siemens servisi

Ülkemizde ve dünyada teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber Siemens Beyaz Eşya Servisi sektöründe çok sayıda ürün piyasaya sunulmuş olmakla beraber piyasadaki bu ürünlerin montaj, Siemens Servisi bakım ve onarım çalışmaları için de yetkin teknik personellerin yer aldığı servisler oldukça önemli. Servis Asia İstanbul’da hizmet vermekte olan bir servis olmakla beraber servisimizin yetki ve deneyimli bir teknik kadrosu bulunmaktadır.  Ayrıca müşterilerin iletişim konularını netleştirmek adına yetkin bir kadro ile de müşterilerin talep ve şikayetlerinin belirlenerek değerlendirmeye alınması hususu çözüme kavuşturulmaktadır. ServisAsia olarak Siemens servisi adı altında Siemens marka beyaz eşyaların montajının yanında bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürmekteyiz. İstanbul ve çevresindeki tüm En Çok Tercih Edilen ürünleri olan Siemens marka beyaz eşyaların servisliğini yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

siemens beyaz eşya servisi
siemens beyaz eşya servisi

Özellikle montaj aşamasından itibaren kullanım aşamasında da müşterilerin talep ve şikayetlerini de değerlendirerek kullanıcıların memnuniyetini sağlamaktayız. Hizmetlerimizi müşterilerin talepleri doğrultusunda montajdan başlayarak garanti kapsamına giren ya da girmeyen tüm arızaların da onarımı servisimiz tarafından yapılabilmektedir.

Siemens Beyaz Eşya Servisi Hangi İşleri Yapıyor? :  Siemens Beyaz Eşya Servisi montajdan başlamak üzere beyaz eşyanın aktif kullanım ömrü boyunca müşteri sorunlarına çözüm bularak çalışmaktadır. Servisimiz bu hususta montaj aşamasından başlayarak disiplinli ve düzenli bir çalışma şekli belirleyerek standartların üzerinde bir çalışma şekli sergilemektedir.

Öncelikle servisimizden bir montaj talep edildiği durumda kullanıcının ve teknik personellerimizin uygun olduğu bir zaman diliminde randevu sağlanıyor. Bu sayede gerek kullanıcının gerekse teknik personelimizin mağduriyeti önleniyor. Belirlenen gün ve saatte teknik ekibimiz önceden müşteriyi telefonla arayarak son kez bir teyit alarak beyaz eşyanın monte edileceği konuma ulaşıyor. Sonrasında montaj itinalı bir şekilde gerçekleştirilerek beyaz eşyanın kullanıma hazır bir şekilde müşteriye teslim edilmesi sağlanıyor.

Siemens Servisi

Sonrasında ise garanti belgeleri ve teslim tutanakları karşılıklı imzalanarak kurulum tamamlanıyor. Fakat servisimizin son derece önem verdiği konulardan bir diğeri ise kurulumdan sonra beyaz eşyanın bir kez kullanıcı ile beraber çalıştırılarak kullanımı hakkında bazı önemli hususların müşteriye aktarılmasıdır. Böylece doğabilecek kullanıcı hatalarının önüne geçilmek istenmektedir. Siemens Servisi Bunun yanında servisimiz tarafından montaj sonrasında doğan bazı arızaların onarımı da sağlanmaktadır. Bunun için servisimizin telefonla aranması ve sorunun iletilmesi yeterli olup öncelikle beyaz eşyanın bulunduğu konuma gidilerek yerinde teknik ekibimizce arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespitinden sonra ise kullanıcı kaynaklı olup olmadığına göre onarım masrafları belirlenmekte ve müşteriye bu konuda bilgi verilmektedir. Garanti kapsamına giren tüm arızalar ücretsiz olarak yapılmakta olup arızanın giderilememesi durumunda beyaz eşyanın yenilenmesi de sağlanabilmektedir.

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisine Nasıl Ulaşılıyor ? Siemens beyaz eşya sevisine İnternet sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaraları ile ulaşmak mümkün olabildiği gibi e-mail yoluyla da ulaşmak mümkün olabilmektedir. Ayrıca kurulumu servisimiz tarafından yapılmadığı halde arıza için servisimizden destek almak isteyen müşterilerin bu taleplerini Siemens müşteri hizmetlerine bildirmeleri ile tarafımıza yönlendirilmeleri de sağlanabilmektedir. Siemens Buzdolabı Servisi Ayrıca tarafımızdan kurulumu ve montajı gerçekleştirilen ürünlerin garanti belgelerinin üzerinde servisimizin iletişim telefonları bulunmakta olup bu yolla da iletişi sağlamak oldukça kolaydır. Servisimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup servisimiz ile ilgili şikayet talepleri oldukça azdır. Herhangi bir aksaklıktan kaynaklanan bu tür şikayetler de servisimiz tarafından anında değerlendirilerek çözüm oluşturulmaktadır.