Buzdolabından Su Akıtıyor

Buzdolabından Su Akıtıyor Genellikle alt kısmından gelen su sızıntıları. Buzdolabının iç kısmından alt hazneye akan sudur bazen buzdolabının üzerinde bulunan deformasyonu sonucu da oluşabilen durumlardan bir tanesidir. Ama öncelik olarak Buzdolabının iç kısmında terleme ile alakalı su birikintisinin evinize akma durumu. İkici satırda sizleri tam detaylı bir şekilde Teknik olarak anlatımlı yapacağım Su neden akıtır nasıl çözebiliriz. Bu sorundan nasıl kurtulabiliriz kısaca onlardan bahsedeceğim.

Buzdolabından Su Akıtıyor

Buzdolabından Su Akıtıyor
Buzdolabından Su Akıtıyor

Buzdolabından Su Akıtma Nedeni Nedir ?

Buzdolabı alt katındaki oluk tıkama olduğundan dolayı motor tasının üzerine gitmesi gereken su kanala gitmiyor, Buzdolabın alt  kısmından dışarıya su sızıyor bu durumu su akıtma şikayetlerinin geneli bundan ibaret. Bir başka küçük bir sorunda hava kanallarının buzla tıkalı olmasından kaynaklanır. Yani kısaca özetlersek Eğer Buzdolabının iç haznesinden motor tasına akamayan, yani su tıkanıklık ya da farklı bir durumla alakalı olabilir. Mutlaka Su yolunu bulur derler ya ya buzdolabının ön tarafından ya da herhangi bi lastiğin altından alt tekmeliğin. oradan, Bilemiyorum artık her bölgeden akabilir nereden geldiğini evinizde analiz ettikten sonra karar verebilirsin yani suyun nereden geldiği dansını çok önemli değil ortadan kaldırmak önemli.

Buzdolabından Su Akıtma Sorunu Çözümü

Bu sorunu ortadan kaldırmak için ya rezistans değişimi gerekir yada bu kanalların açılması tıkanıklığının ortadan kaldırılması lazım. Yada bu kanallardaki pislik yada tortuların temizlenmesi gerekir. Akıtma sorunları olan tüketicilerimiz için. Yani kısacası sizlerin buzdolabı konusunda yaşamış olduğu problemleri gidermek bu su akıntılarını ortadan kaldırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak adına mücadele ediyoruz Hemen hemen her model ve marka buzdolabında bu problemler ortaya çıkabilir En önemlisi sorunu kökünden çözebilmek Çünkü tekrarlayan arızalar sizleri maddi açıdan üzebilir. Su akıtma sorunları genellikle evimizde parkelerin şişmesine ya da 1 tatile günübirlik bir yerlere gittiğimiz zaman eve geldiğimizde kötü sürprizlerle karşılaşmamıza neden olur. Beyaz Eşya Servisi Ortadan kaldırılabilir bir sorun maliyetleri çok yüksek olmamakla beraber aynı gün içerisinde bu sorunları çözebiliyoruz, Yeter ki sizler bize ulaşarak sorunun yerinde giderilmesini talep edin. Buzdolabından Su Akıtıyor  isteğinize kusursuz çalışmalar.

 

 

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara