Çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyor

Çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyor Çamaşır makinenizin ön cam kapağından su akıtıyor, kapak sallanıyor veya kapanma sorunu olabilir. Bu sorunlarda, alttaki makalede  size belirttiğimiz yönergeleri uygulayın. Sorun hala devam ederse firmamızdan bir uzman bu problemi gidermek için teknik destek için adresinizde bulunan makineyi yerinde tamir etmek için gelecektir.

Çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyor

Çamaşır Makinenin içine yıkama kapasitesinden daha fazla çamaşır doldurmayın. Ön cam kapak yuvasına tam oturmayabilir, kontrol etmelisiniz. Ön kapak etrafındaki körük lastiği ve cam tortu kaplamış veya kirlenmişse temizleyip yeniden deneyin. Çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyor sıkıntı devam ediyorsa 0216 540 00 23 numaralı çağrı merkezimizi firma merkezimizi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçip gerekli bilgileri aktarın muhtemelen müşteri temsilcimiz sizin adres bilgilerinizi alarak kısa zamanda sorunu gidermek için uzman personel gönderecektir.

Fazla Çamaşır Yüklemesi

Fazla Çamaşır Yüklemesi
Fazla Çamaşır Yüklemesi

Çamaşır Yıkama Makinenin iç kazanına kapasitesinden daha fazla çamaşır koyduğunuzda ön kapağa fazla yük oluşur ve kapak tam kapanmadığı için su kaçırabilir. Bu sorunu önlemek için seçmiş olduğunuz yıkama programının ön gördüğü miktarda çamaşır yüklemeye özen gösterin. Daha fazla kapasitesinin çok üzerinde çamaşır yüklenirse, Çamaşırlarınız daha az temizlenecek ve siz yıkamasından memnun kalmayacaksınız.

Çamaşır Kapasitesini ayarlamak

Eğer Pamuklu çamaşır yıkamayı düşünüyorsanız; Çamaşır makinenin içine koyduğunuz kirli çamaşırlar ile kazan arasında üst kısımda en az bir karış mesafe, pay olmalıdır. Bu ölçümü bu şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Dediğimiz gibi daha temiz çamaşırlar için ölçüyü asla aşmayınız. Yorgan programı var olan modellerde ; yorganın nevresim takımından, çarşaftan tamamen çıkarılarak makineye atılması yıkanması gerekir aksi taktirde gene kapasite artacak ve yıkama problemleri ile karşı karşıya kalacaksınız.

Siz değerli tüketicilerimiz, Çok basit görünse dair siz mutlaka bizleri arayarak ilk yıkamada, yada farklı ürünleri yıkamadan bizlere ulaşarak bizlerin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Bu ayakkabı olabilir, Yağmurluk olabilir yada polyester bir ürün olabilir, Her yıkama teknikleri ve miktarları farklılık göstermektedir, O nedenle çekinmeden çağrı merkezimizle beyaz eşya servisi şirketimizle iletişime geçmenizi bekleriz. Çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyor isimli yazımızda olduğu gibi sizlere yardımcı olmaktan şeref duyarız.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara