Suadiye Beko Servisi

Suadiye Beko Servisi olarak, beyaz eşya tamirinde size en iyi hizmeti sunuyoruz. Televizyon ve iklimlendirme hariç, aklınıza gelebilecek her şey, bakım ve onarım yapıyoruz. Ankastre, ocak, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı hizmet verdiğimiz ürünler arasındadır. Bu eşyaları düzenli olarak servis verilen herhangi bir Beko şirketinden satın alabilir ya da kırıldığında tamir için bizi arayabilirsiniz.

Suadiye Beko Servisi

Bu sektördeki makinelerinizi yıllarca tamir edecek ve bu nedenle makinelerinizi en iyi şekilde tamir edecek personelimiz, Suadiye Beko Servisi bu problemlerle bir daha uğraşmanıza gerek kalmayacak. Çünkü büyük bir özenle çalışıyoruz ve size zorlanmamak için parça değiştirme, tamir ve makine değiştirme yaparak makinelerinizi kurtaracağız.

Suadiye Beko Servisi
Suadiye Beko Servisi

Beko Servis Suadiye

Makinelerinizi Koruyoruz Beko Servis Suadiye olarak firmamızdan satın aldığınız beyaz eşyaları düzenli olarak bakımını yapıyoruz. Elektronik aksamlar düzenli olarak korunursa, kolayca arıza vermezler. Sadece makineniz arızalandığında değil, aynı zamanda evinizin malların rutin bakımına gelmesini istediğiniz zaman bunun farkındayız. Böylece eşyalarını daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabilirsin.
Beyaz eşyaların düzenli bakımı arızaları önleyecektir. Bu nedenle eşyalarınızı her 6 ayda bir yetkili servis personeline göstermek faydalı olacaktır. Garanti süreniz devam ederse, sizden hiçbir şekilde ücret almayız. Ancak, garanti sona ererse, belirli bir miktar ödersiniz. Eşyalarınızın bakımı veya parçaların onarımı için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Suadiye Beko

Söylemeden gece gündüz çalışıyoruz Suadiye Beko olarak gece gündüz sürekli çalışarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bir öğenin bozulması, tüm evi bozar. Ayrıca, gerekli onarımı yapmak için geldiğiniz aynı gün aradığınızda, eşyalarınızın bozulmuş kısımlarını onarmak için zor durumda kalmayız. Firmamızı günün her saatinde arayabilir, memnun kalacağımıza şikayet edebilirsiniz.
Müşteri hizmetleri sekreterlerimiz günün herhangi bir saatinde size cevap verecektir. Teknik servis personelimiz çok cana yakın ve sizi zor durumdan kurtarmak için işinizi ciddiye alacaklar. Profesyonel bir beyaz eşya servisi olarak Beko beyaz eşyalarının bakım ve onarımını yapmaktayız. Bu anlamda hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Beko Suadiye Onarım Hizmetleri

Tam Güven Tam Destek Size güven vermek için evinize geldiğimizde, size yetkili servis olduğumuzu gösteririz. Bizi kolayca tanıyabilirsin çünkü kıyafetlerimiz sıkı. Herhangi bir onarımdan sonra bizi arayabileceğinizi garanti ediyoruz. Teknik servis personelimizin neden olduğu bir problem olduğunda ihtiyacınız olanı yaparız. Gerekirse, sorunu başka bir öğe göndererek gideririz. Garanti süreniz devam ederse ve çözülemeyen bir hata varsa, sizi Beko satış bayisine yönlendiririz.
Çalışanlarımızın her biri deneyimli olduğu için şirketimizden herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza eminiz. Yine de, güvende olmak için gereken her şeyi yapıyoruz. Suadiye Beko Servisi Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımız hakkında fikir edinmek için şirketimizi arayabilir veya web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Suadiye Beko Servis İletişim Hizmetleri

0216 540 00 23

0216 469 34 35

 

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara