Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları

Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları

Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları Bulaşık makineleri ev hanımlarının en önemli yardımcı eşyaların dandır. Bunların arızalanması günlük işlerin aksamasına yol açar, Yada vakit kaybı dediğimiz en önemli değerlerimizden bir tanesini yok eder.

Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları

Yazımızın başlığında bahsettiğimiz en çok sorulanlar arasında yer alan. Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları ne kadar tutacağı bütçemizi açıp açmayacağı gibi merak edilenlerden biraz bahsetmek istedik. Şimdi öncelikle bulaşık makinesinin Neyi arızalı veya ne gibi sorunları var şikayetleriniz neler onları dinlemek gerekiyor.

Bulaşık Makinesi Tamir Ücretleri
Bulaşık Makinesi Tamir Ücretleri

Bulaşık Makinesi Onarımlar ve Ücretler

Aslında bu fiyatlar biraz size geldiğimiz zaman tespit ettiğimiz arızalı dediğimiz fiyatlardır. Öncelikle sorunlardan bize bahsedersiniz eğer biz hemen hemen üç aşağı beş yukarı telefonda fiyat vermeye çalışırız. Ama bu çok doğru bir teknik olmuyor, bazen tahmin yürütemmeyip farklı arızalarla da karşı karşıya kalabiliyoruz. Telefonda size 200 lira fiyat verip evinize geldiğimizde bunu 50 liraya çözdüğümüz de olabiliyor.
Sorunun ne olduğunu Siz tespit ettiğiniz varsayalım, bu durumda sizlere verebileceğimiz fiyat listeleri Aşağıdakiler gibi.

Bulaşık Makinesi Onarım Hizmetleri ve Ücretleri

Bulaşık makinesinin yıkama motoru değişimi fiyatı – 335,00₺
Bulaşık makinesi su tahliye motoru değişim ücreti. – 145,00₺
Bulaşık makinesi kapak lastik değişim ücreti 120,00₺
Bulaşık makinesinin Ana kart tamiri yani revizyon ücreti 300,00₺
Bulaşık Makinesi İçin Servis Ücreti. 50,00₺

Bulaşık Makinesi Uygun Fiyatlı Onarım

Genellikle Yukarıdaki bahsettiğim sorunlar en çok karşılaştığımız onarım açıklamaları bunların dışında bir sorunumuz ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizleri iletişim bölgesindeki numaralardan ulaşarak arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ama tekrar tekrar söylüyorum telefonda fiyat vermek çok mantıklı olmuyor. Bazen yanıla biliyoruz, Yazımızı Okuduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Umarım ev aletlerini ile ilgili problem yaşamazsınız. Bilmenizi İsteriz Beyaz Eşya Servisi konularında en iyi teklifleri işletmemizde almamız mümkündür.

Bulaşık Makinesi Ustası Telefon Numarası

Değerli ziyaretçilerimiz sizlere mükemmel iş bilgisine sahip, Yardım sever ve telefonda tüketicilerimizi doğru yönlendiren ustamız NİHAT USTAMIZIN Telefonunu paylaşıyorum : 0532 789 75 07 Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık net ve güncel fiyatlar için mutlaka teknik servis talebi ile cihazın başında fiyat alın.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara