Her marka için sizlere Kombi Servisi ihtiyacı olan değerli kullanıcılara kaliteli %100 orijinal yedek parçalarla, Tamir, Bakım, Onarım destekleri vermeye devam ediyoruz. Marka bağımsız sektörün lider şirketi olarak güvenilir olmak ve müşterilerimizin verdiği yetkilerle hareket ederek sizlere ev aletlerinizi tamir etme sözü veriyoruz. Ulaşılabilir en önemli firmalar arasında bulunuyoruz. Bu sayede sektöre yeni soluk getirdik. Bizi tercih eden 93.000 müşteri arasına girebilirsiniz. Kusursuzluk ve ehil yaklaşımlarla sorunlarınızı gidermek adına çalışmalarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen istediğiniz hizmeti kombi ürünleriniz hata verdiyse hata kodu ile birlikte bizlere belirtin. Hazırlıklı gelmemiz için sıkıntıların tümünü sizi rahatsız eden durumları belirtin servis asia ile sizlere kaliteli destek verelim

Kombi Servisi

İstanbul için kusursuz Kombi Servisi Arayan değerli müşterilerimiz, Yaz ayı kış ayı fark etmez kombi ürünlerimizdeki tüm sorun ve sıkıntıları, Zamanında çözmek o ürünlerin hata kodu. Arıza kodu yada suyu ısıtmayı kesmesi başka bir örnek verirsen sürekli ışık uyarı yanıp sönmesi, olumsuzluklarla sizlerin sıcak su, yada peteklerin izin ısınmaması gibi sorunlar vazgeçilemez sıkıntıları da beraberinde getirmektedir.

kombi servisi

kombi servisi

kombi servis

İstanbul Kombi Servisi

Sizler için isteklerinizi zamanında teknik olarak uzman, deneyimli, profesyonel Kombi Servis ile O değerli, Evimizin vazgeçilmezi kombilerin arıza ve bakım gibi önemli ihtiyaçlarının tamamını karşılayan firmamız sizin isteklerinizi tamamen karşılamak amacı ile kombi Alanında departmanımız faaliyete girmiştir. Kurumsal desteklerimizi sizlere sunarken. Ehil çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerin tamamını şirketimizin kurumsal desteği sayesinde sizlere sunuyoruz. Firmamızda kurumsal Kombi Onarılması kombi bakımı. Kombi Yer değiştirme ve tüm sorunları ele alacak kaliteli işçilikler imiz mevcuttur.

Kombi

Kombi

Kombi Servis

En yakında KOMBİ SERVİSİ olarak her türlü ihtiyacınızı karşılayacak önemli görevleri üstlenmekteyiz. İstediğiniz zaman firmamızdan. Kombi onarımı konusunda kurumsal destekler alabilirsiniz. İhtiyacınızı Çok hızlı karşılamak adına her hususta şirketimizden kurumsal ve bireysel Kombi Servis destekleri alabilirsiniz. Kombi ürünlerinizin tüm şikayetleri firmamız tarafından karşılanabilmektedir. Şikayetlerinize acil müdahale edecek nöbetçi servislerimizle sizlerin isteklerinizi karşılamaktayız. Kombiler kış aylarında vazgeçilmezimiz olmaktadır. Her evde kullanım sıklığı ile en çok kullanılan ev aletlerinin buzdolabından sonra başında gelmektedir. Sizlere her konuda destekler sunabilecek kaliteli bir kitleye sahip olan. Kombi Tamir Gibi İhtiyaçlarda ihtiyacınızı karşılamak bizim işimiz.

Kombi Yetkili Servis

Kombi ürünleri konusunda servis desteği sunduğumuz markaları sizlere sıralamak istedik ; Demirdöküm, Arçelik, Beko, ECA, Vaillant, Bosch, Baymak, Baxi, Protherm, Vestel, Viessmann, Buderus . Gibi markalarım özel tamir servisi olarak İstanbul genelinde teknik servis desteği sunuyoruz. Kusursuz Onarım ihtiyacı için şirketimizden Kombi Servis hizmetleri alabilirsiniz. Kombi Servisi ihtiyacınıza gerçek kurumsal desteklerimizle sizin ihtiyacınızı en kısa zamanda sunabilecek önemli hizmetlerdendir. Bizlere acil ve kurumsal destek için başvurabilirsiniz.

Kombi Servis

Kombi Bakımı

Kombi Bakımları ile En Önemli yapılması gereken ihtiyaç hizmetleri arasında yer almaktadır. Kombi Bakımı hizmetlerin dede.  Demirdöküm Kombi Bakım, Arçelik Kombi Bakımı, Beko Kombi Bakımı, ECA Kombi Bakım, Vaillant Kombi Bakımları, Bosch Kombi Gözlemi, Baymak Kombi Servis, Baxi Kombi Bakımı , Protherm Kombi Bakımı, Vestel Kombi Bakımı, Viessmann Kombi Tamir, Buderus Kombi Bakımı hizmetleri ile sizlere acil onarım desteklerimizi sunuyoruz. Kaliteli uzmanlarımızla çalışanlarımız sorunsuzluk ve uzmanlık alanımız kombi dir.

Kombi Tamiri

Kombi Servisi olarak. İstanbul İli geneline kalite prensipli, uzman, profesyonel desteklerimizle çalışan kadromuz sizlere ehil çalışanları göndererek ev aletlerimizin en önemlisi Kombi onarımı gerçekleştirsin. Deneyimli personellerimiz sizlere hizmetler sunarken olası sıkıntılarınızı görmezden gelmez işi iyi bilen çalışanlarımızın siz değerli müşterilerimize cesur ve uzman yaklaşımla yanınızda olsun.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlandırma
Kombi Bakım ÜcretleriDeğerli kombi servis isteyen tüketicilerimize kombi bakım ile ilgili tam destekler veriyoruz, Özellikle sıcak su kontrolleri yapılır, kombi yanma odası temizliği yapılır, Elektrik bağlantıları kontrol edilir, Genişleme yankı kontrol edilir, dönüş hattı ve çıkış filtrelerin tümü temizlenir180,00₺
Kombi Servis ÜcretiBu ücret sizin kombi ürünlerinize genel kontroller sonucu alınır, Eğer verilen ücreti kabul ederseniz bu ücret talep edilmez.50,00₺
Kombi Üç Yollu Değişim ÜcretleriKombi ürünlerinizin üç yollu ayrıcı parçası yenisi ve orijinal ile değiştirilir235,00₺
Kombi Ana kart Tamir ÜcretiKombi ürünlerinizin Ana kart tamiri yapılır, Türkiye'nin her yerinden gönderebilirsiniz. Markası fark etmez firmamıza kargo ile gönderin tamir edip geri size gönderelim150,00₺

FİRMAMIZI TERCİH ETMELİSİNİZ, ÇÜNKÜ;

 • Hızlı ve Profesyonel Kombi Servisi Hizmeti.
 • Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Kurumsal Servis.
 • Tüm Marka ve Modellere Servis İmkanı Sağlayan Ehil Servis.
 • Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Çalışan Kadro.
 • Tüm Yedek Parça ve İşçiliği Garantiye Alan ve Kurumsal Firma.
 • 7/24 Teknik Destek ve Servis İmkanı Sağlayan ve Yerinde Onaran Teknik Servis.
 • Tüm Sistemdeki Arızaları Yerinde Çözen ve Anında Çalışır Vaziyete Getiririz.
 • Kaliteli, Şeffaf, Dürüst ve Güler Yüzlü Ehil Bir Kombi Servis Hizmeti.
 • Cumartesi ve Pazar Günleri de Hizmet Veren 18 Senelik Tecrübeli Servis.

BULUNDUĞUMUZ ORTAMDA GAZ KOKUSU VARSA NE YAPMALIYIZ?

 1. Kombi Servisi firmalarının önerdiği gibi. En yakınınızdan başlayarak gaz vanalarını ve gazla çalışan aletlerinizi kapatın.
 2. Hiçbir elektriksel donanıma düğmelere cihazlara dokunmayın, açmayın veya kapatmayın, fişleri ile sakın oynamayın.
 3. Kıvılcım riskine karşı, cep telefonu ve telsiz ve Radyo frekansı ile çalışan ürünleri kullanmayın.
 4. Ortamı hemen havalandırın. Camların hepsini Kapıların hepsini açın
 5. Çakmak veya kibrit sakın kullanmayın, sigaranızı hemen söndürün. Kombi Yetkili Servisi Tüm açık ateşleri dumanlı maddeleri, kıvılcım ve ateş oluşturabilecek kaynakları kapatın.
 6. Hemen hizmet aldığınız gaz. İgdaş dağıtım firmasını arayın. Durumu bildirin.
Kombi Montaj

Kombi Arıza tamirci olarak önerimiz. Markası ne olursa olsun cihazınızın arıza vermemesi ve daha uzun ömürlü olması amacı ile bakımlarını zamanında yaptırmanızda geçmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında oturan kullanıcıların %70 i bakımsız ve öncesinde kötü tamirat başına gelmiş ısıtma sistemleri sebebi ile  daha fazla doğal gaz faturası ödemekte ve bütçelerine zarar gelmektedir.Kombi Bakım Isıtma sistemlerinizin geneline bakım ve tamiratını yaptırırken. Kombi cihazınızı işinde ustalaşmış ve işin ehil. Tecrübeli bir ekibe emanet ettiğinize kesin emin olmalısınız.

Kombi Servis

Kombi Servis

Aksi halde uygulanan yanlış Kombi Servisi tamir ve bakım teknikleri ve fahiş fiyatlara kombi servisinde. Hem kısa hem uzun vadede cebinize ciddi ekonomik zarar verecektir. Kombi Tamiri 13 yıllık tecrübemizle İstanbul halkının hizmetindeyiz. Cihazınızın tamir ve bakımında yanlış uygulamalar ve şişirme fiyatlardan kendinizi kurtarmak için. Bizi yedi gün yirmi dört saat bizleri hemen arayabilirsiniz. Sıkıntıları gidermemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Teknik Servis

İstanbul için tamamına bu uzmanı olduğumuz Kombi Teknik Servis işleri için yardımcı oluyoruz, Erenköy, Kozyatağı, Samandıra, İdealtepe, Küçükyalı, Kombi onarımları ile ilgili Adalar, Arnavutköy, Ataşehir. Avrupa yakasında Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Anadolu yakasında ise söylemek istediğimi kombi deneyimi sunan çalışanlarla. Beykoz, Çatalca, Çekmeköy,  Gene bu değerli İstanbul ilimizin ilçeleri olan Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören,Kısacası işi uzmanı ile çözmeniz için. Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu İlçeleri için teknik bilgi beceri ustalarımızın bildiğiniz kusursuz hizmeti ile Kombi Servisi isteğinizin giderilmesi. Sizi kara kışta yalnız bırakmayan ivedi desteklerle yanınızda olan şirket.