Tamir işiniz varsa bizi İstanbul merkezli çağrı hattımızı aramalısınız, Esty Servisi arayın ki kalitemizi sizlerde keşfedin. Biz olmadık ihtiyaç hallerinizde her alanda teknik yardımlar vermek üzere çalıştık ve bu sektörde çalışmaya devam edeceğiz. Hiç bir zaman müşterilerimizi üzmedik. Müşterilere en dik duran alnı açık ve yaptığı işi garanti kağıdımızla güvenceli sunan bir tek biz varız.

Esty Servisi Biziz

Esty Servisi Hizmetimizi bizi seçip tercih eden tüketicilerimiz. Hep bizlerden beklediklerini aldılar, Ayrıcalıklı ve onarım konusunda becerikli firmamız. İstanbul geneli için etkileyici ve tamamen orijinal kusursuz desteğimizle sizlerin yanında oluyoruz. Lütfen aldığınız hizmetin değerlendirilmesini firmamıza yapınız. Beyaz Eşya Servisi firması olarak aklınıza gelen tüm beyaz eşyaların tamirini, montajını, nakliyesini ve yedek parça satışını yapıyoruz. Çamaşır makinası, bulaşık makinesi, fırın, aygaz, Davlumbaz. Fırın, Ocak ve ihtiyacınız olan tüm eşyaların teknik desteğini ve sonrasında her konuda sizlere destek oluyoruz. Esty Servis olarak işimize büyük önem veriyoruz. Bu nedenle büyük bir ciddiyetle sizlere hizmet veriyoruz.

Esty Servisi

Esty Servisi

Esty Servisi Nerede?

Firmamızdan alacağınız herhangi bir ürünü ebatı ne olursa olsun ve nerede oturuyor olursanız olun. Kapınıza kadar getiriyoruz. Esty Servisi Getirdiğimiz ürünün montajını yapıp kontrolünü sağlıyoruz. Tam olarak çalıştırdıktan sonra ve bir sorun olmadığından emin olduktan sonra hizmetimizi tamamlıyoruz. Hizmetimizden memnun kalacağınızdan çok eminiz çünkü biz kendimize güveniyoruz. Bilinçli zamanında adresinizde olan kusurunu örtmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Olumsuz tüm durumları sıkıntısız olarak sizlere sunmak isteriz.

Esty Servisi İstanbul

Ürünlerimiz Garanti Kapsamı. Altında Esty Servis olarak bozulan makinanıza taktığımız tüm yedek parçalar. 1 yıl garanti kapsamı altında. Taktığımız tüm parçalar orijinal olduğu için hiçbir sıkıntı yaşamazsınız fakat bizler sizi güvence altına almak adına garanti süresi veriyoruz. Bu süre içerisinde firmamızdan kaynaklı yaşayacağınız en ufak bir problemde direk bizi arayabilirsiniz. Esty Teknik Servisi için şirketimizle iletişim kurabilirsiniz. Sorunları ortadan kaldıracak. En iyi ve becerikli personelleri sizlere ulaştıracağız. Olumsuz ve sorunların sizleri rahatsız ediyor olması bizi de üzer.

Esty Servis

Esty Servis

İstanbul Esty Servisi

Yedek parça montajını yaptıktan sonra gerekli kontrolleri sağlayarak. Makinanıza uyum sağladığından emin oluyoruz. Sizlere de bunu göstererek emin olmanızı sağlıyoruz. Beyaz eşyaların garantisi ise aldığınız ürüne göre farklılık gösteriyor. Bunun için 7/24 açık olan. Esty servis telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sizlere en iyi ve doğru şekilde bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Esty Servis İstanbul

İstanbul geneli mi Tamir hizmetlerini sağlayan en güçlü firmalar arasında gösterilen şirketimiz. ESTY marka için en uygun fiyatlı kaliteli hizmetleri evinize gönderiyor. Her türlü oluşan problemlerin arkasında durarak sorunları odak noktasında çözerek ürünlerinizin genel problemlerini gideriyoruz. Esty Servisi Hızlı etkili Çalışkan sizlere güler yüzlü yaklaşan ustalarımızla, evinizdeki ürünlerin sorunlarını ortadan kaldıralım.ihtiyacınız neyse size onu gönderiyoruz. Örnek veriyorum bir çamaşır makinesinin veya bulaşık makinesinin yedek parçasını da ihtiyacınız varsa. Ankastre ev aletlerini dışında onlar için de yardımcı olabiliyoruz çünkü biz servis Asia olarak. Genel olarak hemen hemen her markanın teknik tamir hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getiren firmayız.

Esty Ankastre Servis

Tecrübeli Teknisyenler ile Çalışıyoruz.  Esty olarak işinin ustası ve işini seven uzman teknisyenler ile çalışıyoruz. Teknisyenlerimizin her biri üniversite mezunu ve uzun yıllardır bu sektörde oldukları için. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceklerinden emin olabilirsiniz. Teknisyenlerimiz her türlü sorunuzu cevaplayacak ve her türlü arızanızı tamir edebilecek düzeydeler. Bu konuda bize güvendiğiniz gibi onlara da güvenebilirsiniz.

esty ankastre

İstanbul Esty

Esty Teknik Servis

Sizlere söz verdiğimiz saatte teknisyenlerimiz evinize gelerek. Bizden aldığınız beyaz eşyaların yapılması gereken her şeyini yapıyor ve garanti süreniz devam ediyorsa. Hiçbir şekilde sizden ücret almıyorlar. Fakat garanti süreniz devam etmiyorsa sizlerden bir miktar ücret almak durumunda kalıyoruz. Ücretlerimiz sizi zorlamayacak şekilde ve kredi kartı ile ödeme imkânımız da mevcut. Her türlü hizmet konusunda kapıda ödeme sistemimiz de mevcut. Teknik olarak yanınızdayız. Bizlerle hemen hemen her gün kontak kurabilirsiniz. Numaramız ; 0216 540 00 23 dür bu iletişim bilgilerimiz ile hemen hemen her saat bağlantı kurabilirsiniz.

Esty Desteğimizde Merak Edilenler

Firmamız kesinlikle orijinal yedek parça ve aksesuar hizmetleri sunuyor alacağınız teknik serviste kullandığımız tüm ekipmanlarımız ve ürünlerinize montajı sağlanan aksesuar ve yedek parçalarının tamamı fabrika merkezden tarafımıza ulaştırılmaktadır ve alacağınız hizmetler tamamı ile ürünlerle birlikte garantilidir.
Tamamı ile garantili hizmetler sunuyoruz, aldığımız her hizmet servis hizmetine kadar tüm desteğimiz garantilidir bizi bir da haki aramanızda sizlerden ücret talep etmediğimiz gibi bedava desteklerde sunarız.
İşletmemiz ben size gönderilen teknik personeller en geç 3 saat içerisinde adresinizde olarak ürünlerinizi kusursuz bir şekilde tamir edip ya da bakım hizmetleri için atölyeye alacaklardır. Bu saat dilimi En geç saat 13:00'e kadar bırakılan arıza kayıtlarında geçerlidir.
Hizmetlerimiz arasında ankastre ürünlerinin tamiri bakımı montajı onarımı ve yer değiştirme gibi problemleri giderilmektedir aynı zamanda işletmemizde ürünlerinizin kusursuz bir şekilde sizlere kullanımı konusunda bilgiler aktarıyor. Bu bilgilere istinaden ürünlerinizi nasıl kullanacağınız konusunda detaylı anlatımlarla müşteri hizmetlerimizi sizlere ya telefonla ya da evinize gelerek. Daha verimli ürünleri kullanmanız adına örnekler gösteriyor İşin özü Biz ankastre konusunda hem teknik hem tamir hem onarım hizmetleri sunduğumuz gibi sizlere beyaz eşya konusunda eğitimler de veriyoruz.
Ataşehir bölgesi tamamı için sizlere ankastre tamir onarım destekleri ve bu onarımları yerinde tamir eden ustalarımız la tam donanımlı desteği adresinize sizlere aktaracağız alacağınız hizmetler garantili olup orijinal Yedek parçalarla pekiştirmektedir. Ataşehir'de İçerenköy, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Bostancı, ye kadar olan bölgelerin tamamını da destekler verdiğimiz doğrudur.
Kartal bölgesine kısa sürede gelip sıkıntıların ortadan kaldırılması adına mücadeleler edeceğiz. İsterseniz firmamız ile iletişim kurarak, tüm semtlerine tamir desteği isteyiniz.
Sancaktepe Esty olarak Samandıra, Sarıgazi, Yenidoğan konumu için isterseniz ankastre ürünleri için en etkili ve kusursuz onarımları bizlerden alabilirsiniz. Hemen bizimle kontak kurun ve sorunların giderilmesini isteyiniz.
Firmamız Ümraniye Bölgesi'nin tamamına Dudullu'dan Tepeüstü ne kadar Ümraniye'ye bağlı olan Bütün kurumların tamamında ankastre ürünlerimizin Teknik olarak giderilmesi ve sorunların ortadan kaldırılması için mücadele ediyor alışagelmiş tamircilik ve hizmet veren sektörlerin en lideri servis Asya olarak sizlere yardımcı olduğumuz ve ürünlerinize tahmin ettiğimiz doğrudur.
Üsküdar için kısa sürede gelebilecek ekiplerimiz bulunuyor adresinizde hazır bekleyen. Tabiri caizse hazır kıta sizlerden gelecek telefonları bekliyoruz ankastre ocak fırın davlumbaz gibi ürünlerin. Teknik olarak sorunlarının ortadan giderilmesi kaldırılmasını sağlayan uzman bir kuruluşa ve işletmeye sahibiz.
Diğer bölgelerimiz derken aslında burada tek tek yazmanın bir anlamı yok yani klınıza gelebilecek Kadıköy'deki bütün semtler yani Suadiye Erenköy. Sahrayıcedit ve Bostancı gibi Atam Maltepe'nin Küçükyalı İdealtepe Dragos bölgeleri gibi Çengelköy gibi mesela ya da. Çekmeköy Beykoz gibi bu bölgelerin tamamında aklınıza gelebilecek İstanbul'un ömerliden Şile'ye kurtköy. Pendik'e kadar olan bütün bölgelerin Esty Servisi hizmetini sunuyoruz.

 

Esty Servisi Hizmet Ücretleri

 

HizmetlerimizDetaylarFiyatlandırma
Esty Servis ÜcretiBu hizmetimizde sizlere sunduğumuz servis bedelidir, Ürünleriniz tamir edilmez ise yani verilen fiyat kabul edilmezse alınan ücrettir, Onarım ve aşağıdaki hizmetlere eklenmez.50,00₺
Esty Ocak DönüşümEsty Ocaklarınız doğalgaz'dan Lpg'ye yada Lpg'den doğanl gaza dönüştürme hizmetidir. Bu hizmetlerimizde orijinal parça kullanarak sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz. Çalışmalarımız sonunda kısık ayar ve gaz kaçak kontrolü yapılmaktadır.110,00₺
Fırın Rezistans DeğişimEsty fırınlarınız ısıtma veya pişirme sorunlarında yada sigorta attırma problemlerinde ortaya çıkan arıza çeşididir. Parça orijinali ile değiştirilir ve 1 sene garanti verilir (bu işlem evinizde yapılır.)195,00₺
Esty Davlumbaz BakımBu desteğimizde davlumbaz adresimize alınarak genel olarak, temizlik detaylı yağ arındırma, filtre temizliği (ilaçlı) gerekirse filtre yenileme destekleri verilmektedir.220,00₺
Fırın Genel BakımEsty fırınlarınız adresimize alınarak genel sorunları ortadan kaldırılır, Bu hizmetimizi garantili ve kusursuz olarak sunarız, Deneyimli ekiplerimiz tüm hizmetlerimizde olduğu gibi orijinal parça kullanarak 1 sene garantili hizmetleri sizlere ulaştırır.180,00₺
Esty Montaj HizmetleriDeğerli kullanıcılarımız bu hizmette biz montaj yaparsak ürünleriniz garanti dışı kalır, Özellikle yetkili servis firmalarının yoğunluğundan dolayı bizi tercih eden müşterilere ücretli destekler sunarız.120,00₺
Esty Yedek ParçaDeğerli kullanıcılarımız, Ürünleriniz için kusursuz hizmetler veriyoruz, hizmetler dışında yedek parça ve aksesuar ihtiyacı olan müşterilerimize her alanda yardımcı oluyor ve tedarik konusunda destekçisi oluyoruz.Fiyat sorunuz.

 

Esty Bakım

Her Saat Destek Vermeye Hazırız. Tecrübeli ve güler yüzlü sekreterlerimiz 7/24 telefon başında sizlerden gelen soruları yanıtlıyor. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz ne varsa. İstediğiniz saatte firmamızı arayarak sorabilirsiniz. Sizlere her daim hizmet etmek bizim işimiz. Esty Servisi işlerinizi itina ile yaparız. Bunlar Arasında kusursuz hizmetlerimiz. Bakım, Tamir, Yedek Parça desteklerde bulunmaktadır.

Esty Çağrı Merkezi

esty ankastre servisi

0216 540 00 23 – 0216 469 34 35 – 0212 266 68 90

Bakım Onarımı Bize Sorun Esty Servis olarak makinalarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak olası arızaların oluşmasına engel oluyoruz. Makinayı insan vücudu gibi düşünün; düzenli olarak kontrollere giderseniz vücudunuzda çıkabilecek hastalıkların önüne geçmiş olursunuz. Bizler de beyaz eşyalarınıza düzenli olarak bakım yapıyor ve herhangi bir arızaya karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. Bu sırada hali hazırda bir arıza mevcutsa onu da tamir ediyoruz.

Esty Tamir

Beyaz eşyaya ne kadar sık bakım yapılırsa arıza çıkarma ihtimali o kadar düşüktür. Bizler de sırf bu yüzden tecrübeli elemanlarımız ile birlikte eşyalarınıza gerekli bakımı yapıyoruz. Beyaz eşyalarınıza bakım yaparken hiçbir şekilde ücret almıyoruz. Tabi garanti süreniz devam ediyorsa ücretsiz yapıyoruz fakat garanti süreniz bitmiş ise makul fiyatlar ile bakım onarım hizmetini sunuyoruz.  Esty Servisi için arayacağınız bilinçli ve dürüst işletme biziz. Bizimle ESTY Konusunda bizleri aramalısınız…