Geniş kapsamlı teknik servis hizmeti veren Franke servis Kadıköy bölgesinde en etkin çalışmaları sergilemektedir. Çamaşır makinesi arızalarında bakım ve onarımlarında periyodik bakımlarında ve kullanıcı bakım seviyesinde her türlü teknik bilgi desteği sağlamaktadır. Bu çalışmalarının yanında bulaşık makinesi, buzdolabı, davlumbaz, ankastre ürünlerine servis hizmetleri konusunda da profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyaların her türlü sorununda 7/24 teknik servis hizmeti sunarak kesintisiz çalışmasını sağlamaktadır.

Franke Servis Kadıköy

Kadıköy Bölgesinde ikamet eden beyaz eşya sahiplerine evlerinde 7/24 teknik servis desteği sağlayarak müşterilerimizin hizmet taleplerine en hızlı ve profesyonel servis hizmeti götürmekteyiz. Evinizde bulunan her türlü beyaz eşyanın tamir, bakım onarım ve periyodik bakımları için 7/24 müşteri temsilcisi servisinden bize ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Beyaz eşyanın ev hayatında iş hayatında önemini herkes bilir. Franke Servis Kadıköy Bu açıdan profesyonel kadromuzu mobil ekipler şeklinde görevlendirerek ev ve iş yerlerinde her talebe anında cevap verecek şekilde teşkilatlandırmış durumdayız. Arıza ve bakım ekipleri, yedek parça değişim ekipleri, periyodik bakım ekipleri olarak gruplandırılmış durumdadır.

 

Garantili Franke Özel Servis

Kadıköy Franke servisi

Kadıköy Franke servisi

Kadıköy Franke servisi

 

Garanti kapsamında bulunan beyaz eşyalarınız orijinal yedek parça değişimleri yapılarak ömür uzatma işlemleri itina ile yapılır. 7/24 özel teknik servis hizmeti sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak maddi kazançları ikinci planda tutmaktayız. Bu açıdan kullanılan her parçanın fatura üzerindeki dökümü yapılmamakta müşteri memnuniyeti çerçevesinde servis ile müşteri arasında şeffaf bir anlaşma sağlanmaktadır.

 

Kalite politikası çerçevesinde en hızlı hizmet sunumu anlayışı ile çalışan Kadıköy Franke servisi her türlü beyaz eşyanın klima. Diğer elektronik eşyaların tamir ve bakımlarında profesyonel çalışmalar ortaya koymaktadır. Garanti kapsamı dışına çıkmış olan beyaz eşyaların arızalanması durumunda teknik destek sonucunda servis garantisi vererek yaptığımız işi kaliteli bir şekilde ortaya koymaktayız.

 

Servis kalitemizi en iyi şekilde ortaya koyan profesyonel teknik elemanlarımız çalışma alanı içerisinde hijyen kurallarına en iyi şekilde uyarak ev ve işyerlerinde ayrıca temizlikçi gelmesine gerek bırakmamaktadır. Yapılan tüm işlemler servis kapsamında değiştirilen yedek parçalar müşterilerinin gözü önünde yapılarak akıllarda soru işareti kalmamasına özen gösterilmektedir. Özellikle değişmiş arızalı yedek parçalar müşterilere teslim edilerek gerektiğinde geri dönüşüm sağlamalarında yardımcı olunmaktadır.