Bosch Servis Ücreti Ne Kadar?

Bosch Servis Ücreti Ne Kadar? Değerli Servis Asia Müşterilerimiz siz beyaz eşya kullanıcılarını olabildiğince çok düşünüyoruz. Sizlerin ekonomik zorluklarla savaştığı şu günlerde teknik servis gibi beklenmedik zamanlarda çıkan masrafları en aza indirmek için çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz. Bosch Yetkili Servisi ücret olarak müşterilerden 50,00₺ ücret talep etmektedir, Firmamız bu bedelden yaklaşık %10 indirimli fiyat talep etmektedir. Buna bağlı olarak 2019 yılı genelinde talep ettiğimiz ücret 40,00₺ dir.

Bosch Servis Ücreti Ne Kadar?

En merak edilenler arasında olan ve sizlerinde öğrenmeyi istediğiniz Bosch Servis Ücreti Ne Kadar? Sorununa yanıt vermek gerekirse bizde bu ücret 40,00₺ dir, Peki servis ücreti hangi durumlarda talep edilir yada talep edilmez? Servis ücreti servis firmalarının yapmış olduğu zaman, mazot ve personel giderinin belli bir oranını kurtarma durumudur, Çünkü evinize bosch servisi talep ettiğiniz zaman, personel giderleri, araç mazot giderleri olduğu için bu ücret satış sonrası dernekleri dahil bütün servislerde talep edilir. Genellikle servis ücretleri müşterilerden ürünlerinin tamir fiyatı verildiğinde ücreti kabul eden müşteriden alınmaz, fiyatı kabul etmeyen müşteriden talep edilir.

Bosch Servis Ücreti 2019

Değerli Bosch kullanıcı teknik destekler için ürünlerinize bakım ücretleri 40,00₺ dir istediğiniz zaman bu ürünü kabul ettiğiniz taktirde ürünlerinizin genel problemlerini arıza tespiti için sıkıntıları ortadan kaldıracak çalışanlarımızı adresinize davet edebilirsiniz. Eğer ürününüze verilen tamir bedelini kabul ederseniz kusursuz teknik desteklerimiz ve parça değişim, onarım, bakım, yedek parça takılması gibi çözüm için verilen hizmetlerde bu bedeli almayız.

Arıza olduğunu ve bunun kendiniz tarafından giderilemediğini, Teknik müdahale gerektiğinin kanaatindeyseniz, Firmamız sizlere bu alanda uzman personeller ulaştıracaktır.

Bosch Tamirci Çağırmamanın Bedeli

40,00₺

 

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara