Kombi Su Akıtma Sorunu

Kombi Su Akıtma Sorunu

Kombi Su Akıtma Sorunu yaşıyorsanız, öncelikle kombinin barının çok yüksel olması ile alakalı olabilir ve bu kazandaki suyu dışarıya atıyor olabilir. Öncelikle kombi barının 2 seviyesinden yukarıda olup olmadığını kontrol etmelisiniz eğer kırmızı çizgi ve bar seviyesi 3 yada 4 gibi görünüyorsa doğru tahmin ettik. Bar seviyesi yüksek olması neticesinde suyun dışarı taşması durumu olabilir.

Kombi Su Akıtma Sorunu

Bar Seviyesi Sürekli Kontrol Edilmelidir Suyun az olması kombinizi hata kodu vermesine neden olur. Kombi Su Akıtma Sorunu Bu sorunlarla karşılaşırsanız bize ulaşmanızda fayda var. Kusursuz kombi kullanımı isterseniz kombi servisi desteği alarak yıllık son bahar bakımını yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi Bakım Hizmeti Mutlaka Almalısınız

En önemli ev aletleri arasında yer alan ve kışın adeta olmazsa olmazımız Kombilerin kış ayı gelmeden teknik destek ekimizle kontak kurabilir ve firmamız ile bir kombi bakım planı yaparak sorunlar olmadan, kış gelmeden bi gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Kombi Bakımda Yapılanlar

  • Kombi bakımlarında öncelikle, sıcak su ve peteklerin yanma durumları ve seviyeleri kontrol edilir.
  • Sonrasında kombinin su kaçırma akıtma durumu gözden geçirilir.
  • Üçüncü aşamada kombinin kapağı açılır ve tozlanma seviyesi kontrol edilir. Tozlanma çok varsa , kombi tozlardan arındırılır.
  • Kombi yanma odasında var olan brülör temizlenerek genel kontroller yapılır.
  • Markası ne olursa olsun kombi içerisindeki elektriksel komponent noktaları ve kablo hatları kontrol edilmelidir.
  • Kombi baca ve fanı kontrol edilerek temizlenmelidir.
  • Daha sonra, genleşme tankı kontrol edilir baca basınç ayarları yapılır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattında var olan önemli ölçüde dolan ve bulunan filtre temizlenir, acık olduğundan emin olunur.
Kombi Su Akıtma
Kombi Su Akıtma

Bu yukarıdaki detaylı bakımlardan sonra, Kombi Su Akıtma Sorunu ile karşılaşılmaması için teknik ekipler kusursuzca teslim ederiz. Bu bakım destekleri ile ilgili yaşadığınız sorunlar varsa markası ne olursa olsun geri dönüşlerinizde değerlendiririz. İstediğiniz zaman işletmemize aşağıdaki telefon numaraları ile kontak kurun.

0216 540 00 23

0532 789 75 07

 

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara