Westinghouse Servis

Westinghouse Servisi

Personellerimiz Westinghouse Servisi Hizmeti alan müşterilerimiz için hızlı tamir, onarım ve bakım gibi önemli teknik desteği İstanbulda sunmak için çalışıyor White-Westinghouse Servisi olarak, evinizde severek kullandığınız beyaz eşya ve buzdolabı, bulaşık makinesi gibi değerli ürünlerin tamir edilmesi için teknik destekler verecek sizlere yardımcı olmak için onarım hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız. Bu ürünlerinizde yaşadığınız tüm sıkıntıları firmamız olarak sizlere sunacağız. Profesyonel bir onarım destek ihtiyacı olan bir buzdolabınız ve ev aletiniz varsa bizden tamir desteği alabileceksiniz.

Westinghouse Servisi

Tam zamanlı çalışan isteğinizi vaktinde gideren, Westinghouse Servisi Desteklerini giderecektir. Kaliteli desteklerimizle yanınızda olan şirketimiz, İstediğiniz zaman çalışmalarımızla yanınızda olmak için, Garantili ve yerinde desteği sizlere sunacağız. Ustalarımızın sizlere verdiğini hizmetler kapsamında anında ivedi bir şekilde tamir desteği sunacağız. Olağan her sıkıntının giderilmesi için çalışmalar başlatacağız. Buzdolabı ve beyaz eşya için elimizden geleni yaparız, Siz sadece arayın.

Westinghouse Servis

Kusursuz onarım hizmetleri, İsteklerinizi karşılamak adına arızaları sonlandırma desteği ile Ülkenin en kusursuz tamir desteğini işletmemiz olarak sizlere sunuyoruz. Bu kısa sürede tamir ve onarım için hizmet almanız çok basit bizlere White Westinghouse servisi ürünlerinizde yaşadığınız sorunları belirtirseniz kaliteli ve deneyim deposu bir Westinghouse Servis Hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Bizi çok fazla tercih eden kullanıcının buzdolabı, fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi ürünleri için onarım desteği sunduk sunmaya devam edeceğiz. İşi kısa sürede çözmek adına tam zamanlı çalışanlarla adresinizde olacağız.

White Westinghouse Servisi

İstanbul’da Kaliteli Buzdolabı onarımı için Westinghouse Servisi hizmetimiz İstanbul geneli için kaliteli desteği sizlere vermektedir Yetkili servis uzmanlığı birkaç yıl öncesinden anlaşmalı olarak bıraktığımız zamanlardan kalma kusursuz ve ehil personellerle yanınızdayız İstediğini zaman işletmemiz tüm beyaz eşyalarınıza Kurumsal olarak kendi fabrikanın tercih ettiği yedek parça olanaklarımızla, çalışmalarımızı sizlere ileteceğiz ihtiyacınız için bizlerden fiyat teklifi alabilir sizler için teknik becerilerimizi sergileyebiliriz. Garanti, Orijinal Parça, Kurumsal Hizmetler ne ararsanız isteklerinizin giderilmesinde büyük rol oynayacağız. Buzdolabının herhangi bir yedek parçasının zarar görmesi daha önemli parçalarının zarar görmesine sebep olabilmektedir. Bunu önlemek adına problemin erken fark edilmesi ve parçanın değiştirilmesi gerekmektedir. Parça değişimi dolabın ömrünü uzatmaktadır. Küçük problemleri erkenden fark eden profesyonel bakım ekibi, büyük maliyet gerektiren problemlerin önüne geçmektedir.

Westinghouse Hizmetleri

Profesyonel Teknik Ekip Buzdolabı, Westinghouse Servis diğer beyaz eşyalar gibi bakım ve tamir sırasında hassasiyet gerektirmektedir. Teknik ekip bu sebeple çok önemlidir. Profesyonel ve alanında uzman teknik ekip ile kaliteli bakım ve tamirat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet sunan ekibimiz, alanında gerekli eğitimleri tamamlamıştır. Bu durum eşyanızı riske atmaktan kurtaracak oldukça önemli bir unsurdur.

Westinghouse Servis İstanbul

Westinghouse Buzdolabı Servisi Hizmetinizde Serviste Kalite Ve Hız Önemlidir  Beyaz eşyalar özellikle yeni kurulan evlerde temel ihtiyaç sıralamasında ilk önce gelmektedir. Westinghouse Servis Alınan bulaşık ve çamaşır makineleri, fırınlar, ankastre ürünler, tezgah üstü ocaklar, hepsi de en son kalite ve modelde evinizin baş köşesindeki yerlerini almakta ve işlerinizde büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Her ne kadar son teknoloji ürünü olsalar da, elektronik beyaz eşyalar ömürlük değillerdir. Hatta bazı beyaz eşya ürünleri alındıktan çok kısa bir süre zarfında görevlerini yerine getiremez hale gelmekte yani bozulmaktadır.

Westinghouse Servisi
Westinghouse Servisi

White Westinghouse Servis

Acil olarak servise ve bakıma ihtiyaç duyulduğunda doğru servis adresine ulaşmak çok önemli bir adım olacaktır. Eşyadır bozulur, tamir olur yeniden kullanılır. Servislere her gün, yüzlerce bozulan çamaşır ve bulaşık makineleri, çok değişik markalarda ankastre ev eşyaları değişik arıza ve şikayetler ile getirilmektedir. Burada üzerinde durulması gereken mühim nokta ise servislerin yaptığı hizmetlerden memnuniyet oranlarının ne derece olduğudur. Yani yapılan tamir ve bakım hizmeti müşterileri memnun edebilmekte midir?

İstanbul merkezli olarak 2007 yılında hizmete başlayan Servis Asia firmamız, Westinghouse Buzdolabı servisi olarak bütün modellere servis hizmetini müşterilerimizin isteği doğrultusunda birinci kalitede sunmaktadır. Servisimize telefon, internet ya da bizzat gelerek ulaşan, bütün müşterilerimizin problemleri mutlaka çözüme kavuşturulmaktadır. Westinghouse 18 yıldan beridir devam eden bilgi beceri ve teknik donanımını, güncel teknolojik bilgelerle genişleterek her türlü beyaz eşya arıza ve montaj gibi işlemlerde çözümün birinci adresi olmaya devam etmektedir.

white-westinghosue servisi
white-westinghosue servisi

 

İstanbul Westinghouse

Westinghouse Buzdolabı Servisi
Westinghouse Buzdolabı Servis

Ev eşyalarından anormal sesler mi gelmeye başladı? Westinghouse Servisi Yıkama ve durulama işlemleri doğru düzgün olmuyor mu? Fırınınız, bin bir emekle yaptığınız böreği pişirmedi mi? Ankastre ocağınız yanmıyor mu? Evet, bu ve buna benzer daha bir sürü probleme karşılık firmamız, akılcı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Bunun için Westinghouse Buzdolabı servisi adresimizi ziyaret edebilir ve ücretsiz danışma hattımızdan, uzman personelimizden çözüm önerileri alabilirsiniz. Beyaz eşya ürünlerinde yedek parça da çok önem arz eden bir husustur. Bozulan eşyalarda yedek parça ihtiyacı yine servisimiz bünyesinde temin edilerek, montaj işlemi gerçekleştirilmekte ve makineniz eski sağlığına kavuşturulmaktadır. Bu konu da parça garantisi yanında bir yıllık işçilik garantisi de vermekteyiz. Personelimize ve teknik ekibimize güveniyoruz, sizinde binlerce müşterimiz de olduğu gibi, servisimize güvenmenizi ve beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı içinde teslim etmenizi bekliyoruz.


Westinghouse Onarım ve Ücretlendirme

Westinghouse İle İlgili Sorularınız

Değerli White Westinghouse kullanıcıları, Şirketimiz Servis Asia sizlere sunduğu yedek parçaların tamamını Amerika'dan Kendi imkanlarımızla ithal etmekteyiz, Ebay ve Amazon gibi şirketler dende tedarikçilerden de orijinal yedek parçalar edindiğimizi söyleyebilirim.
Genellikle buzdolabının soğutmama nedenleri , buzdolabının gaz kaçırması elektronik kart sorunları, rezistans ısıtıcı grupları, sorunlarından kaynaklanabilir. O nedenle uzmanlarımızın gelip buzdolabınızı genel olarak yedek parçalarını ölçme sinde fayda var.
Buzdolabınızın Alt Kısmı eğer soğutmuyor sa, genellikle fan motoru ya durmuştur ya da arıza yapmıştır. Buzdolabınızın fan motoru dışında defrost timer dediğimiz yedek parçanın da arıza yaptığına şahit oluyoruz. O nedenle westinghouse servisimiz gelerek sorunları yerinde buz dolabınızdaki problemleri evinizde giderecektir. Bizlere ulaşarak Bu sorundan kurtulun.
Eğer white-westinghouse buzdolabınızda aşırı ısınmalar ve elinizi yakacak derecede yoğun bir ısıya sahipse. Bu durumlarda Güneş ısısından ve direkt güneşe maruz kalan buzdolabınızı daha karanlık bir alana ya da direkt güneş ışığına maruz kalıp kalmadığından emin olun. Yaz aylarında buzdolabı hararet yapıyorsa Eğer ya çok fazla iç kısımlarını doldurmuş sunuz demektir. Ya da buz dolabınızdaki gaz miktarının yeterli olmadığına işaret eder bu gibi problemlerde bizlere ulaşın.

Westinghouse Buzdolabı Servis

Westinghouse Beyaz Eşya Servisi Hizmetinizdedir  Servisimiz tamir ve bakım işini üzerine aldıktan hemen sonra, bir doktor hassasiyetinde. Beyaz eşyalarınıza müdahaleye başlayacak ve bir gün gibi kısa bir sürede, makinenizin sorununu tespit ederek, çözüm için gerekeni yapacaktır. Firmamız, sabah başladığı mesaisini gece 23:30’ kadar devam ettirmekte, müşterilerimize her an cevap vermeye oldukça özen göstermektedir. Arıza tespiti için ev ya da iş yerlerine çağrıldığımızda, profesyonel mobil ekibimiz harekete geçmekte ve çok hızlı bir intikal gerçekleştirmektedir.

Evlere girilirken kesinlikle galoş takılarak hijyen ortamı sağlanmaktadır. Westinghouse Buzdolabı Servisi Arıza tespitini 40 TL gibi oldukça düşük bir ücretle gerçekleştiren teknik elamanlarımız size yapılması gereken işlemleri teker teker anlatacaktır. Siz onay verdikten sonra da kaliteli bir işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak beyaz eşyanız ilk aldığınız gündeki gibi, çalışır vaziyette size teslim edilecektir.

Hizmetlerimizden Bazıları

  • Westinghouse Servislerimiz Orijinal Parçalar kullanacağız.
  • Buzdolabı Servisi
  • Bulaşık Makinesi Tamiri
  • Çamaşır Makinesi Onarım ve Bakım.
  • White westinghouse servisleri ve tüm ürünler
  • Westinghouse Tamir Ücretleri 50,00₺ – 250,00₺ arası
Westinghouse-Servis
Westinghouse-Servis

White Westinghouse Onarım Destek

  1. Kurumsal onarım hizmetleri ile Westinghouse Servis desteği.
  2. White Westinghouse Bulaşık Makinesi Servis Hizmetleri
  3. Kurumsal ve Garantili Orijinal Parça ile destekler
  4. İstanbul’un tamamına yardımlar ve kusursuz hizmetler vereceğiz.

Hizmet Verdiğimiz İstanbul İlçeleri

White Westinghouse servis Hizmet Bölgelerimiz : Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar, Pendik, Ümraniye, Bahçelievler, Üsküdar, Sultangazi, Maltepe, Gaziosmanpaşa, Kartal, Kadıköy, Esenler, Kağıthane, Fatih, Avcılar, Başakşehir, Ataşehir, Sancaktepe, Eyüpsultan, Sarıyer, Beylikdüzü, Sultanbeyli, Güngören,Zeytinburnu, Şişli, Bayrampaşa, Arnavutköy, Tuzla, Çekmeköy, Büyükçekmece, Beykoz, Beyoğlu, Bakırköy, Silivri, Beşiktaş, Çatalca, Şile, Adalar ilçeleri için aynı güm içinde kurumsal destekler.


HizmetlerAçıklamalarFiyatlandırma
Westinghouse İçin Servis ÜcretiServis ücreti ürünlerinize genel olarak arıza tespiti için evinize geldiğimizde talep ettiğimiz ücrettir Bu ücret kesinlikle tamir edildiği zaman fiyatın içerisine eklenmez. Eğer firmamızda ki personellerimizin vermiş olduğu fiyatı kabul etmezseniz Eğer alınan ücrettir.150,00₺
White Westinghouse Fan Motoru DeğişimiBuzdolabınızın fan motoru değişim hizmetleri. Bu hizmet karşılığında orjinal fan motoru. Yenisi ile değiştirilir ve bu hizmete karşılık olarak 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sunarız.850,00₺
Defroz Timer Değişim Ücreti (ORİJİNAL)Defros Timer Değişimi, Buzdolabınız için zamanlayıcı sayaç. Bir nevi mekanik saat. Bu ürün daha doğrusu yedek parça Mekanik bir şekilde buzdolabınızın 8 saatte çalışıp 2 saat dinlenmesini sağlayan akıllı bir parçadır. bu orijinal yedek parçanın Bedeli ile işçilik dahil ücreti.1150,00₺
Westinghouse Buzdolabı Motor Değişimi.Değerli müşterilerimiz buzdolabınızın en önemli parçası ana motorudur. Bu motora meslektaşlarımız kompresör diye adlandırılır. Bu parça buzdolabının en pahalı ve değerli yedek parçasıdır. Firmamızda bu motor değişimi orijinal olarak yerinde sunulmaktadır. Buzdolabınızı motorunu evinizde sizin gözünüzün önünde değiştiriyoruz. Kullandığımız Danfoss marka motordur, kesinlikle orijinal ve Amerikan malı en kaliteli motorlar dan biri olan Danfoss markasını tercih ediyoruz. Fiyatımıza, Gaz, Kılcal Boru, Bakır Filtre ve işçilik Dahildir.2900,00₺

White Westinghouse servis İle Alakamız

Kesinlikle bu marka ile alakamız yoktur. Firmanın Özel teknik servisi hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize bunun bilgisini veriyoruz. Not : 2012 Yılında Westinghouse Yetkili servis hizmetini ithalatçı kararı ile bıraktık şuan profesyonel desteklerimizi sizlere sunuyoruz aşağıda yer alan sertifikamızı incelemenizi önerim. Westinghouse Servisi istek ve önerileriniz için şirketimizin çağrı merkezi ile iletişime geçin.

Westinghouse Onarım ve Bakım

Bizi arayarak kusursuz bir onarım ve bakım destekleri alabilirsiniz. İşi iyi bilen kusursuz çalışanlarımızla iletişim kurarak sorunlu ürünlerin genel sıkıntılarını bizimle paylaşınız. İstediğiniz zaman şirketimiz sizlere yardımcı olacaktır. Uzman ve profesyonel Westinghouse Servis destekleri için bizimle kontak kurmanızı bekliyoruz. Arızasız günler diliyoruz, Saygılar çok sevgiler.

Westinghouse İletişim

Personel kadromuz İstanbul için vazgeçilmez tamir ve onarım hizmetlerini sizlere gönderecektir. Tam donanımlı Onarım şirketimiz Westinghouse Servisi sizlere destekleri ulaştıracaktır.

Westinghouse Servis Ücreti 2022

Westinghouse Servis ücreti 2022 Haziran Ayı güncel Tutar 150₺’dir

Hemen Tıkla Ara