Buzdolabı Tamir Hizmeti ile General Electric Servisi Ortalama bir buzdolabının ömrü ortalama 10 yıldır. 10 yıldan daha erken bozulan buzdolabı, gerekli ilgiyi ve hassasiyeti görmemiş demektir. Teknik servisimiz, buzdolabınızın ömrünü uzatmak adına elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Profesyonel teknik ekip, alanında uzman ve yetenekli personelden oluşmaktadır. 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabileceğiniz ekibimiz, adresinize gelerek dolabınızı muayene etmektedir. Daha sonra gerektiği taktirde yedek parça temin ederek buzdolabını anında eski haline getirmektedir.

Buzdolabının probleminin hangi noktada olduğu anında anlaşılmaktadır. Yedek parça temini yaparken oldukça profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Yedek parçalar, yurt dışından orijinal olarak temin edilmektedir. Bu durum beyaz eşyanızın ömrünü uzatmakta ve eskisi gibi tam tıkır kullanmanızı sağlamaktadır.

General Electric Servisi Merkezi

 

Buzdolabı Bakım Hizmeti Tüm beyaz eşyalarınız gibi buzdolabı da dönem dönem bakım gerektirmektedir. General Electric Servisi Ancak bu durum genellikle ihmal edilmektedir. Dolabın motoruna kaçan herhangi bir toz, buzlanma ya da benzeri problem dolabın ömrünü kısaltmaktadır. Ancak erken dönemde fark edilen problemler, dolabın parçaları zarar görmeden çözüme kavuşturulmaktadır. Düzenli periyotlarla bakımı yapılan buzdolabı ise 10 yıldan daha uzun zamanda kullanılabilmektedir. General Electric olarak tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa bir zamanda sizlere teknik destekler sunuyoruz. Özellikle İstanbul geneline yardımlar sunuyor istediğiniz zaman eforumuzu değerli ev aletlerimize harcıyor, GE Ürünleriniz için en kaliteli yedek parça ve mükemmel iş bilgili ustalarımızla olumsuz durumda, Çalışmaya soğutucularının tamir ediyoruz. Hiç şüphesiz firmamızı arayınız.

General Electric Buzdolabı Servis

general electric

general electric

Amerikan kalitesi tercih edilen mükemmel marka General Electric Servisi için İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Bölgelerinde ihtiyacınızı ve taleplerinizi karşılamak adına destek sunarak Beyaz eşya tamiri ve Beyaz eşya servisi için tam donanımlı ekiplerimizle sizlere gerçek onarım desteği sunarak. Hatırı sayılır becerikli çalışanlarla ehil ve bilinçli desteği sizlere sunmak üzere Atölyemizde sizler için çalışmaktayız. Donanımlı araçlarla olumsuz durumları ortadan kaldırmak için isteğinize cevap verecek becerikli, bilinç İstanbul’da tam donanımlı  kusursuz tamir onarımları sunabilmek çok keyif verici sizler için en kısa zamanda onarım işlerinize yardımcı olmak isteriz. Kalite tartışılmaz en zamansız durumlarda karşımıza çıkan GE Servis isteğinize destekler sunacağız.

 

General Electric Servisi

General Electric Servisi

General Electric Servis

Profesyonel markanın tamirini yaparken. General Electric Servis ihtiyacınıza çözümler sunacağız. Orijinal GE Yedek parçaları kullandığımız ve sizleri zamansız yakalayan buzdolabı arızalarını acil ve aynı günde çözüme kavuşturacağız. Kurumsal firmamız buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, beyaz eşya servisi, General Electric için aklınıza gelecek tüm ürünlere gelerek yardımcı olacağız. Servis şirketimiz İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir, Maltepe, Kartal, Küçükyalı, Üsküdar, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Suadiye, Erenköy, Şile, İstanbul’da aynı zamanda Avrupa yakası için Etiler, Bebek, Şişli, Beşiktaş, Bakırköy, Sarıyer Gibi birçok isteğinizi karşılayacak ve isteklerinize yardımcı olacağız.

General Electric Servisi

General Electric

İstanbul General Electric Servisi

İstanbul genelinde kapsamlı ve kurumsal tamir hizmeti dendiği zaman şirketimiz ön plana çıkmaktadır. Kuşkusuz bu çalışmalarımızı sizlere gönderirken verdiğimiz hizmetleri belgelendirmek deyiz. Hizmetlerimizin bulunduğu ilçeler ; Ataşehir, Kartal, Kadıköy, Üsküdar, Suadiye, Beykoz, Şile, Ömerli, Pendik, Sancaktepe gibi Anadolu yakası geneline, Avrupa yakasında da Etiler, Bebek, Sarıyer, Akatlar, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim gibi ilçelerin tüm arıza yapan general electric buzdolabına destek gönderiyoruz.

General Electric Hizmet Fiyat Tablosu

HizmetlerimizDetayFiyat
General Electric Buzdolabı Motor DeğişimiOrijinal Danfoss motor kullanıyoruz, Gazın tamamı boşaltılıp yeniden gaz şarjı ve drayer yenileme gerekirse kılcal boru değişimi sunulmaktadır. Buzdolabınız 500lt üstündeyse fiyat farklılık gösterebilir.990.00₺
General Electric teknik servis ücretiBuzdolabınız için detaylı kontrol ve servis ücreti fiyatıdır, Buzdolabınıza verdiğimiz onarım fiyatını kabul etmezseniz alınan ücrettir, Yaptırırsanız bu bedel alınmaz.50.00₺
General Electric Bakım HizmetleriArka fan yağlama, komrasör etrafı temizliği,buzluk ve kanal temizleme, gaz eksiklik kontrolü ve 100 gırama kadar tamamlama ücreti250.00₺

General Electric

Bizi çağırdığınız aynı gün General Electric Servisi sorunlarınıza çare olarak gösterileceğiz. Deneyim ve referanslarımızla buzdolabı tamiri desteklerine olası her zamanda yardımcı olmak ister ve istediğiniz zaman garantili deneyimlerle sizin yanınızda olacağız. Özellikle garantili tamir dendiği zaman bilinçli teknisyenler sizlerin yanında olacaktır. Hiç kuşkusuz sizler için en ehil ustalarımızı görevlendireceğiz.

General Electric Onarım

Hizmetlerimizin işleyişi sırayla sizlere anlatıyorum. General Electric ürünlerinizin sıkıntılarının giderilmesi için, Güvenilir firmamıza teknik destek taleplerini oluşturduktan sonra personellerimiz, Siz değerli General Electric kullanıcılarını arayarak radevu talep edilir. Müşterilerimizin istediği saatte General Electric Servis desteği verecek personellerimiz, Sorunları olan ürünleri tamir etmek için.

General Electric Servis

General Electric Servis

Orijinal yedek parçalarla dolu tamir araçlarımız adresinize ulaşır. Yerinde kontrolleri yapan beyaz eşya servis personelleri ölçümler ve buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hangi ürününüz arızalıysa onu defalarca kontrol ederek arızalı yedek parçayı emin olana kadar dener,test eder. Arızalı General Electric yedek parça orijinalı ile değiştirilir, değişen yedek parça ve işçilik için garanti formu yazılarak ürün çalışır vaziyette teslim edilir. Müşterimiz memnun ve güler yüzlü hizmetlerimizden memnun birr şekilde kaliteli General Electric desteğini almış olur.

 

General Electric Tamir Servis Hizmetlerimiz 

General Electric Buzdolabı Onarım ve Bakım. General Electric Çamaşır Makinesi Servis ve Tamir Destekleri. General Electric Şarap Dolabı Servis, Bakım, Montaj, Gaz dolumu desteği. General Electric Klima Montaj, Tamir, De montaj, Gaz dolumu destekleri. General Electric Beyaz Eşya Onarım, Yedek parça, Aksesuar hizmetleri.

Not : Firmamız Uluslar arası markaların tümüne hizmetler sunduğu gibi bu profesyonel ve değerli beyaz eşya markasının özellikle üretilmiş buzdolabı ev aletlerimizi en iyi şekilde ehil desteklerle gerçek nitelikli personel kadromuza istinaden General Electric Servisi ihtiyacınızı gidermek için 0216 469 34 35 numaralı hattın ucunda çağrılarınızı bekliyoruz.