Beko Servisi olarak yıllardır beyaz eşya sektöründe hizmet veriyoruz. Dünyanın en kaliteli markası olarak varlığımızı sürdürmeye devam ediyor ve sadece beyaz eşya satışı değil; montaj, tamir, fırın servisi, yedek parça değişimi ve nakliye hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, mikrodalga, saç kurutma makinası ve küçük ev aletlerinin her birini firmamızda bulabilir ve aynı zamanda tamirini yaptırabilirsiniz.

Beko Servisi

Beko Servisi

Beko Servisi

Firmamızda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve sizlere Beko Servisi olarak daha kaliteli hizmet verebilmek için tecrübeli elemanlar ile yol alıyoruz. Elemanlarımızın her biri güler yüzlü, işini çabuk yapıyor ve her türlü elektronik eşya tamirinden anlıyorlar. Bu sayede evinize tamire geldiklerinde işinizi tamamlamadan gitmiyorlar.

İstanbul Beko Servisi

Orijinal Yedek Parça Garantisi Beko Servis firması olarak en iyi beyaz eşya markası olduğumuzu tüm müşteri çevremize kanıtladık. Sattığımız ürünler, teknik servis bölümümüz ve tamir işimiz de tüm müşterilerimizi fazlası ile memnun ediyor. İşimizi severek yaptığımız için bugüne kadar tek bir şikâyet dahi almadık. Elemanlarımız da firmamızın kalitesini taşıyacak kapasitede olduklarından her biri işini ehliyle yapıyor.

Beko Servis

Beko Servis

Beko Servis

Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor ve bu süre zarfında her geçen gün kendimizi geliştirmeyi başardık. Sizlerin sayesinde zirveye ulaştık ve sizlere bu yönde en yüksek kalite ile hizmet veriyoruz. Gerek montaj konusunda gerekse bakım ve tamir konusunda firmamızı tercih edebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti İstanbul Beko Servisi olarak her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Buna yönelik ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz. Kaliteli malzeme, tecrübeli eleman, zamanında teslimat, düzgün montaj ve daha fazlası için çaba gösteriyoruz. Sizleri memnun ettiğimiz takdirde biz de mutlu oluyoruz ve bizleri buralara kadar getiren de sizin güveniniz.

Beko Teknik Servis

Fiyatlarımızı da sizleri zor duruma düşürmemek açısından makul tutuyoruz. Eğer tamirini yaptıracağınız ürün garanti kapsamı altındaysa hiçbir şekilde ücret ödemiyorsunuz. Fakat ürünün garanti süresi bittiyse bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Ücretlerimiz yapacağımız işleme göre farklılık gösteriyor. Şunu bilmenizi isteriz ki sizleri memnun edebilmek adına kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme seçeneklerimiz de mevcut.

Beko Onarım

7/24 Teknik Servis Hizmeti Alabilirsiniz Sizleri daha da memnun edebilmek için Beko Servis olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Gecenin bir saati bize ihtiyaç duyduğunuzda bile numaramızı arayarak bizi çağırabilirsiniz. Beyaz Eşya Servisi Şartlar her ne olursa olsun sizlere destek olacağımızı bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi almak için telefon numaramızı arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beko Servis İletişim Bilgileri

0216 540 00 23 – 0532 789 75 07

Sizin için mücadele eden ekiplerimizi göndereceğiz istediğiniz kısa sürede tüm istanbul için Beko Servisi göndereceğiz. Şimdi kontak kurun…