İstanbul’da Franke ürünleri için kaliteli onarım kusursuz işçilik ve 2 yıl garanti Franke Servisi hizmetiyle tüketici onaylı ve tercih edilir şirketimiz her model ve çeşit ürün için aklınıza takılan soruları yanıtlamaktadır. Olağan zamanlarda bakım ihtiyaç hallerinin gerektiği durumlarda iyi ve hızlı anlaşılarak adressiniz ve evinizde sizlerin gözü önünde yapılmaktadır.

Franke Servisi İstanbul

Her ankastre ürünlerinde bakım desteği görmesi gerekir. Şiddetle öneriyorum olağan her sıkıntıyla mücadele eden ekip arayışını bizlerle doldurun Franke Servisi sizler için önemli sırada yer alan işçilik listesindedir. Kalite ve garanti hatta orijinal parça kullanarak yenileme hizmetleri firmamız beyaz eşya servisi desteği ile sizlere aktarılır. Kusursuz bir yaklaşımla teknik olarak aynı gün bakım ve onarım için bizleri çağırmaktan çekinmeyin.

Franke Servisi

Franke Servisi

Hızlı Franke Servisi

En kısa sürede sizlerleyiz. Aradığınız ilk 3 saatte sizlerde olma sözü veriyoruz. Ocak, fırın, davlumbaz, ankastre setlerin tümü dahil olağan her duruma firmamızdan destek yağıyor. Bizim müşteri hizmetlerimizin inisiyatifleri doğrultusunda 1 saat içinde tüm sorunlardan sizleri kurtaracağız bizleri arayınız. Orijinal bir parça ürünlerinize can katar, hatta yedek parçalarında üretim sonrasında sorun oluştuğunu gören firma bu sıkıntıları ortadan kaldıracak şekilde günceller, yeniler kullanıcılara kolaylık sağlar.

Franke Servisi Nerede?

Değerli kullanıcılarımız biz Sancaktepe merkezindeyiz. Ama her bölge için çalışan çok güçlü bir ekibimiz var bölge ayrımı yapmadan her alana gidiyoruz. Franke Servisi Kuşkusuz Türkiye’nin ilk sırada olan özel servisi biziz. Yetkili servis firmasından ayıran tek özellik daha ucuz olmamız. Bizi her bölgede oturan kullanıcılar çağırabilir koşulsuz Garanti hızlı tamir desteği ile Franke Servis için sizlerleyiz.

Franke Servis

Franke Servis

Franke Servis Merkezi

Onarım için en iyi teknik desteği vereceğimizi bilin özellikle sizler için bu alanda teknikler geliştireceğiz. Franke Servis Her türlü destekler her alanda uzmanlarımızın bütünleştiği noktada tüketicilerimizin mutlu etmenin yollarını arıyoruz. Birçok Franke ürünün teknik desteğini firmamız sağlamakta hemen hemen her modelin uzmanlığını Taşıyan teknik destek ekibimiz, sizlerin evlerine geliyor. Teknik olarak problemleri gideriyor bir daha oluşmaması için önlemleri alıyor ve sizin ürünlerinizin kontrolleri ile birlikte problemlerini gidermek için başlangıç işimizi yapıyoruz.

Franke Servis Bizim İşimiz

Franke ürünleri giriş seviyesi olarak tercih edilen ekonomik ve fiyat açısından uygun ürünlerdendir. Bu ürünleri tercih eden kullanıcılar genellikle daha uygun fiyatlı ürün bulamadığı için satın alır. En çok Ocak davlumbaz ve fırın ürünleri tercih edilmekte Bu ürünler Türkiye’de standartların üzerine çıkmış kaliteli ürün gamına ve çeşitliliğine sahip Ankastre ürünlerdir. Herhangi bir arızada ya da problem de hata kodunda Alevli yanan Ocak ya da az yanan Ocak gibi ufak tefek şikayetleri de sizlere çözüm odaklı hizmetlerimizi gönderiyoruz. Franke Servis Özellikle fırın ürünlerinde pişirme problemleri. Baş göstermekte bu problemleri gidermek rezistans dediğimiz ısıtıcı grupların değişimi ile gerçekleşir. Sizler de eğer Ürünleriniz deki problemleri gidermemiz için bizleri çağırıyor sanız hiç beklemeden hızlıca İletişim merkezimiz ile kontak kurabilir ve problemlerin giderilmesi için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

franke ankastre servisi

Franke Servisi Hizmetine Devam Ediyor :Çok değişik marka ve modelleri ile beyaz eşyalar, her zevk ve bütçeye hitap ederek bütün ev ve iş yerlerine girmiştir. Franke Ankastre Servisi Oldukça basit çalışan makineler yanında çok farklı ve karmaşık programlar ile donatılmış, elektronik beyaz eşyalar üretilmiş ve müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Her ne kadar üstün özelliklere ve üstün teknolojiye sahip olsalar da fırınlar, çamaşır ve bulaşık makineleri, ankastre mutfak eşyaları bozulmakta ve kullanım dışı kalabilmektedirler.

Yıllardır çamaşırlarınızı yıkadığınız çamaşır makinenizin ya da enfes börekler pişirdiğiniz fırınınızın bir anda bozulacağı aklınıza bile gelmeyebilir. Ama elektrikli donanıma sahip ve devamlı hareket eden, faal parçaların bulunduğu ev eşyalarının da kullanım sürelerinin olduğunu unutmamak gerekir. Birde bu duruma, yanlış kullanım sonucu oluşan arızaları da eklediğinizde, beyaz eşyaların ömürleri daha da azalmakta ve daha sık arıza vermektedirler. Yapılan tüm açıp kapatmalara, yeniden çalıştırılmasına rağmen, makinenizden olumlu sinyal alamadığınızda, size servisin yolu görünüyor demektir.ankastre servis İstanbul’da tam da bu amaç için sizlere yardımcı olma adına kurulmuş bir servistir.

İstanbul Franke Ankastre Servisi

Franke Ankastre Servisi

Franke Ankastre Servisi

Avrupalı bir marka olan Franke , özellikle ankastre mutfak ürünlerinde ve beyaz eşyada dünyadaki satış rekorlarını, Türkiye piyasasında da yakalamış ve müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Her türlü Franke beyaz eşyaların Franke olarak periyodik bakım, onarım ve montaj

işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Servisimiz sıradan bir servis olmayıp Servis Asia firması bünyesinde 18 yıldır değişik marka ve modellere servis hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllar boyu edindiği teknik bilgi birikimini ve çalışma disiplinini artırarak devam ettiren servisimiz, her zaman müşterilerine sevgi ve saygı ile yaklaşmış var olan bütün imkanlarını seferber ederek, müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Bir servisten müşteri ne ister? sorusuna cevap aramış ve bu doğrultuda çalışmalar yapmıştır. Franke Servisi Servislere başvuran insanların en çok yakındıkları konuların başında; ilgisizlik, güvensizlik ve yüksek fiyatlar, olduğu belirlenmiştir.

Firmamız, müşteri velinimetimizdir felsefesinden hareketle, servis hizmeti sunmakta ve elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır. Servisimizi aradığınızda, ya da bizzat geldiğinizde güler yüzlü personelimiz sizi karşılayacak, sorununuzu dinleyecek ve hemen çözüm için çalışmaya başlayacaktır. Bakım ve onarım konusunda sizden teyit aldıktan sonra, artık beyaz ev eşyanız emin ellerde demektir. Yapılan ve yapılacak her işlem, uzman ekibimiz tarafından size sunulacak ve bilgilendirme yapılacaktır.

Hızlı Franke Ankastre Servisi

Fiyat ve ücretlendirme konusunda da endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü diğer servislere oranla en uygun parça ve işçilik ücretini sunduğumuz konusunda da iddialıyız. Bunun yanında belirtmeliyiz ki montajı yapılan orijinal parça bir yıl garanti edilerek servisimiz güvencesi altında bulunmaktadır. Servisimizden Memnun Kalacaksınız :Arızası giderilerek bakımı yapılan ankastre eşyanız, bulaşık ve çamaşır makineleriniz kullanıma hazır ve çalışır vaziyette sizlere teslim edildikten sonra da servis olarak işimiz henüz bitmiş sayılmaz. Yapılan işlemler ile ilgili servis görevlilerimiz sizleri aramakta dilek ve isteklerinize başvurmaktadır. Firmamız sizden aldığı dönüşlerle, servis hizmetini daha mükemmel hale getirmek için çalışmalarına bu şekilde devam etmektedir. Firmamızın Ataşehir deki adresine giderek, servis ve diğer hizmetler konusunda bilgiler alabilirsiniz.  Ayrıca 0532 789 75 07 numaralı telefonu istediğiniz gün ve saatte arayarak arızalanan ürünleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Franke Servisi

Franke Ankastre Servisi

Franke İçin Hizmet Bölgeleri

İstanbul Anadolu Yakası tüm bölgelerine eşsiz ve kusursuz Hatta benzersiz desteğimizi sunuyoruz. Ev aletlerinde problem yaşayan genel müşterilerimizin tamamına aynı gün yerinde orijinal Yedek parçalarla tamiri hizmeti sunarız. Eşsiz bilgi ve birikime sahip personellerimiz uzmanlık alanlarında gerekli eğitimleri tamamlayıp firmamız tarafından verilen iş güvenlik dahil olmak üzere birçok eğitim periyotların dan geçerek servis hizmeti verecek pozisyona getirilir.

Anadolu Yakası, demişken Kartal, Pendik, Suadiye, Sultanbeyli, Çekmeköy, Çengelköy, Kadıköy, Beykoz Samandıra Sancaktepe Ömerli Şile gibi bölgeler dahil olmak üzere Avrupa Yakasının da birkaç bölümüne ufak tefek destekler için araçlar gönderiyoruz.

Franke

Franke

Franke Ocak Onarım

Evimizde kullandığımız en önemli ev aletlerinden bir tanesi Ocak ürünleridir yemek pişirme yediğimiz veya içecek bir şeyler ısıtamadığınız. Zamanlarda yaşamımız sallantıyı girer kesinlikle Ocak ürünlerinin hızlı bir şekilde evde tamir etmek gerekir. Bu alanda her türlü desteği sunmak adına Ocak gibi önemli ev aletlerimize 2 saat içerisinde teknik destek sunuyoruz. Franke Servis Genellikle ocaklardaki problemler Gözlerin tıkanması az yanmaya da çok fazla yanma gibi isli yanma problemleri Bu sorunlar, Önemli bir problem teşkil etmez yerinde kusursuzca tamir edilip müşterilerimizin gözünün önünde onarıma gerçekleşir.

Franke Fırın Servisi

Franke markalı Ocak tamiri dışında Bizler ankastre setler buna davlumbaz aspiratör ve fırın tamiri ile de destek sunuyoruz. Fırınlarda Genellikle ısıtma problemleri şikayet alıyoruz. Bu şikayetler uzman personellerimiz tarafından dinleniyor ve yerinde tamir edilmek suretiyle adresinize Usta gönderiyoruz. Çelişkili olduğunuz durumlarda yani arızanın ne olduğunu tahmin edemediğiniz durumlarda Bizler telefonla size bu arızanın nedenlerini veya ne kadara mal olacağını bilgisini veriyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerinde bu fırın arızaları ile ilgili teknik destek alabileceğiniz bilmenizi isterim.Teknik desteklerimiz güçlü kadromuzla sizlerin evinde tamir edilerek hizmetimizi daha hızlı bir şekilde sonlandırmayı sağlıyoruz.

Franke Davlumbaz, Aspiratör Servisi

Franke davlumbaz ve aspiratör onarımı için de bizlerden hemen destek almanız mümkün.Bu alanda geliştirilmiş personellerimiz gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuz ile evinizde tamir ve onarım aynı zamanda bakım isteği veya aspiratörün üzere gerekli olan filtrelerin temini gibi ufak tefek aksesuar eksikleri gibi sorunlarda da sizin tedarikçiniz olmak isteriz. Franke Servis Lütfen ürünlerinizi deki sıkıntıların tamamını not alarak Size gelen personellerimize bildirin Aksi takdirde daha sonra oluşacak arızalardan veya söylemediniz problemlerden kaynaklanan sıkıntıları firmamız Garanti içine almayabilir onun için şikayetlerinizi doğru ve düzgün bir şekilde ustalarımız aktarın.

Servis İletişim

Franke markalı ürünlerinizi tamir etmemiz için sizlere iletişim merkezimizin tüm kanallarını mail adreslerimiz ve telefon numaralarımızı aşağıda belirteceğim bizlere gün içerisinde ulaşırsanız eğer aynı gün Tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz yapacağını sadece Bizler aramak Onun dışındaki hizmetleri biz değerli ustalarımız yönlendirerek Siz gibi önemli müşterilerimizin tamir hizmetini çok hızlı bir şekilde yapacağız Franke Servisi için sizlere ekonomik tamir desteği için gelelim iletişim kanallarına.

  • 0216 540 00 23
  • 0216 469 34 35
  • 0532 789 75 07
Hizmetlerimiz ve Tamir Yaptıklarımız
  1. Franke Ankastre Setler.
  2. Franke Ocak.
  3. Franke Fırın.
  4. Franke Davlumbaz
  5. Franke Aspiratör.
  6. Genel Bakım Hizmetleri.
  7. Tamir, Onarım, Yedek Parça.