Regal Servisi

Regal servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için bugün ki ve ileriki günler için altın gibi değerlidir. Sattığımız ürünler bizim için ne kadar kıymetliyse sizlerin ürünlerimizden memnun kalmanız da bizim için o kadar kıymetlidir. Bu sektörde çalışırken sadece para kazanmak için ürün satan ve müşteri memnuniyetine hiç önem vermeyen birçok firma görüyoruz. Bu durum bizi çok şaşırtıyor çünkü biz böyle bir prosedüre çok karşıyız.

Regal Servisi

Bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmalar en sonunda pek çok müşterisini kaybediyor ve iflas bayrağını çekiyor. Bizler ise sizlerin memnuniyetini karşıladığımız için günden güne büyüyoruz ve dünyada marka olmaya devam ediyoruz. Firmamızda Her Beyaz Eşya Onarımı Mevcut Regal Servisi olarak tek bir eşyaya bağlı kalmadan aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşyaların tamir, montaj, nakliye ve yedek parça değişimini yapıyoruz.

Regal Servis
Regal Servis

Regal Servis

Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, klima, fırın, set üstü ocak, saç kurutma makinası gibi eşyaların tüm sorumluluğu bizlere ait. Türkiye’nin neresinde olursanız olun çamaşır makinanızın çalışmayan parçasını değiştirerek sizlere daha kaliteli bir makine bırakıyoruz.
Diğer beyaz eşyalarınızın da bakımı en ince ayrıntısına kadar yapılır ve sapasağlam bir şekilde sizlere teslim edilir. Regal Servis Tecrübeli elemanlarımız tamir işini ehliyle yapıyor ve sonrasında makinanızda çalışmayan tek bir parça bile kalmıyor. Üstelik bu hizmeti en kısa sürede veriyoruz sizlere vakit kaybı yaşatmıyoruz. Kısa zamanda büyük hizmetler vermeyi başarıyoruz.

İstanbul Regal Servis

Teknik Servis Elemanlarımız Tecrübeli  İstanbu Regal Servis olarak tecrübeli teknisyen ve personeller ile çalışıyoruz. Fabrikadan çıkan makinanızı nakliye araçlarımız ile evinize getirip aynı gün kurulumunu yapıyoruz. Gerekli kontrolleri sağlayıp makinanızı çalıştırdıktan sonra da gidiyoruz. Garanti süresi kapsamınca yaptığımız hizmetler ücretsiz olup garanti kapsamından çıkan ürünlere bir miktar ücret alıyoruz. Bizi çağırmadan ücretlerimiz hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Regal
Regal

Regal Beyaz Eşya Servisi (Onarım)

Teknisyenlerimizin her biri üniversite mezunu olup işini en iyi şekilde yapıyorlar. Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Ödemeyi sorun etmenize gerek yok çünkü kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi alternatiflerimiz mevcut.

Regal Tamiri

7/24 Hizmet Fırsatı Regal Tamir olarak sizleri memnun edebilmek adına 7/24 teknik servis ve iletişim hizmeti veriyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu gecenin bir vakti de arayıp sorabilirsiniz. Telefonun ucunda güler yüzlü ve sizlere hizmet etmekten memnun elemanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sizler için hizmet etmeye her daim açığız. Regal Servisi için aklınıza gelecek en kusursuz şirket Beyaz eşya servisi dendiği zaman Türkiye’nin lideri.