Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi

Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi Konusunda sizlere bilgi vereceğim öncelikle ventil neye yarıyor ventilin görevleri nelerdir ve ventil değişim fiyatları ne kadardır. Değerli tüketicilerimiz bahsettiğimiz ventil parçası çamaşır makinesinin su almasını sağlayan bir nevi emiş motordur. Bu parça Suyun ne kadar ve ne zaman alınacağı konusunda tetikleyicisidir.

Camasir Makinesi
Camasir Makinesi

Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi

Bu parçayı değiştirmek ancak teknik servisin müdahalesi kapsamında olabilir, değişimi Aslında basittir ama biraz tehlikeli olduğu için işi bilen insanlar tarafından müdahale edilmesi ve değiştirmesi gerekiyor. Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi Elektrik kaçağı veya elektrik çarpılması ile sonuçlanabilecek kazalarla sonuçlanabilen uzmanlık gerektiren bir işlemdir.

Çamaşır Makinesi Ventil
Çamaşır Makinesi Ventil

Çamaşır Makinesi Ventil Değişim Ücretleri

Parçanın değişimi markaya göre modele göre dediğimiz yedek parçanın yapısına göre değişiklik gösterebilir. Öncelikle hangi marka yedek parça kullanmalıyız. 1. sınıfmı ikinci sınıfmı buna karar vermek gerekiyor. Daha sonrasında kullanılan ventilin yapısı yani ikili ve üçlümü tekli mi fiyat Buna göre değişiklik kazanır. Yoğunlukla kullanılan ventil çeşidinin bir tanesi ikili ventil dir. 2 tane su giriş özelliği olan vetildir.

Örnek de vermiş olduğumuz yedek parça, Eğer ikili girişe sahipse bunun değişim ücreti markaya göre değiştiği için bir aralıkla size belirteceğim. 130 lira ile 215 lira arasında fiyatı belirlenmiştir. Buna ekstra bir servis bedeli ya da işçilik hizmeti yazılmaz, tutar sabittir.

Çamaşır Makinesi Ventil

Her markada farklı üreticiler tarafından. Bu parça sağlanır kimi malzemelerde, Biraz kalitesizlik olsa da genellikle Kore üretimi olan yedek parçaları her yedek parçacılar da bulunabilir. Ama eğer bir çamaşır makinesi arızasından sonra bu parçanın arızalı olduğunun farkına varırsınız. Ya da gelen teknik servis ventilin arızalı olduğunu söylüyorsa, kesinlikle. Kore malı, ya da Alman malı çamaşır makinelerinde kullanılan ventilleri tercih edilmesini belirtebilirsiniz veya talep edebilirsiniz. Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi İçin şirketimizi tercih ettiğiniz için şimdiden minnettarız size kusursuz ve kaliteli işçiliğimizle. 1 yıl garantili desteğimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Alacağınız her değişim yedek parça veya arıza durumlarında 12 aylık genişletilmiş Garantiizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Beyaz eşya servisi içinde bizlerle iletişime geçiniz.

0216 540 00 23

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara