Kartal Siemens Servisi

Kartal Siemens Servisi

Kartal Siemens Servisi olarak müşterilerimize. %100 kaliteli ve güvenilir bir şekilde bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Firmamız uzun yıllardır. Siemens servis sektöründe hizmet veriyor ve yaklaşık 20 yıldır bu sektörün içerisindeyiz. Dolayısıyla işimizde tecrübe kazandık ve sizlere yılların bilgisi ile hizmet sunuyoruz. Bir beyaz eşya evin en önemli demirbaş eşyaları arasında yer alıyor. Her birinin de önemi farklı ve her biri bozulduğu zaman özellikle mutfak işlerinde büyük bir aksama oluyor. Bizler de bu tür sıkıntılar ile uğraşmayın diye sizlere bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Beyaz Eşya Servisi ile Firmamız televizyon ve klima hariç tüm beyaz eşyaların tamirini yapıyor. Bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın, aygaz, ocak ve ankastre tamirini yapmak bizim en birincil görevimiz. Sadece bozulduğu zaman değil eşyalarınız bozulmadan önce sadece bakım yaptırmak için de bizi çağırabilirsiniz.

Kartal Siemens Servisi
Kartal Siemens Servisi

Kartal Siemens Servisi

Bakım Onarımı Bize Sorun  Kartal Siemens Servisi olarak makinalarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak olası arızaların oluşmasına engel oluyoruz. Makinayı insan vücudu gibi düşünün; düzenli olarak kontrollere giderseniz vücudunuzda çıkabilecek hastalıkların önüne geçmiş olursunuz. Bizler de beyaz eşyalarınıza düzenli olarak bakım yapıyor. Herhangi bir arızaya karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. Bu sırada hali hazırda bir arıza mevcutsa onu da tamir ediyoruz.

Beyaz eşyaya ne kadar sık bakım yapılırsa arıza çıkarma ihtimali o kadar düşüktür. Bizler de sırf bu yüzden tecrübeli elemanlarımız ile birlikte eşyalarınıza gerekli bakımı yapıyoruz. Beyaz eşyalarınıza bakım yaparken hiçbir şekilde ücret almıyoruz. Tabi garanti süreniz devam ediyorsa ücretsiz yapıyoruz fakat garanti süreniz bitmiş ise makul fiyatlar ile bakım onarım hizmetini sunuyoruz.

Siemens Servis Kartal

Servis Asia ve Beyaz Eşya Servisi Olarak olarak standart bir mesai saati olmadan sizlere hizmet sunuyoruz. 7/24 açık olan çağrı merkezimizden acil durumlarda. Yetkili servis çağırarak eşyalarınızın tamirini yaptırabilirsiniz. Geç saatlerde meydana gelen bir arıza için geceden arıza kaydı bırakabilir ve daha hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamız gelen tüm arıza kayıtlarını değerlendiren bir firmadır. Bu açıdan müşteri memnuniyetimiz de oldukça yüksektir.

7/24 Siemens Kartal Servis Hizmeti

Günümüz şartlarında gece gündüz hizmet veren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Siemens Servisi Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için sizlere hizmet etmekten hiç bıkmıyoruz. Bu nedenle bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız ve saat kaç olursa olsun çağrı merkezimizi arayarak bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Siemens Kartal Hem Güler Yüz Hem Anlayış

Kartal Siemens Servisi firmamızda çalışan tüm personeller güler yüzlü ve anlayışlıdır. Müşteriler kendileri ile ilgilenen elemanları sevdiği için elemanlarımız da bunun bilincinde olarak sizlere samimi bir şekilde hizmet sunmaya hazırlar. Her biri de deneyimli olduğu için probleminize çözüm odaklı hizmet veriyorlar. Bizi aradığınız gün evinize gelip bakım ya da onarım işini kısa sürede hallediyorlar. Bunun için bir zaman belirtmek yanlış olur çünkü her beyaz eşyanın bakım ve tamir işlemi farklı zamanlar alıyor. Yine de sizlere vakit kaybettirmemek için elimizi çabuk tutuyoruz.

Siemens Kartal

Sizler de yılların markası olan Siemens servisinden hizmet almak istiyorsanız firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Kartal Siemens Servisi istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara