Kış Gelmeden Kombi Bakımını Yaptırın

Kışın soğuğunda yarı yolda kalmamak için ısıtma ve sıcak suyu ihtiyacınızı karşılayan önemli ev eşyanız için. Kış Gelmeden Kombi Bakımını Yaptırın, Özellikle gaz kaçakları, Tıkalı filtreler, Hava tankındaki hava miktarı ve su kaçakları önüne geçilebilmesi için Kombi Tamircisi çağırarak ürünlerin yıllık bakımlarını havalar soğumadan yapılmalıdır.

Kış Gelmeden Kombi Bakımını Yaptırın

Çok fazla maliyeti olmadığı için Kış Gelmeden Kombi Bakımını Yaptırın ki sizler havalar soğuduğu zaman Kombi Bakımı yapacak servis bulmakta zorlanmayın. Bakımın kombi ürünlerinize çok fazla faydası olacaktır. Kusursuz arıza yapmadan bütün 1 yıl boyunca sizi asla yalnız bırakmayan ısıtmanızı sağlayan ürünleri kullanıyor olmak mutluluk verici.

Kombi Bakım Hizmeti

Kusursuz bir kombi kullanmak ve arızasız bir yıl geçirmek için aşağıdaki hizmetleri sizlere sunarız. Kombi Servisi Fiyat konusunda ekonomik kusursuz hizmetlerin merkezi servis asia ile bakım anlaşmaları yapabilirsiniz.

Kombi Bakımı Uygulanırken Neler Yapılır.

  • Kombi içindeki tozları temizliği yapılır.
  • Hava tankını basıncı ayarlanır.
  • Su giriş ve çıkışlarda bulunan filtreler temizlenir.
  • Su seviye barı ayarlanır.
  • Fan motoru üç yollu kontrolleri yapılır.
  • Genel olarak içerisinde bulunan parçalar kontrol edilir.
Kış Gelmeden Kombi Bakımı
Kış Gelmeden Kombi Bakımı

Kombi Bakımı İçin En ideal Zaman

Kombi ürünlerinizin gözden geçmesi için en ideal ay Eylül ve Ekim ayları çok daha mantıklıdır. Hem kombinizi ısıtmada kullanmadığınız hemde kış gelmeden bütün bir yıl mis gibi sorunsuz kombi kullanmanızı sağlayacaktır. Kimi zaman bu süreç Ağustos ayı olarak lanse edilir aslında bir zararı yoktur bu 3 ay içerisinde bakımı yaptırarak kombi ürünlerinizi bakım hizmetine dahil etmenizde fayda olacak.

Kombi Bakım Ücreti 2019 – 2020

Değerli kombi kullanıcıları kombi bakım hizmeti olarak nitelendirdiğimiz yukarıda bakım desteğinde yapacağımız hizmetlerin ücreti 150,00₺ dir. İnternet’te 60 liraya kadar bakın yapan reklam veren kişiler var onlara güvenmeyin yüzeysel hizmet verdikleri için bu belirttikleri paralara bakım desteği falan sunmaz lar onlara inanmayın gerçek bakım ücreti 150,00 liradır.

Kombi Bakım İletişim Hattı

0216 540 00 23 – 0532 789 75 07

Yarı yolda kalmamak için, Kışın ortasına kombisiz kalmamak adına Kış Gelmeden Kombi Bakımını Yaptırın daha sağlam ve sizi üzmeyen kombi ürünleri ile kışa merhaba diyebilin.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara