Servisimiz teknoloji gelişmelerin yanı sıra sektör içindeki gelişmeleri de yakından takip ederek. Konusunda uzman personel kadrosu ile hizmet vermektedir.  Amana servisi olarak amana marka beyaz eşya ürünlerin bakım onarım hizmetlerinin yanı sıra montaj ve kullanım özellikleri konusunda açıklama yapma gibi bazı hizmetleri de sunmaktayız.  Amana buzdolabı servisi Tüm çalışmalarımızda öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte müşterilerin satış sonrası hizmetlerden dolayı ürünlerin tercih edilir olmasını sağlamakta. Verdiğimiz hizmetler arasında.  İse buz dolapları konusunda hizmet vermekte olup.  Amana marka tüm buz dolaplarının montaj işlemlerinin yanı sıra.  Satış sonrası kullanım kaynaklı bazı arızaların giderilmesi çalışmalarını da sürdürmektedir.  Tüm çalışmalarımızda teknik personellerimizin deneyimi ve tecrübesi tamir ve bakım hizmetlerinin kalıcı olarak verilmesine ve genellikle ileriye dönük olarak arızaların tekrar etmemesine yönelik olarak yapılmaktadır.

Amana Servisi

Teknik personellerimiz bu konuda eğitimlerini tamamlamış olup tüm hizmetlerini kalite standartlarının üzerinde sunarak müşteri memnuniyetini sağlama yoluna gitmektedir.  Amana Servisi Tüm servis hizmetlerimizde parça garantili onarım çalışmaları yapılmakta olup bu sayede kullanıcıların aynı sorunları tekrar yaşamaması hedeflenmektedir.

Hangi Hizmetleri Sunabiliyor? : Amana Servisi  Servisimiz markaya ait tüm beyaz eşyaların kurulum ve onarım işlemlerini yapabilmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi fark etmeden her tür onarım ve kurulum işlemlerini yapmaktayız ve yapılan işlemlerde,  kullanıma başlandıktan sonra da memnuniyet sağlanması hedefini gütmekteyiz. Servis olarak öncelikle ürünlerin satın alınmasından hemen sonra işlemlerimiz başlamakta.  Öncelikle müşterinin ürünü hangi konuma monte ettirmek istediği bilgisine ulaşıp buradan montaj işlemlerini başlatırız.

Montaj sırasında tüm ayarların yapılmasını ve makinenin ya da eşyanın kullanıma hazır hale getirildiğinden emin olarak teslimat sağlamaktayız. Ayrıca hem müşterinin güveni hem de firmamızın güvenliği için teslimat formalarını imza altına alarak bir nüshasını müşteriye bırakırız. Ayrıca kurulumu sağlanan beyaz eşyanın net olarak çalıştığının kontrolünü kullanıcı ile beraber yaparak kullanımı hakkında bazı detaylı bilgileri de vererek kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

Amana Buzdolabı Servisi

Amana Buzdolabı Servisi
Amana Buzdolabı Servisi

Amana Servisi Hangi Arızaları Giderebilir? :Servisimizin garanti kapsamına giren tüm arızaları giderebilmesi mümkündür. Fakat garanti kapsamında olmayan ya da garanti süresini tamamlamış cihazların da tamir veya bakım işlemleri servisimiz tarafından yapılabilmektedir.  Amana Buzdolabı Servisi Bu işlemlerin yapılabilmesi için müşterinin talebinin olması ve bu talep doğrultusunda cihazın bulunduğu konuma gidilerek servis işlemi yapılabilmektedir.

Firmamız garanti kapsamına giren arızaları genellikle montaj veya üretim hatasından kaynaklanan hatalar olarak değerlendirmekte olup.  Çoğu zaman yerinde onarma imkanı bulunabilmektedir. Fakat bazı durumlarda yerinde onarım sağlanamamakta ve bu nedenle cihazın ofisimize getirilme ihtiyacı olabilmektedir. Amana Servisi Böyle durumlarda da yine taşıma ve onarım işlemlerinin tamamı servisimiz tarafından gerçekleştirilmekte.  Tamirat sonrasında müşteriye ulaştırılmaktadır.

Kısa süreli alı koymalar sağlanarak kullanıcının mağdur edilememesi hedeflenmektedir. Ayrıca garanti kapsamına girmeyen ve genellikle kullanan kişinin hatasından ya da yanlış kullanımından kaynaklanan arızalar da yine benzer şekilde tamir edilerek müşteri mağduriyeti giderilmektedir. Servisimizde fiyatlandırma hizmetleri de oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirilmekte olup çok sayıda ürün kullanıcı tarafından servisimizin tercih nedenidir. Ayrıca servisimiz tarafından garanti süresi dolmuş bazı beyaz eşyaların tamiri de yapılmakta olup tüm tamir işlemlerimizde parça garantisine sahip orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Arızalı cihazın müşteriye teslimi sırasında takılan yeni parçanın garanti belgesi doldurularak müşteriye sunulmaktadır.

Amana Servisi

İsteklerinizin giderilmesi ve amana servisi ihtiyacınızın acilen giderilmesine yönelik. Kurumsal çalışmalar ve etkin servis prensipleri ile çalışmalarımızı hızlıca gönderiyor sıkıntıları ortadan Orijinal parçalarla gideriyoruz.