Servis hizmetleri kategorisinde günün her saatinde aynı performansı sergileyen servisimiz, birinci sınıf servis hizmetleriyle çözüm üretmektedir. İçerenköy Franke Servisi Teknik özellikleriyle sertifikalı elemanları çalıştıran şirketimiz, tecrübe ve deneyim konusunda kendin kanıtlamış elemanlarla yola devam etmektedir. Franke servis İçerenköy hizmetleri kategorisinde, gerek parça olsun, gerekse en iyi yöntem seçenekleri olsun, kaliteli hizmet anlayışıyla çözüm üretmekteyiz.

 Teknik Servis Hizmetinde Güncel Çözüm

Franke Servis İçerenköy

Franke Servis İçerenköy

Franke servis İçerenköy

Beyaz eşya, klima ve kombi hizmetlerinde, dört mevsim hizmet veren ekiplerimiz, elektronik dünyasının en önemli konusu olan servis hizmetlerinde, başarılı ve etkili çözümleri pratik bir şekilde bir araya getirmektedir. Çamaşır ve bulaşık makinesi tamir işlemlerinin yanı sıra, buzdolabı tamir işlemlerini de problemsiz bir şekilde gerçekleştiren elemanlarımız, garantili hizmet vermektedir. Franke servis İçerenköy Klima bakımı, kombi bakımı, senelik düzenli bakım işlemleri, Franke Servis sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde, profesyonelliği tercih eden firmamız, parça destekli bakım işlemleriyle çözüm üretmektedir.

 Güncel Hizmet

İçerenköy Franke Servisi

Yeni çıkan bütün cihazların tamir, bakım ve onarım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren konunun uzmanı firmamız, parçaları araçta hazır bulundurmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombi gibi birçok cihazın bakım işlemlerini, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Pratik çözüm yöntemleriyle hizmet vermeye devam eden ekibimiz, konusunda deneyimli eleman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Kış aylarına girmeden kombi, yaz aylarına girmeden klima bakım işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.

Yerinde bakım ve onarım işlemleriyle zamandan kazandıran İçerenköy Franke Servisi hizmetlerimiz, müşteri onayı ile gerçekleşmektedir. Bütün cihazlar için en önemli konu olan servis hizmetlerimiz, günün her saatinde devam etmektedir. Müşterilerimizin müsait olduğu zamanlarını tercih ederek, pratik çalışma tekniklerini tercih etmeye devam ediyoruz. Takım ruhu ile hareket ederek, seri bir şekilde bakım işlemini gerçekleştiren firmamız, müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmaktadır.