktadır. Westinghouse Servisi 18 yıldan beridir devam eden bilgi beceri ve teknik donanımını, güncel teknolojik bilgelerle genişleterek her türlü beyaz eşya arıza ve montaj gibi işlemlerde çözümün birinci adresi olmaya devam etmektedir.

 

Westinghouse Servisi

Westinghouse Buzdolabı Servisi
Westinghouse Buzdolabı Servisi

Ev eşyalarından anormal sesler mi gelmeye başladı? Yıkama ve durulama işlemleri doğru düzgün olmuyor mu? Fırınınız, bin bir emekle yaptığınız böreği pişirmedi mi? Ankastre ocağınız yanmıyor mu? Evet, bu ve buna benzer daha bir sürü probleme karşılık firmamız, akılcı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Bunun için Westinghouse Buzdolabı servisi  adresimizi ziyaret edebilir ve ücretsiz danışma hattımızdan, uzman personelimizden çözüm önerileri alabilirsiniz. Beyaz eşya ürünlerinde yedek parça da çok önem arz eden bir husustur. Bozulan eşyalarda yedek parça ihtiyacı yine servisimiz bünyesinde temin edilerek, montaj işlemi gerçekleştirilmekte ve makineniz eski sağlığına kavuşturulmaktadır. Bu konu da parça garantisi yanında bir yıllık işçilik garantisi de vermekteyiz. Personelimize ve teknik ekibimize güveniyoruz, sizinde binlerce müşterimiz de olduğu gibi, servisimize güvenmenizi ve beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı içinde teslim etmenizi bekliyoruz.

Westinghouse Buzdolabı Servisi

Westinghouse Beyaz Eşya Servisi Hizmetinizdedir  Servisimiz tamir ve bakım işini üzerine aldıktan hemen sonra, bir doktor hassasiyetinde beyaz eşyalarınıza müdahaleye başlayacak ve bir gün gibi kısa bir sürede, makinenizin sorununu tespit ederek, çözüm için gerekeni yapacaktır. Firmamız, sabah başladığı mesaisini gece 23:30’ kadar devam ettirmekte, müşterilerimize her an cevap vermeye oldukça özen göstermektedir. Arıza tespiti için ev ya da iş yerlerine çağrıldığımızda, profesyonel mobil ekibimiz harekete geçmekte ve çok hızlı bir intikal gerçekleştirmektedir.

Evlere girilirken kesinlikle galoş takılarak hijyen ortamı sağlanmaktadır. Westinghouse Servisi Arıza tespitini 40 TL gibi oldukça düşük bir ücretle gerçekleştiren teknik elamanlarımız size yapılması gereken işlemleri teker teker anlatacaktır. Siz onay verdikten sonra da kaliteli bir işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak beyaz eşyanız ilk aldığınız gündeki gibi, çalışır vaziyette size teslim edilecektir.