franke ankastre servisi

Franke Servisi Hizmetine Devam Ediyor : Çok değişik marka ve modelleri ile beyaz eşyalar, her zevk ve bütçeye hitap ederek bütün ev ve iş yerlerine girmiştir. Franke Ankastre Servisi Oldukça basit çalışan makineler yanında çok farklı ve karmaşık programlar ile donatılmış, elektronik beyaz eşyalar üretilmiş ve müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Her ne kadar üstün özelliklere ve üstün teknolojiye sahip olsalar da fırınlar, çamaşır ve bulaşık makineleri, ankastre mutfak eşyaları bozulmakta ve kullanım dışı kalabilmektedirler.

Yıllardır çamaşırlarınızı yıkadığınız çamaşır makinenizin ya da enfes börekler pişirdiğiniz fırınınızın bir anda bozulacağı aklınıza bile gelmeyebilir. Ama elektrikli donanıma sahip ve devamlı hareket eden, faal parçaların bulunduğu ev eşyalarının da kullanım sürelerinin olduğunu unutmamak gerekir. Birde bu duruma, yanlış kullanım sonucu oluşan arızaları da eklediğinizde, beyaz eşyaların ömürleri daha da azalmakta ve daha sık arıza vermektedirler. Yapılan tüm açıp kapatmalara, yeniden çalıştırılmasına rağmen, makinenizden olumlu sinyal alamadığınızda, size servisin yolu görünüyor demektir.ankastre servis İstanbul’da tam da bu amaç için sizlere yardımcı olma adına kurulmuş bir servistir.

Franke Ankastre Servisi

Franke Ankastre Servisi
Franke Ankastre Servisi

Avrupalı bir marka olan Franke , özellikle ankastre mutfak ürünlerinde ve beyaz eşyada dünyadaki satış rekorlarını, Türkiye piyasasında da yakalamış ve müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Her türlü Franke beyaz eşyaların Franke Servisi olarak periyodik bakım, onarım ve montaj

işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Servisimiz sıradan bir servis olmayıp Servis Asia firması bünyesinde 18 yıldır değişik marka ve modellere servis hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllar boyu edindiği teknik bilgi birikimini ve çalışma disiplinini artırarak devam ettiren servisimiz, her zaman müşterilerine sevgi ve saygı ile yaklaşmış var olan bütün imkanlarını seferber ederek, müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Bir servisten müşteri ne ister? sorusuna cevap aramış ve bu doğrultuda çalışmalar yapmıştır. Franke Ankastre Servisi Servislere başvuran insanların en çok yakındıkları konuların başında; ilgisizlik, güvensizlik ve yüksek fiyatlar, olduğu belirlenmiştir.

Firmamız, müşteri velinimetimizdir felsefesinden hareketle, servis hizmeti sunmakta ve elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır. Servisimizi aradığınızda, ya da bizzat geldiğinizde güler yüzlü personelimiz sizi karşılayacak, sorununuzu dinleyecek ve hemen çözüm için çalışmaya başlayacaktır. Bakım ve onarım konusunda sizden teyit aldıktan sonra, artık beyaz ev eşyanız emin ellerde demektir. Yapılan ve yapılacak her işlem, uzman ekibimiz tarafından size sunulacak ve bilgilendirme yapılacaktır.

Franke Servisi

Fiyat ve ücretlendirme konusunda da endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü diğer servislere oranla en uygun parça ve işçilik ücretini sunduğumuz konusunda da iddialıyız. Bunun yanında belirtmeliyiz ki montajı yapılan orijinal parça bir yıl garanti edilerek servisimiz güvencesi altında bulunmaktadır. Servisimizden Memnun Kalacaksınız : Arızası giderilerek bakımı yapılan ankastre eşyanız, bulaşık ve çamaşır makineleriniz kullanıma hazır ve çalışır vaziyette sizlere teslim edildikten sonra da servis olarak işimiz henüz bitmiş sayılmaz. Franke Servis Yapılan işlemler ile ilgili servis görevlilerimiz sizleri aramakta dilek ve isteklerinize başvurmaktadır. Firmamız sizden aldığı dönüşlerle, servis hizmetini daha mükemmel hale getirmek için çalışmalarına bu şekilde devam etmektedir. Firmamızın Ataşehir deki adresine giderek, servis ve diğer hizmetler konusunda bilgiler alabilirsiniz.  Ayrıca 0532 789 75 07 numaralı telefonu istediğiniz gün ve saatte arayarak arızalanan ürünleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Franke Servisi
Franke Servisi