Kombi Servisi

Evimizin vazgeçilmezi kombilerin arıza ve bakım gibi önemli ihtiyaçlarının tamamını karşılayan firmamız sizin isteklerinizi tamamen karşılamak amacı ile kombi servisi departmanımız faaliyete girmiştir, Kurumsal desteklerimizi sizlere sunarken. Ehil çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerin tamamını şirketimizin kurumsal desteği sayesinde sizlere sunuyoruz. Firmamızda kurumsal Kombi Servisi kombi bakımı, Kombi Yer değiştirme ve tüm sorunları ele alacak kaliteli işçilikler imiz mevcuttur.

Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak her türlü ihtiyacınızı karşılayacak önemli görevleri üstlenmekteyiz. İstediğiniz zaman firmamızdan. Kombi onarımı konusunda kurumsal destekler alabilirsiniz. İhtiyacınızı Çok hızlı karşılamak adına her hususta şirketimizden kurumsal ve bireysel Kombi Servisi destekleri alabilirsiniz. Kombi ürünlerinizin tüm şikayetleri firmamız tarafından karşılanabilmektedir. Şikayetlerinize acil müdahale edecek nöbetçi servislerimizle sizlerin isteklerinizi karşılamaktayız. Kombiler kış aylarında vazgeçilmezimiz olmaktadır. Her evde kullanım sıklığı ile en çok kullanılan ev aletlerinin buzdolabından sonra başında gelmektedir. Sizlere her konuda destekler sunabilecek kaliteli bir kitleye sahip olan Kombi Servisi ihtiyacınızı karşılamak bizim işimiz.

Kombi Servisi

Kombi ürünleri konusunda servis desteği sunduğumuz markaları sizlere sıralamak istedik ; Demirdöküm, Arçelik, Beko, ECA, Vaillant, Bosch, Baymak, Baxi, Protherm, Vestel, Viessmann, Buderus . Gibi markalarım özel tamir servisi olarak İstanbul genelinde teknik servis desteği sunuyoruz. Kusursuz Onarım ihtiyacı için şirketimizden Kombi Servis hizmetleri alabilirsiniz. Kombi Servisi ihtiyacınıza gerçek kurumsal desteklerimizle sizin ihtiyacınızı en kısa zamanda sunabilecek önemli hizmetlerdendir. Bizlere acil ve kurumsal destek için başvurabilirsiniz.

Kombi Servis
Kombi Servis

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı En Önemli yapılması gereken ihtiyaç hizmetleri arasında yer almaktadır. Kombi Bakımı hizmetlerin dede.  Demirdöküm Kombi Bakımı, Arçelik Kombi Bakımı, Beko Kombi Bakımı, ECA Kombi Bakımı, Vaillant Kombi Bakımı, Bosch Kombi Bakımı, Baymak Kombi Bakımı, Baxi Kombi Bakımı , Protherm Kombi Bakımı, Vestel Kombi Bakımı, Viessmann Kombi Bakımı, Buderus Kombi Bakımı hizmetleri ile sizlere acil onarım desteklerimizi sunuyoruz. Kaliteli uzmanlarımızla çalışanlarımız sorunsuzluk ve uzmanlık alanımız kombi‘dir.

İstanbul Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak. İstanbul İli geneline kalite prensipli, uzman, profesyonel desteklerimizle çalışan kadromuz sizlere ehil çalışanları göndererek ev aletlerimizin en önemlisi Kombi onarımı gerçekleştirsin. Deneyimli personellerimiz sizlere hizmetler sunarken olası sıkıntılarınızı görmezden gelmez işi iyi bilen çalışanlarımızın siz değerli müşterilerimize cesur ve uzman yaklaşımla yanınızda olsun.

FİRMAMIZI TERCİH ETMELİSİNİZ, ÇÜNKÜ;

 • Hızlı ve Profesiyonel Kombi Servisi Hizmeti
 • Tüm Markalarda İgdaş Yetki Belgesine Sahip Kurumsal Servis
 • Tüm Marka ve Modellere Servis İmkanı Sağlayan Ehil Servis
 • Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Çalışan Kadro
 • Tüm Yedek Parça ve İşçiliği Garantiye Alan ve Kurumsal Firma
 • 7/24 Teknik Destek ve Servis İmkanı Sağlayan ve Yerinde Onaran Teknik Servis.
 • Tüm Sistemdeki Arızaları Yerinde Çözen ve Anında Çalışır Vaziyete Getiririz.
 • Kaliteli, Şeffaf, Dürüst ve Güler Yüzlü Ehil Bir Kombi Servis Hizmeti
 • Cumartesi ve Pazar Günleri de Hizmet Veren 18 Senelik Tecrübeli Servis.

BULUNDUĞUMUZ ORTAMDA GAZ KOKUSU VARSA NE YAPMALIYIZ?

 1. Kombi Servisi firmalarının önerdiği gibi En yakınınızdan başlayarak gaz vanalarını ve gazla çalışan aletlerinizi kapatın.
 2. Hiçbir elektriksel donanıma düğmelere cihazlara dokunmayın, açmayın veya kapatmayın, fişleri ile sakın oynamayın.
 3. Kıvılcım riskine karşı, cep telefonu ve telsiz ve Radyo frekansı ile çalışan ürünleri kullanmayın.
 4. Ortamı hemen havalandırın, Camların hepsini Kapıların hepsini açın
 5. Çakmak veya kibrit sakın kullanmayın, sigaranızı hemen söndürün. Tüm açık ateşleri dumanlı maddeleri, kıvılcım ve ateş oluşturabilecek kaynakları kapatın.
 6. Hemen hizmet aldığınız gaz İgdaş dağıtım firmasını arayın. Durumu bildirin.

Kombi Arıza Kombi servisi olarak önerimiz, Markası ne olursa olsun cihazınızın arıza vermemesi ve daha uzun ömürlü olması amacı ile bakımlarını zamanında yaptırmanızdan geçmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında oturan kullanıcıların %70i bakımsız ve öncesinde kötü tamirat başına gelmiş ısıtma sistemleri sebebi ile  daha fazla doğalgaz faturası ödemekte ve bütçelerine zarar gelmektedir. Kombi Bakım Isıtma sistemlerinizin geneline bakım ve tamiratını yaptırırken. Kombi cihazınızı işinde ustalaşmış ve işin ehili, tecrübeli bir ekibe emanet ettiğinize kesin emin olmalısınız. Aksi halde uygulanan yanlış tamir ve bakım teknikleri ve fahiş fiyatlara kombi servisinde hem kısa hem uzun vadede cebinize ciddi ekonomik zarar verecektir. Kombi Tamiri 13 yıllık tecrübemizle İstanbul halkının hizmetindeyiz. Kombi Servisi Cihazınızın tamir ve bakımında yanlış uygulamalar ve şişirme fiyatlardan kendinizi kurtarmak için bizi yedi gün yirmi dört saat bizleri hemen arayabilirsiniz. sıkıntıları gidermemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.