Frigidaire Servisi Dünyanın en önde gelen markalarından bir tanesi özellikle.Amerika’da üretilen ve ülkemize ithal edilen bu kaliteli marka yap tamir onarım bakım ve Montaj ihtiyaçlarınız için biz buradayız. Özellikle bu markanın Eskiden yetkili servis yeni yaptığımız için işi oldukça iyi biliyor ve Türkiye’de Ender hizmetlere sahip şirketimiz sizlere sorunsuz hizmetler aktarıyor. Hangi gün olursa olsun iş yerimizden randevu talebi için müşteri hizmetleri hattımızı arayarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Türkiye’de ulaşılabilir en mükemmel teknik servis biziz ihtiyacınızı yerinde çözmek ve sizleri bu beyaz eşya sıkıntılarından kurtarmak için elimizden geleni emin olun, Çok fazlasını sunacağız.

Frigidaire Servisi

Frigidaire Servisi

Frigidaire Servisi

En kısa zamanda bizleri aramanızı tavsiye ederiz. Frigidaire Servisi İşlerinizi çözmek ve sorunlara dur demek için varız bu çalışmalarımızı sizlere verdiğimizi bilmenizi söyleriz. Bu dayanıklı tüketim ürünlerini tamir edilecek istediğiniz zaman çağrı merkezimizle kontak kurmanızı öneririz. Çalışmalarımızı sizlere sunacağız, olabildiğince hızlı bir destek vermek istemekteyiz işi çok iyi biliyoruz. Özellikle kusursuzluklar la çalışmalar aktaracağız. sizler için en iyi personelimizi göndermek istemekteyiz.

Frigidaire Buzdolabı Servisi

Her türlü ihtiyacı gidermek özellikle Frigidaire Servisi markalı buzdolabınız a tam anlamıyla kusursuz tamir desteği sunmak için varız. Şirketimizde Frigidaire markasına uygun fiyatlara tamir desteği veriyoruz hangi modeli hangi yıl üretim tarihi olursa olsun Bizden destek alın. Günün her saati 7 gün 24 Saat gelebiliyor bizlerden almış olduğunuz teknik desteğe ek olarak profesyonel ve kusursuz hizmetler sunuyoruz çalışmalarımız garantili olarak sizlere sunulmaktadır kullanılan yedek parçalarının tamamı orijinal.

Frigidaire Servis

Frigidaire Servis

İstanbul Frigidaire Servis

Bu işi İstanbul’da en iyi yapan firmalardan biri Siz birçok teknik servis markanın teknik hizmetlerine müdahil olmaya çalışır. Ama biz bu markayla en az 20 yıldır mücadele ediyoruz. Tüm ürünlerini tamir ediyor bugüne kadar gelmiş geçmiş bütün modellerine hizmet verdik ve tecrübemizle ürünü sorunsuz bir şekilde tamir ediyoruz. Kesinlikle geç kalmadan şirketimizde iletişime geçin özellikle Türkiye’nin en önde gelen markalarından bir tanesiyiz. Çalışmalarımızda sizlere güvenilir desteği sunuyoruz hasta bekletmeden yerinde hizmet profesyonelce yaklaşım işi en iyi yapan ihtiyaç duyduğunuz sorunları gideriyoruz.

HizmetlerimizAçıklamaFiyatlandırma
Buzdolabı Motor Değişim HizmetiBu hizmetimizde buzdolabınızın ana motoru değişim işlemi yapılır orijinal yedek parça kullanarak ürünlerinizin kusursuz bir şekilde motor değişimini yapıyoruz kompresör olarak kullandığımız marka donfoss dur850,00
Fan Motoru Değişim HizmetleriBu desteğimizle sizlere orijinal yedek parça ile hizmet veriyoruz alttan soğutucular ve üstten soğutucu olan NoFrost modellerinde en önemli parçalardan bir tanesi havayı aktaran fan motoru dur motorunun değişim Bedeli yanında yazılan Rakam olarak belirtebiliriz bazen buzdolabınızın arka motorun yanında bulunan fan motorda arıza yapabiliyor. Bunun da fiyatı Aynı şekildedir.290,00
Buzdolabı Defroz Timer Değişim HizmetleriDeğerli tüketiciler buzdolabı ürünümüzün 8 saat çalışıp 2 saat dinlenmesini sağlayan bu mekanik parçayı orijinal ile değiştiriyoruz, Yerinde sunduğumuz hizmeti ekstra 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi de firmamız sizlere sunuyor.250,00
Servis BedeliBu servis ücreti İstanbul geneli için geçerlidir nerede oturuyorsanız oturun fiyat değişmez. Aynı gün içinde hizmet almak ve kusursuz bir şekilde ürününüzün başına ne geldiğini öğrenmek için bizlere servis kaydı bırakın.40

Frigidaire Servis

Profesyonellik iş akdi ile sınırlı değildir gece gündüz çalışarak ürünlerinize tam anlamı ile yetkili servisi desteği sunarız. Biz özel bir tamirci olmamıza rağmen bu markaya profesyonelce yetkili servisten hiçbir fark olmadan tamir sunuyoruz.  İthal buz dolaplarında yerli üretimleri nazaran daha kaliteli yedek parçalar kullanılır. Özellikle de Defroz Timer, Muşur evap muşuru elektronik mekanik fan. Frigidaire Servis Bu gibi yedek parçaların ya da aksesuarların tamamı Amerikan yapımıdır. O açıdan sıradan bir tamirci çağırdığınız zaman Bu üründe kullanmış oldu yedek parçaların yan sanayileri ne takarlar işin en önemli püf noktası orijinal parça kullanmak bizim kullandığımız yedek parçalarının tümü Amerika’dan ithal orijinal parçalardır. Asla Replika ve yan sanayi parçalar kullanmıyoruz.


Frigidaire Ürünleri Sorunları

Değerli Ziyaretçiler Frigidaire markası; Amerika'nın en önde gelen ne tercih edilen markaları arasındadır kusursuz tasarım kaliteli gövde profesyonel işlev gücü ve tercih edilme sıklığına bakılırsa, Avrupa'nın en çok satan markalarından bir tanesidir.
Alt soğutma problemleri en çok rastladığımız sorunlar arasındadır. Öte yandan bu markanın su akıtma problemleri ile de karşılaştığımız olmaktadır, Çok sesli çalışan buzdolabınız da genel olarak Frigidaire markası ile karşılaşmaktayız. Eğer buzdolabı ile ilgili yaşadığınız soğutma problemleri varsa bu genel manada her türlü sıkıntıdan ortaya çıkmaktadır.
Bu sorunları çözmek Bir Hayli karmaşıktır özellikle temiz yıkama ve bardaklarınızı çizme gibi problemler biraz daha kullandığınız deterjanlarla alakalı olabilir bunu anlayabilmek adına firmamızdan bir teknik servis talep edebilir, bulaşık makinenizdeki yedek parçalarının doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını bizlerden kontrol etmemizi isteyebilirsiniz.
Zamanlı Zamansız bozulan çamaşır makinelerin izle hangi yedek parçanın ya da aksesuarını arıza yaptığını bilmemiz için gelip kontrol etmenizde fayda var. Çamaşır makinelerinin sorunlar arasında en çok su boşaltma problemi vardır sıkmaya geçme sorunları genellikle su boşaltmadığından makinenin sistematik ilerlemesini engellemektedir. Ve bu nedenle Çamaşır makinelerinde su boşaltma sorunu ortaya çıkar çözmek çok kolay firmamızdan teknik destek alarak ürünlerinizin gene anlamlı sorunlarının düzelmesini ve ortadan kalkmasını isteyebilirsiniz. Bu Çamaşır makinelerinde su alma sorunları da bizlerin başına ağrıtır yerli yersiz arızalar arasındadır bir anda çamaşır makineniz den gelen kokular elektronik kartınızın kısa devre yaptığını gösterir ya da yanık kokusu gibi durumlarda motor çamaşır makinenizin iç kısmında bulunan elektronik düğmelerin iletken tüm yedek parçaların yanmasıyla sonuçlanabilir bunun için çamaşır makinenizin fişini çekmeniz de çok fayda var

İstanbul’da Frigidaire için Hizmet Verdiğimiz İlçelerimiz ;

İstanbul’un 39 ilçesi için tamir destekleri vermekteyiz tamir ettirmek istediğiniz tüm depertmanlar burada istediğiniz her servis burada: Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Adalar,  Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Frigidaire Servis olarak Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu Libadiye yani Her istediğiniz tamirci her istediğiniz bölgelerdedir. Bu bölgede Sizin oturduğunuz Mahalle yoksa, Tedirgin olmayın Anadolu ve Avrupa Yakası’nda her yere gidiyoruz kuşkunuz olmasın en yakın servis biziz.

Hangi Ürünlerine Bakıyoruz ?

Yani bir bulaşık makinesi olabilir ya da bir çamaşır makinesi olabilir. En önemli ürünümüz olan beyaz eşyamız olan buzdolabımız da olabilir. hangi ürününüz arızalı ise bizlerden destek alabilirsiniz kurutma makinesi mikrodalga fırın davlumbaz ocak gibi tabak kurutucu makinesi ya da şarap buzdolabı da olabilir her konuda sizlere destek sunabiliyoruz. Frigidaire Servisi İstediğiniz her tamir ve istediğiniz her ürüne bakım hizmeti burada İstanbul için bizleri arayarak Frigidaire ürününüzü tamir ettirin.