Velibaba Bosch Servisi

Velibaba Bosch Servisi İstanbul’un genelinde tamir hizmeti verebilmek adına Bosch markası ile ilgili her türlü desteği sunmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz Türkiye’de tercih edilir olmak ve tavsiye ettirmek en çok sevdiğimiz işlerden bir tanesi buzdolabından çamaşır makinesini bulaşık makinesinden kurutma makinesi ne kadar her türlü ürüne destek istiyoruz.

Velibaba Bosch Servisi

Sizler için çalışan ve Türkiye’deki her türlü ihtiyacı karşılayan uzman personeller. Velibaba Bosch Servisi Kusursuzluk adına çalışmalar düzenliyor desteğin sizlere sunarken bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak Ender bilgiye sahip personelleri yönlendireceğiz.sizin için siz değerli tüketicilerin memnuniyeti adına vermiş olduğumuz hizmetlere tam 2 sene garanti aldığınız bütün ürünlerin arkasında durduğum uzun garantisi ve güvencesi olmak bizleri mutlu ediyor.

Bosch Servis Velibaba

Ataşehir bölgesi için çalışmalarımızı günün her saatinde siz değerli tüketicilerin. Bosch Servis Velibaba hizmet vermek için gerçekleştiriyoruz istediğiniz zaman firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak bu denli sıkıntılarınızın çözülmesi ile alakalı bizlerden destek alın.

Türkiye’de en çok tercih edilen markaları bünyesinde bulunduran ama özel olarak onların tamiri destekleyen firmamız. Sizlere destek ve kusursuz hizmet sunar. Bosch Siemens markalarının hemen hemen tüm ürünleri için teknik destek sunuyor. Sadece bakmadığımız ürünler klima ürünleri onun dışında. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, davlumbaz ocak mikrodalga fırın ve kombi ürünleri içinde sizlere destek sunduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Velibaba Bosch Servisi
Velibaba Bosch Servisi

Bosch Velibaba

uluslararası markaları çok seviyoruz gerçekten, Velibaba Bosch Türkiye’de toplanan veya Türkiye’de üretilen markalardan daha sağlam ve kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almış markaların. Velibaba Bosch Servisi Teknik desteği firmamız tarafından sunulduğunu belirtmek isterim.
Anadolu yakası için tüm bölgelere destek sunuyoruz. Alışılagelmişin dışında profesyonellerin izle birlikte sizlere her türlü servis ön yargısını kırarak bizlere güvenebilirsiniz.

Bosch Velibaba Servisi

Çamaşır makinesi ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızın giderilmesine yönelik çalışmalar işletmemiz tarafından sağlanır bu denli sıkıntıların yaşandığını varsayarak. Sizlere uygun fiyatlı çamaşır makinesi tamircisi gönderiyor Bosch markalı bütün ürünlerimizde çamaşır makinesinde olduğu gibi desteğinizi tam ve vaktinde sunuyoruz.
buzdolabı soğutmuyor sa bunun tek bir sebeple bağlantılı olduğunu söylemek doğru değil çünkü buzdolabında yaklaşık. 15 en yakın soğutma sistemini çalıştıran parçalar var.bunu anlamak bütün parçaları ölçmek ile tespit edilir bu tespitler sonrasında müşterimizin fiyat onayından sonra hizmete başlarız kusursuz bir şekilde buzdolabınızı tamir ettikten sonra sizlere Bosch servis kalitesi ile vermiş olduğumuz hizmetin Garanti belgesini de bırakırız.
Bulaşık makinesinin hiç olmadık zamanlarda arızalandığını örnekleri çok düşünsenize misafir gelecek ve yemek tabaklarının acilen temizlenmesi gerekiyor 63 parça 80 parça yemek takımı bunu sizin hızlıca temizlemeniz oldukça vakit kaybettirir. Yani bu durumlar işte olumsuzlukların habercisi o yüzden başınıza gelmeden önce bir bulaşık makinesinin teknik olarak önceden tespit edilen arızalarını firmamız çözüyor. Bu da gene az önce bahsettiğim bakım periyotları ile alakalı eğer siz bir bulaşık makinesinin düzenli olarak bakımını yaptırırsanız boş bütün ürünlerimizde olduğu gibi önceden sorunların önüne geçilebilir.
Beyaz eşya tamiri oldukça zor ve meşakkatli işi iyi bilen insanların mücadele etmesi gereken onları tamir etmesi gereken iş koludur. Velibaba Pendik'te biz bu işi en iyi yapan firmalar arasındayız.Velibaba Bosch yetkili servisi zannetmeyin bize biz özel tamircisi biliyoruz insanların özel tamircilere karşı bir önyargısı oluştu maalesef ama emin olun sektörde 20 yıllık tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile birlikte o bildiğiniz yetkili servislerden hem daha ekonomik hem daha profesyonel hem kusursuzluğu muz açısından daha yüksek lerdeyiz.lütfen siz de ekonominizi düşünün bir yetkili servise beyaz eşyanızı tamir ettirmek yerine bizim gibi masrafları daha az ve sizlere daha kusursuz verim elde edebilmeniz adına hizmetler Sinan şirketimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz beyaz eşya demişken ankastre ürünlerinde tamirini yapıyoruz sadece boş ürünlerinde klima ve elektronik aletlere yer vermiyoruz her bir de matkap hilti gibi ürünlerin tamire firmamız tarafından yapılmaz sadece beyaz eşya cıyız biz.

Velibaba Bosch

Var gücümüzle mücadele ruhumuzla teknik personellerimiz, bilgisi ile evinizdeki bütün aletleri tamir desteği veriyoruz. Bosch Servisi Bir çamaşır makinesinin çok fazla gürültülü çalışması hepimizi rahatsız eder. Özellikle akşam çalıştırdığımız zaman bu ses 2-3 kat daha hem komşularımızı rahatsız eder. Hem evimizdeki bireylerin uymalarını engeller sessiz bir çamaşır makinesi için. Genel bakımları kontrollerinin. Düzgün bir şekilde en az 2 yılda bir yapılması gerekmektedir.

Velibaba Bölgesi için servis ücreti nekadarServis ücreti, sadece tamir ettirmezseniz firmamız bu ücreti talep etmektedir.50,00₺
Velibaba'da Bosch Buzdolabı Motor değişim ücretleri.Velibaba bölgesinde buzdolabı motor değişimi ücreti içerisindeki kullanılan gaz borular ve bütün hizmetler işçilik dahil fiyatıdır bu fiyatlar üzerinden şehit ve gazilere %8 lik bir indirim sunulur.890,00₺
Bosch çamaşır makinesi su tahliye motoru değişim ücretiBosch çamaşır makinesinde su tahliye motoru yenisiyle orijinali ile değiştirilir aslında bu fiyat aralığında %35 daha indirimli uygun fiyatlı daha doğrusu yan sanayi ürünler de kullanılmaktadır çok tavsiye etmemek ile birlikte müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yan sanayi ürünler de kullanabiliriz.185,00₺
Velibaba Bosch buzdolabı bakım ücretiBölgenin en hızlı ve koşulsuz hizmetleri ile, modern teknolojiyi birleştiren Velibaba Bosch servisi sizlere buzdolabının bakım hizmetleri ve bunun yanında bakım ürünleri ile ilgili teknik destekler ve servis hizmetleri sunuyor bu hizmet içerisinde buzdolabının arka kompresöründe bulunan toz temizliği ve gerekirse eksik gaz miktarını tamam lar.220,00₺
Bosch Ocak dönüşüm(velibaba için)velibaba'da bizlerden ocak dönüşümü ile ilgili hizmet alan müşterilerimize sunduğumuz minimum ücret tutarıdır doğalgazdan LPG LPG den doğalgaza dönüşüm hizmetleri evinizde gerçekleştirilir bu hizmetlerin ikisinde de sizlere sunmuş olduğumuz kısık ayarı işlemini de bu fiyat içerisinde. gerçekleştiriyoruz işçiliği miyiz ve değişen parçanın 1 yıl garantili olduğunubelirtmem de fayda var115,00₺
Velibaba Bosch Teknik Servis

Buzdolabı da aynı şekilde buzdolabının fan sesi buz kırma sesi ve eğer tozlandı ise arka kompresörü yanında bulunan soğutucu fan’ın devir sesi ne kadar sizi rahatsız edebilir. Bu tarz ürünlerini daha güvenilir ve uzun ömürlü kullanılması adına yılda bir kez buzdolabı dahil bütün beyaz eşyalarınıza bakım yapılması gerekir. Velibaba Bosch Servisi ürünlerinizle ilgili tamir onarım ve kusursuz teknik hizmetleri sizlere sunacaktır. İşimizi en iyi şekilde sizlere göndereceğiz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara