General Electric Servisi
general electric
general electric

Amerikan kalitesi tercih edilen mükemmel marka General Electric için İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Bölgelerinde General Electric Servisi ihtiyacınızı ve taleplerinizi karşılamak adına destek sunarak Beyaz eşya tamiri ve Beyaz eşya servisi için tam donanımlı ekiplerimizle sizlere gerçek onarım desteği sunarak. Hatırı sayılır becerikli çalışanlarla ehil ve bilinçli desteği sizlere sunmak üzere Atölyemizde sizler için çalışmaktayız. Donanımlı araçlarla olumsuz durumları ortadan kaldırmak için isteğinize cevap verecek becerikli, bilinç İstanbul’da tam donanımlı  kusursuz tamir onarımları sunabilmek çok keyif verici sizler için en kısa zamanda onarım işlerinize yardımcı olmak isteriz. Kalite tartışılmaz en zamansız durumlarda karşımıza çıkan GE Servis isteğinize destekler sunacağız.

General Electric Servisi
General Electric Servisi

General Electric Servisi

Profesyonel markanın tamirini yaparken. General Electric Servisi ihtiyacınıza çözümler sunacağız. Orijinal GE Yedek parçaları kullandığımız ve sizleri zamansız yakalayan buzdolabı arızalarını acil ve aynı günde çözüme kavuşturacağız. Kurumsal firmamız buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, beyaz eşya servisi, General Electric için aklınıza gelecek tüm ürünlere gelerek yardımcı olacağız. Servis şirketimiz İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir, Maltepe, Kartal, Küçükyalı, Üsküdar, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Suadiye, Erenköy, Şile, İstanbul’da aynı zamanda Avrupa yakası için Etiler, Bebek, Şişli, Beşiktaş, Bakırköy, Sarıyer Gibi birçok isteğinizi karşılayacak ve isteklerinize yardımcı olacağız.

General Electric Servisi
General Electric Servisi

General Electric Servis

Bizi çağırdığınız aynı gün General Electric Servisi sorunlarınıza çare olarak gösterileceğiz. Deneyim ve referanslarımızla buzdolabı tamiri desteklerine olası her zamanda yardımcı olmak ister ve istediğiniz zaman garantili deneyimlerle sizin yanınızda olacağız.

General Electric

Hizmetlerimizin işleyişi sırayla sizlere anlatıyorum. General Electric ürünlerinizin sıkıntılarının giderilmesi için, Güvenilir firmamıza teknik destek taleplerini oluşturduktan sonra personellerimiz, Siz değerli General Electric kullanıcılarını arayarak radevu talep edilir. Müşterilerimizin istediği saatte General Electric Servis desteği verecek personellerimiz, Sorunları olan ürünleri tamir etmek için.

General Electric Servis
General Electric Servis

Orijinal yedek parçalarla dolu tamir araçlarımız adresinize ulaşır. Yerinde kontrolleri yapan beyaz eşya servis personelleri ölçümler ve buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hangi ürününüz arızalıysa onu defalarca kontrol ederek arızalı yedek parçayı emin olana kadar dener,test eder. Arızalı General Electric yedek parça orijinalı ile değiştirilir, değişen yedek parça ve işçilik için garanti formu yazılarak ürün çalışır vaziyette teslim edilir. Müşterimiz memnun ve güler yüzlü hizmetlerimizden memnun birr şekilde kaliteli General Electric Servisi desteğini almış olur.

General Electric Servisi Hizmetlerimiz 

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric Çamaşır Makinesi Servisi

General Electric Şarap Dolabı Servisi

General Electric Klima Servisi

General Electric Beyaz Eşya Servisi

Not : Firmamız Uluslar arası markaların tümüne hizmetler sunduğu gibi bu profesyonel ve değerli beyaz eşya markasının özellikle üretilmiş buzdolabı ev aletlerimizi en iyi şekilde ehil desteklerle gerçek nitelikli personel kadromuza istinaden General Electric Servisi ihtiyacınızı gidermek için 0216 469 34 35 numaralı hattın ucunda çağrılarınızı bekliyoruz.