Tuzla Goldstar Servisi

Tuzla Goldstar Servisi Aklınıza gelebilecek bütün markaların tamir hizmetini verdiğimiz gibi bir de yukarıda başlık da belirttiğimiz Goldstar markası içinde her türlü onarımı firmamız tarafından sizlere sunduğumuz belirtmekte fayda var. Özellikle bizim işimiz buzdolabı ve buzdolabının soğutma sorunlarını giderebilmek amacı ile profesyonel hizmetler sunmak. Hangi gün ya da saat olursa olsun işletmemizde Bu ürünlerin, Teknik olarak yardımları sunulur Ve orijinal parçalarla bu ürünleri Garanti vererek teknik destek hizmeti sunarız.

Tuzla Goldstar Servisi

Ustalarımızın sizlere sunduğu markalar arasında yer alan. Tuzla Goldstar Servisi Goldstar markası için güçlü ve güvenilir hizmetler sizlere ulaştırılır. Hiçbir gün sizleri mağdur etmeden desteklerimizi sunmaya devam edeceğiz bu ürünlerimiz Türkiye’nin en önde gelen ve zamanında satış rekorları kıran markalarıdır.

Tuzla Goldstar Servis
Tuzla Goldstar Servis

Goldstar Servis Tuzla

Tuzla bölgesi Anadolu Yakasında en uzak bölgeler arasında yer alır. Goldstar Servis Tuzla , Hesaplarsak yer Kadıköy lokasyonun dan. Tuzla’ya olan mesafe Şile ile olan mesafe hemen hemen aynıdır. Bu açıdan firmamız bu bölgede her gün bir gezici araç göndererek.Ürünlerin yerinde tamir edilmesini sağlayabilir. Yerinde tamir etmek önemli bir detaydır ürünleri adresi almak o ürünlerin genel olarak Kozmetik sıkıntılar ve çizilmeler noktasında zarar göreceğini söyleyebilirim. O açıdan işletmemizde ürünler genellikle yerinde tamir edilir yani evinizde.

Tuzla Goldstar

Çalışmalarımız orijinal Yedek parçalarla sağlanır şimdi genellikle müşteriler bize sorduğu sorular arasında yedek parçalarınız orijinal mi ?yedek parçalarını nereden alıyorsunuz ? Goldstar markası zaten kapandı. Siz bu parçaları nereden alıyorsunuz gibi sorular yöneltti olar size şöyle açıklık getireyim. Firmamız Goldstar markası kapandığı zaman da bütün yedek parçalarını toptan bu şekilde fabrikanın satın almasından ve pazarlama departmanından tamamını satın almıştır. Stabilize bir şekilde firmamızın deposunda bu yedek parçalar, Yıllardır korunmakta ve bu parçaları kullandığımızı söyleyebilirim. Bazı elektronik kartlarında, Yurt dışından tarafımız ve İthalat yöntemi ile yeniden alındığını tedarik edildiğini söyleyebilirim. Tuzla Goldstar ile çalışarak zamandan tasarruf edin.

Tuzla Goldstar
Tuzla Goldstar

Goldstar Tuzla

Teknik olarak yanınızda olmaktayız firmamız, İstediğin zaman Ev aletlerinin genel problemlerini ilgilenmeniz için işletmemiz ile ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz klasman olarak oldukça başarılara imza attık kişiler genellikle bizi tercih ediyor kilometrelerce yol yaparak müşterilerimize kusursuz desteği gönderiyoruz. Goldstar Servis Bilgi Bankası’na sahip olan işletmemizin çalışanları hiçbir kaçamak yapmadan aynı gün içerisinde aynı saat içerisinde sizleri geldiği doğrudur. Tuzla Goldstar Garanti itibaren ithal kullandığımız. Yedek parçalarla sizlere İnternet üzerinden ulaştığımızı anladığımız için değişik indirimler uyguluyoruz makinenizdeki ikaz alarm ya da hata kodlarını bizlere belirtmeniz ürünlerinizi ışık hızında tamir etmemizi sağlayacaktır. Hatırlamak gerekirse firmamız eski yetkili servislerden ve sizlere hayat boyu destek sunan şirketler arasındadır.

Goldstar Tuzla İletişim Bilgileri

Buzdolabınızın tamir edilmesi gerektiğini unutmayın bir ürünü bekletiyor ya da daha sonra tamir ederim diyorsanız iç kısımlarında borularda oksitlenme çalışmadığı için, Bakır aksamlarında tıkanmalar olacaktır. Tuzla Goldstar Servisi İle iletişime geçerek aşağıdaki numaralardan arayabilir. Tuzla bölgesindeki goldstar buzdolabında tamir ettirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara