Beyaz Eşya Servis Fiyatlarında İndirim Uyguluyoruz.

Beyaz Eşya Servis Fiyatlarında İndirim Uyguluyoruz. fiyatlarında düzenlemeler yapıyoruz, Fiyatlar konusunda müşterilerimizin de istediği oranları yakalamak adına tedarik ve yedek parçalarda toptan alımlar yaparak tamir, bakım aksesuar ve yedek parçaların daha az maliyetlerle müşterilerimize sunmak için çalışmalar sergilemekteyiz. Her müşterimizin ekonomik güçlüklerinde ve piyasa koşullarında dikkate alarak kısıtlı ve bulunamayan yedek parçaları ile sizlere en kusursuz destekleri ulaştırmak adına elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak için çalışmalar iletmek için sürekli yenikler ve arge çalışmalarla olası fiyatları aşağıya çekmeye devam edeceğiz.

Beyaz Eşya Servis Fiyatlarında İndirim Uyguluyoruz

Tamamen tüketicilerin durumlarını göz önüne alarak Yetkili servislerden daha az maliyetlere teknik servis, yedek parça, aksesuar gibi ihtiyaçları uygun fiyatlara bularak. Beyaz Eşya Servisi isteği olan tüketicilerimiz için iyileştirmeler yapmaya devam edeceğiz. Örneğin Yetkili servis firmalarında, Buzdolabı motoru 880 tl ye değişimi yapılıyorsa biz 800 tl ye bu işlemi tamamlamaktayız. Yada başka bir örnek vermem gerekirse bulaşık makinesi yıkama motoru yetkili servis işlemlerinde. 420 liraya değişirken bizde 330 lira gibi fiyatlara değişimi yapılıyor. Alınması ve tedarik işlemleri zor yedek malzemelerin. Firmamız ithalatı girişimi düzeyinde departmanı olduğu için bu konuda daha iyisini yapmak için çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz.

Tamir Hizmetlerinde Tam %20 İndirim

Bu indirim kaçmaz hali hazırda bozulmuş ve tamir ettirsem mi yoksa yenisini mi alsam dediğiniz. Beyaz Eşya Servis Fiyatlarında İndirim Uyguluyoruz. kampanya kapsamında ciddi düzeyde fiyat düzeltmeleri yaparak sizlere yardımcı olmaktayız. Tamamen sizleri düşünüyor, Ekonominiz için elimizden gelenin daha ve çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Gurur duyduğumuz sanatımız sayesinde sıfırından daha sağlam ve kusursuz tamir desteklerimizle isteklerinize yanıt veriyoruz. Bu piyasa koşullarına inat siz değerli tüketicilerimizi ürünlerini tamir ederek. Her zaman kullanıcılarımız ve bizi destekleyen müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

-En çok aldığımız soruna açıklık getireyim ; Kesinlikle Orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara