Miele Ankastre Servisi
Miele Ankastre Servisi

Servisimiz birçok beyaz eşya markası ürünün teknik destek hizmetini vermekte olup.  Hizmetlerimizde kullanıcıların memnuniyetinin sağlanması firmamızın en önemli özelliklerinden biridir.  Miele Servisi Ayrıca bu konuda servisimizin kullanıcılara Miele marka ürünler ile ilgili de hizmet vermesi sağlanmakta olup markaya ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerin montaj ve bakımının yapılmasının yanında.  Satış arkası teknik hizmetlerde sağlanmaktadır.  Miele Ankastre Servisi olarak kullanıcıların memnuniyetin sağlanması.  Ve bu doğrultuda ürün satışının da arttırılması firmamız tarafından desteklenen hususlardan bir tanesidir.

Miele Ankastre Servisi

Kullanıcıların genellikle internet ağı üzerinden tanıtımını izlediği ya da araştırdığı marka ürünlerini almak istemeleri ve bu nedenle servisimizi arayarak marka ile ilgili bilgi almak istedikleri durumlarda. Firmamız tarafından karşılaşılan olaylar olup arayan tüm kullanıcılara markanın istenilen modeli ile ilgili teknik bilgilendirme yapılabilmektedir.  Ayrıca Miele ankastre servisi olarak ankastre ürünlerinde satın alınmasından sonra istenilen konuma montaj işlemleri ve sonrasında hizmetlerin devamlılığı servisimiz tarafından sağlanabilmektedir. Bu nedenle çok sayıda kullanıcının kendisinin kullanmasının ardından yakın çevresine de tavsiye ettiği marka ürünler oldukça yüksek bir satış grafiği çiziyor.

Miele Servisi Hangi Ürünler İçin Hizmet Veriyor? Servisimiz Miele markaya ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerin kurlum ve teknik servis hizmetlerini sağlayabilmekte. Ayrıca satış sonrası hizmetlerimizde kesinlikle orijinal parçalar kullanılmakta olup.  Parça garantimizde bulunmaktadır.  Bu sayede kullanıcının teknik destek hizmeti alması durumunda değişen parçada meydana gelecek yeni sıkıntılarda tekrar parça alınmasının ve müşterinin mağduriyetinin önüne geçilmektedir.

Miele Servisi

miele servisi
miele servisi

Servisimizin tüm bu hizmetlerinin yanı sıra beyaz eşyalardan olan.  Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların kurlum unum sağlanması. Herhangi bir aksaklıkta tamir ve bakımının yapılması da firmamız tarafından gerçekleştirilebiliyor.  Miele Servisi Beyaz eşyaların bazı kullanım hataları ya da üretim hataları nedeniyle arızalanması sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan biri olup. Teknik personel kadromuz ile her türlü arızanın tespit edilmesi ve çözüm yolunun bulunması hususunda yoğun olarak çalışılmaktadır.  Bulaşık makinelerinden ankastre ürünlere kadar çok sayıda arızanın görülebildiği beyaz eşya bulunmakta olup bunların onarımları bazı durumlarda yerinde sağlanamamaktadır.

Sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri olan böyle durumlarda servisimize ait araçlarla.  Firma personellerimiz tarafından taşınan beyaz eşya çalışma ofisimize getirilerek burada onarım sağlanmaktadır. Miele Ankastre Servisi Onarım sürecinin ardından herhangi bir aksaklık çıkmaması adına ofisimizde birkaç çalışma denemesi yapılarak ürünün çalışıp çakışmadığı ve yaşanan sıkıntının giderilip giderilmediği teknik çalışanlarımız tarafından tekrar kontrol edilmektedir.  Tüm kontroller sağlandıktan sonra ise kullanıcıdan randevu alınarak ürün teslim edilmekte ve kurulum sağlanmaktadır.  Ayrıca teslim edilen ürünün yerinde çalışıp çalışmadığı da tekrar kontrol edilerek kullanıcıya çalışır vaziyette teslim edilmektedir.

Miele Servisi Ne Kadar Güvenli? Servisimiz güvenlik konusunda hem müşteri hem de firmamız odaklı çalışmaktadır.  Miele Servisi Bunu sağlamak adına kullanıcıların taleplerinin randevu sistemi ile karşılanması sağlanmaktadır. Bunun önemli nedeni ise kullanıcının uygun olduğu saatlerin kullanılması. Bu sayede kullanıcının zaman kaybının engellenmesi hedeflenmektedir. Ayrıca ürünlerimizin tamamı garantili olup bazı kampanyalar dahilinde garanti sürelerinin uzatılması da söz konusu olabilmektedir. Firmamızın güvenlik olarak sağladığı bir başka husus ise kullanıcıların günün her saatinde gerek iletişim telefonları aracılığı ile gerekse e-mail yoluyla talep ve şikayetlerinin iletilebilmesinin sağlanmasıdır.