Kombi Servisi için faaliyet sunacağız, Uzmanlığımız Kombi, tam vaktinde istediğiniz zaman 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir çağrı hattımız bulunuyor. İşi iyi bilen ekiplerimiz en kısa sürede size gelip sorunları giderecektir.

 • Tüm İstanbul İçin Kombi Tamiri
 • Kombi Onarımları.
 • Kombi Bakım Hizmeti.
 • Kombinin Genel Sorunlarının giderilmesi.
 • İstanbul Tamamına Donanımlı Araçlar.

Kombi Servisi İstanbul

Bütün bir yıl içerisinde yoğun olarak kullanılan kombiler, Kombi Servisi mutlaka periyodik olarak bakımdan geçmelidir. Bunun pek çok farklı sebebi bulunur. Temelinde yaşam standartlarını yükseltmek ve daha kaliteli bir ısınma imkanı yakalamaktır. Aynı zamanda bütçeyi korumak için daha yüksek enerjinin faturaya yansımaması adına, periyodik bakım ele alınır. Profesyonel hizmet altında uzman kadro ile ele alınan kombi servisi için hemen iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge adına gezici araç servisleriyle, dilediğiniz zaman içerisinde adrese ulaşılmaktadır. Teknolojik malzemeler ve ekipman eşliğinde eğitimli personel, süreci en iyi şekilde yürütülmektedir. Akılcı çözümlerle ele alınan periyodik bakımın yanı sıra onarım, tamirat ve montaj hizmetleri de aynı profesyonellikle ele alınıyor.

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi Lazım mı ?

Her alanda tamir hizmeti ile zorlukları yok eden İstanbul Kombi Servisi firmamız sizlerle. Zaman zaman bozulan kombiler, kombi sahipleri için büyük sıkıntı oluşturmaktadır. En kaliteli, garanti ve bilgili kombi tamiri hizmetini veren firmamız, kombinin problemini kısa sürede çözmektedir. Kombi tamiri sırasında teknolojik araç gereçler kullanılmaktadır. En hızlı sürede randevulara yetişen firmamız, sektördeki yeni çalışmaları da takip etmektedir. Anadolu Bölgesi’ndeki kombi tamiri ile ilgili talepler, aynı gün karşılanmaktadır.

Her saat ulaşılabilir olan firmamız, müşterilerin akıllarında soru işareti kalmamasına önem vermektedir. Kombi Servis Müşteri memnuniyeti kapsamında hızlı bir şekilde tamirleri gerçekleşen kombiler, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Uzun yıllardır kombi tamiri alanında hizmet vermiş olan firmamız, en iyi teknik desteği sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında bozulan kombiler, insanları sıkıntıya düşürmektedir.

Kombi Servisi Merkezi

Her marka için sizlere Kombi Servisi ihtiyacı olan değerli kullanıcılara kaliteli %100 orijinal yedek parçalarla, Tamir, Bakım, Onarım destekleri vermeye devam ediyoruz. Marka bağımsız sektörün lider şirketi olarak güvenilir olmak ve müşterilerimizin verdiği yetkilerle hareket ederek sizlere ev aletlerinizi tamir etme sözü veriyoruz. Ulaşılabilir en önemli firmalar arasında bulunuyoruz. Bu sayede sektöre yeni soluk getirdik. Bizi tercih eden 93.000 müşteri arasına girebilirsiniz. Kusursuzluk ve ehil yaklaşımlarla sorunlarınızı gidermek adına çalışmalarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen istediğiniz hizmeti kombi ürünleriniz hata verdiyse hata kodu ile birlikte bizlere belirtin. Hazırlıklı gelmemiz için sıkıntıların tümünü sizi rahatsız eden durumları belirtin servis asia ile sizlere kaliteli destek verelim

Kombi Servisi Noktası

İstanbul için kusursuz Kombi Servisi Arayan değerli müşterilerimiz, Yaz ayı kış ayı fark etmez kombi ürünlerimizdeki tüm sorun ve sıkıntıları, Zamanında çözmek o ürünlerin hata kodu. Arıza kodu yada suyu ısıtmayı kesmesi başka bir örnek verirsen sürekli ışık uyarı yanıp sönmesi, olumsuzluklarla sizlerin sıcak su, yada peteklerin izin ısınmaması gibi sorunlar vazgeçilemez sıkıntıları da beraberinde getirmektedir.

kombi servisi

istanbul kombi servisi

kombi servis

İstanbul Kombi Servis

Sizler için isteklerinizi zamanında teknik olarak uzman, deneyimli, profesyonel Kombi Servis ile O değerli, Evimizin vazgeçilmezi kombilerin arıza ve bakım gibi önemli ihtiyaçlarının tamamını karşılayan firmamız sizin isteklerinizi tamamen karşılamak amacı ile kombi Alanında departmanımız faaliyete girmiştir. Kurumsal desteklerimizi sizlere sunarken. Ehil çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerin tamamını şirketimizin kurumsal desteği sayesinde sizlere sunuyoruz. Firmamızda kurumsal Kombi Onarılması kombi bakımı. Kombi Yer değiştirme ve tüm sorunları ele alacak kaliteli işçilikler imiz mevcuttur.

Kombi Servis

Kombi Servis

Garantili Kombi Servis

En yakında KOMBİ SERVİSİ olarak her türlü ihtiyacınızı karşılayacak önemli görevleri üstlenmekteyiz. İstediğiniz zaman firmamızdan. Kombi onarımı konusunda kurumsal destekler alabilirsiniz. İhtiyacınızı Çok hızlı karşılamak adına her hususta şirketimizden kurumsal ve bireysel Kombi Servis destekleri alabilirsiniz. Kombi ürünlerinizin tüm şikayetleri firmamız tarafından karşılanabilmektedir. Şikayetlerinize acil müdahale edecek nöbetçi servislerimizle sizlerin isteklerinizi karşılamaktayız. Kombiler kış aylarında vazgeçilmezimiz olmaktadır. Her evde kullanım sıklığı ile en çok kullanılan ev aletlerinin buzdolabından sonra başında gelmektedir. Sizlere her konuda destekler sunabilecek kaliteli bir kitleye sahip olan. Kombi Tamir Gibi İhtiyaçlarda ihtiyacınızı karşılamak bizim işimiz.

Kombi Servis

Kaliteli kullanım Kombi Servis Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde kombi bakımı da bir hayli önem arz etmektedir. Kombi bakımı uzmanlara göre yılda en az 1 kere yapılması gereken bir durumdur. Kombi bakımının yaptırmanın da birçok avantajı beraberinde bulunmaktadır. Kombi bakımını ihmal ettiğimiz durumlarda ise istenmeyen birçok durumla karşılaşılmaktadır. Bunların başında ise yüksek faturalar gelmektedir. Kombi bakımı bundan dolayı oldukça önem teşkil eder ve kombi sahiplerinin yaptırması gereken bir işlemdir. Yüklü Faturaların Önüne Geçmek İçin Kombi Bakımı Doğalgaz faturalarının fazla gelmemesi kış aylarında en çok istenilen bir şeydir. Bundan dolayı kombi bakımına ayrı bir önem göstermeniz gerekmektedir. Kombi bakımı sadece doğalgaz faturalarının düşük gelmesi için değil aynı zaman da daha iyi çalışabilmesi için de önemlidir. Kombi bakımı ile birlikte doğalgazdan maksimum verim elde edersiniz ve daha performanslı bir kombiye sahip olursunuz. Kombi bakımını yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

Kombi Bakım ve Onarım

Kombilerin kış mevsimi gelmeden önce bakımları yaptırılmalıdır. Sorunsuz bir kış geçirmek isteyenler, kombi bakımlarını ihmal etmemektedir. Titizlikle yapılan kombi bakım ve onarım hizmeti, müşteri memnuniyetini maksimum derecede sağlamaktadır. Yetki belgesi ile çalışan firmamız, kombi bakımını itinalı bir şekilde yapmaktadır. Bakımı yapılan kombiler daha az yakıt tüketmekte ve daha fazla ısı vermektedir.

Kombi Yetkili Servis

Kombi ürünleri konusunda servis desteği sunduğumuz markaları sizlere sıralamak istedik ; Demirdöküm, Arçelik, Beko, ECA, Vaillant, Bosch, Baymak, Baxi, Protherm, Vestel, Viessmann, Buderus . Gibi markalarım özel tamir servisi olarak İstanbul genelinde teknik servis desteği sunuyoruz. Kusursuz Onarım ihtiyacı için şirketimizden Kombi Servis hizmetleri alabilirsiniz. Kombi Servisi ihtiyacınıza gerçek kurumsal desteklerimizle sizin ihtiyacınızı en kısa zamanda sunabilecek önemli hizmetlerdendir. Bizlere acil ve kurumsal destek için başvurabilirsiniz.

Kombi Servis

Kombi Bakımı

Kombi Bakımları ile En Önemli yapılması gereken ihtiyaç hizmetleri arasında yer almaktadır. Kombi Bakımı hizmetlerin dede.  Demirdöküm Kombi Bakım, Arçelik Kombi Bakımı, Beko Kombi Bakımı, ECA Kombi Bakım, Vaillant Kombi Bakımları, Bosch Kombi Gözlemi, Baymak Kombi Servis, Baxi Kombi Bakımı , Protherm Kombi Bakımı, Vestel Kombi Bakımı, Viessmann Kombi Tamir, Buderus Kombi Bakımı hizmetleri ile sizlere acil onarım desteklerimizi sunuyoruz. Kaliteli uzmanlarımızla çalışanlarımız sorunsuzluk ve uzmanlık alanımız kombi dir.

Kombi Tamiri

Kombi Servisi olarak. İstanbul İli geneline kalite prensipli, uzman, profesyonel desteklerimizle çalışan kadromuz sizlere ehil çalışanları göndererek ev aletlerimizin en önemlisi Kombi onarımı gerçekleştirsin. Deneyimli personellerimiz sizlere hizmetler sunarken olası sıkıntılarınızı görmezden gelmez işi iyi bilen çalışanlarımızın siz değerli müşterilerimize cesur ve uzman yaklaşımla yanınızda olsun.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlandırma
Kombi Bakım ÜcretleriDeğerli kombi servis isteyen tüketicilerimize kombi bakım ile ilgili tam destekler veriyoruz, Özellikle sıcak su kontrolleri yapılır, kombi yanma odası temizliği yapılır, Elektrik bağlantıları kontrol edilir, Genişleme yankı kontrol edilir, dönüş hattı ve çıkış filtrelerin tümü temizlenir180,00₺
Kombi Servis ÜcretiBu ücret sizin kombi ürünlerinize genel kontroller sonucu alınır, Eğer verilen ücreti kabul ederseniz bu ücret talep edilmez.50,00₺
Kombi Üç Yollu Değişim ÜcretleriKombi ürünlerinizin üç yollu ayrıcı parçası yenisi ve orijinal ile değiştirilir235,00₺
Kombi Ana kart Tamir ÜcretiKombi ürünlerinizin Ana kart tamiri yapılır, Türkiye'nin her yerinden gönderebilirsiniz. Markası fark etmez firmamıza kargo ile gönderin tamir edip geri size gönderelim150,00₺

FİRMAMIZI TERCİH ETMELİSİNİZ, ÇÜNKÜ;

 • Hızlı ve Profesyonel Kombi Servisi Hizmeti.
 • Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Kurumsal Servis.
 • Tüm Marka ve Modellere Servis İmkanı Sağlayan Ehil Servis.
 • Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Çalışan Kadro.
 • Tüm Yedek Parça ve İşçiliği Garantiye Alan ve Kurumsal Firma.
 • 7/24 Teknik Destek ve Servis İmkanı Sağlayan ve Yerinde Onaran Teknik Servis.
 • Tüm Sistemdeki Arızaları Yerinde Çözen ve Anında Çalışır Vaziyete Getiririz.
 • Kaliteli, Şeffaf, Dürüst ve Güler Yüzlü Ehil Bir Kombi Servis Hizmeti.
 • Cumartesi ve Pazar Günleri de Hizmet Veren 18 Senelik Tecrübeli Servis.

BULUNDUĞUMUZ ORTAMDA GAZ KOKUSU VARSA NE YAPMALIYIZ?

 1. Kombi Servisi firmalarının önerdiği gibi. En yakınınızdan başlayarak gaz vanalarını ve gazla çalışan aletlerinizi kapatın.
 2. Hiçbir elektriksel donanıma düğmelere cihazlara dokunmayın, açmayın veya kapatmayın, fişleri ile sakın oynamayın.
 3. Kıvılcım riskine karşı, cep telefonu ve telsiz ve Radyo frekansı ile çalışan ürünleri kullanmayın.
 4. Ortamı hemen havalandırın. Camların hepsini Kapıların hepsini açın
 5. Çakmak veya kibrit sakın kullanmayın, sigaranızı hemen söndürün. Kombi Yetkili Servisi Tüm açık ateşleri dumanlı maddeleri, kıvılcım ve ateş oluşturabilecek kaynakları kapatın.
 6. Hemen hizmet aldığınız gaz. İgdaş dağıtım firmasını arayın. Durumu bildirin.

Kombi Montaj

Kombi Arıza tamirci olarak önerimiz. Markası ne olursa olsun cihazınızın arıza vermemesi ve daha uzun ömürlü olması amacı ile bakımlarını zamanında yaptırmanızda geçmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında oturan kullanıcıların %70 i bakımsız ve öncesinde kötü tamirat başına gelmiş ısıtma sistemleri sebebi ile  daha fazla doğal gaz faturası ödemekte ve bütçelerine zarar gelmektedir.Kombi Bakım Isıtma sistemlerinizin geneline bakım ve tamiratını yaptırırken. Kombi cihazınızı işinde ustalaşmış ve işin ehil. Tecrübeli bir ekibe emanet ettiğinize kesin emin olmalısınız.

Kombi Servisi İhtiyacınızda Aynı Gün Yanınızdayız

Kombi Uzmanıyız
Onarım Dahisi Çalışanlar
İstanbul'da En İyi Hizmetler
Kombi Uzmanıyız

Kombi konusunda olabildiğince bilgiliyiz, Atladığımız bir marka yada model bulunmuyor her konuda çok fazla bilgili. bilgimizi çok daha üst seviyelere çıkartmak için sürekli eğitimler alıyor ve çalışan personellerimize eğitmenlerimiz tarafından o bilgileri aktarıyoruz kombi onarımı ışığında oldukça başarılı bir konumdayız ihtiyacı yönelik bütün hizmetleri tam vaktinde bir yerinde sağlıyoruz. adımız marka bilmediğimiz modern ya da anlamadığımız bir arıza çeşidi yok her konuda işi iyi bilen ve dürüstlüğü ile ilkeli zamanında hizmet sunan ve sözünün eri çalışanlarla yardımcı oluyoruz.

Onarım Dahisi Çalışanlar

Dahiyane girişimleri iş bilgimiz ile sunduğumuz destekler noktasında anlamadığımız model ya da marka bulunmuyor kombi ile alakalı her türlü destek ve isteğinize yerinde çözümleyen ve sıkıntıları anında gidene bilen bir geniş kitleye sahibiz. bizi arayan veya bizden tamiri hizmeti isteyen bütün tüketicilerimize sunduğumuz gerçek ve kusursuz kaliteyi tam 2 sene garanti ile süslüyoruz. Bir kombideki yaşadığınız her türlü problemi ve sıkıntılara enerji tasarrufuna kadar olan bütün sorunların tam anlamı ile giderilmesini sağlayan kombi servisi desteğimiz sizlere çok hızlı İstanbul'un bütünün oluşturduğu bir lokasyon çerçevesinde destekler sunuyoruz.

İstanbul'da En İyi Hizmetler

yukarıda makale de belirttiğimiz gibi her ilçeye İstanbul'un her noktasına bir ucundan diğer ucuna bütün konuları kapsayan geniş bir servis ağı kitlemiz bulunuyor. asla tüketicilerimiz iyi olmuyor isteklerini geri bırakmıyoruz her türlü desteği sunduğumuz u belirtmek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için tam 2 sene garantili kombi servisi desteği sunuyoruz. Lütfen arıza kodu hata kodu ya da yaşadığınız sıkıntını ne olduğunu bizlere belirtin. bu bağlamda yaşadığınız ihtiyaç ve kombi servis desteğini hemen göndererek evimizdeki kullandığımız kombi ürünlerini kış ayında servis bulma sıkıntısı ve acil teknik servis desteğini bizlerden alabilirsiniz.

Kombi Servis

İstanbul Kombi Servisi

Aksi halde uygulanan yanlış Kombi Servisi tamir ve bakım teknikleri ve fahiş fiyatlara kombi servisinde. Hem kısa hem uzun vadede cebinize ciddi ekonomik zarar verecektir. Kombi Tamiri 13 yıllık tecrübemizle İstanbul halkının hizmetindeyiz. Cihazınızın tamir ve bakımında yanlış uygulamalar ve şişirme fiyatlardan kendinizi kurtarmak için. Bizi yedi gün yirmi dört saat bizleri hemen arayabilirsiniz. Sıkıntıları gidermemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Teknik Servis

İstanbul için tamamına bu uzmanı olduğumuz Kombi Teknik Servis işleri için yardımcı oluyoruz, Erenköy, Kozyatağı, Samandıra, İdealtepe, Küçükyalı, Kombi onarımları ile ilgili Adalar, Arnavutköy, Ataşehir. Avrupa yakasında Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Anadolu yakasında ise söylemek istediğimi kombi deneyimi sunan çalışanlarla. Beykoz, Çatalca, Çekmeköy,  Gene bu değerli İstanbul ilimizin ilçeleri olan Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören,Kısacası işi uzmanı ile çözmeniz için. Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu İlçeleri için teknik bilgi beceri ustalarımızın bildiğiniz kusursuz hizmeti ile Kombi Servisi isteğinizin giderilmesi. Sizi kara kışta yalnız bırakmayan ivedi desteklerle yanınızda olan şirket.

 Uygun Fiyatlarla Kombi Teknik Servisi

Farklı amaçlar doğrultusunda profesyonel kombi teknik servisini elde edebilirsiniz. Bu konuda ele alınan süreç profesyonel hizmet anlayışıyla amaca uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

– Eğitimli ve uzman kadro,

– Kaliteli yedek parça temini,

– Tam zamanında adrese erişim,

– Yüksek teknolojiye sahip tam donanımlı ekipman,

Kombi Bakım Fiyatları

En iy kombi bakım hizmetini veren firmamız, hizmet öncesi ve sonrası destek sunmaktadır. Personellerimiz eğitimli olup kombi bakımını gerçekleştirmek için yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Uzun vadede büyük masraflardan kurtaran kombi bakımı, herhangi bir arıza durumunda ödenecek ücretten daha azdır.

7/24 Kombi Bakım ve Tamiri

7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız, kombi arızalarında kesin çözüm üretmektedir. Tamiri yapılan kombilere tanınan 1 yıllık işçilik garantisi, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamız tarafından tamiri gerçekleşen kombi 1 yıl içerisinde aynı arızayı verirse, ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Kombi Servis Kombinin arızası tespit edilmekte ve baştan tamir ücreti söylenmektedir.

En Hızlı Onarım Desteği Sunan Kombi Servisi

Kaliteli kusuru olmayan ihtiyacınızı karşılayan kusursuz hizmetler sunacağız. İstediğiniz zaman bizi aramalısınız, Kaliteli Onarım, Bakım, Tamir hizmeti sunacağız. Kombi Servisi için bizi 0216 540 00 23 numaramızı arayınız.