Pendik Siemens Servisi

Pendik Siemens Servisi

Pendik Siemens Servisi olarak sizlere en iyi şekilde beyaz eşya tamir hizmeti veriyoruz. Televizyon ve klima hariç aklınıza gelebilecek tüm eşyaların bakım ve onarımını yapıyoruz. Ankastre, ocak, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinası ve buzdolabı gibi eşyalar bizim hizmet verdiğimiz eşya kategorisine giriyor. Herhangi bir Siemens firmasından aldığınız bu eşyaların düzenli olarak bakımını yaptırabilir veya bozulduğu zaman tamiri için bizi çağırabilirsiniz.

Pendik Siemens
Pendik Siemens

Pendik Siemens Servisi

Makinalarınızın tamirini yapacak olan personellerimiz yıllardır bu sektörün içinde ve bu nedenle makinalarınızı en iyi şekilde tamir ederek sizleri bir daha bu sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Pendik Siemens Servisi Çünkü biz büyük bir titizlik ile çalışıyor ve sizlerin zorda kalmaması için gerek parça değişimi, gerek onarım ve gerekse makine değişimi yaparak makinalarınızı kurtarıyoruz.

Siemens Servis Pendik

Makinalarınızın Bakımını Yapıyoruz Pendik Siemens Servisi olarak firmamızdan aldığınız beyaz eşyaların bakımını düzenli olarak yapıyoruz. Elektronik eşyaların bakımı düzenli olarak yapılırsa kolay kolay arıza çıkarmazlar. Bizler de bunun bilicinde olduğumuz için sadece makinanız bozulduğu zaman değil, bakım yaptırmak istediğiniz zamanlarda da evinize gelip eşyaların rutin bakımını yapıyoruz. Böylece eşyalarınızı daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Pendik Siemens Servisi
Pendik Siemens Servisi

Pendik Siemens

Düzenli olarak beyaz eşya bakımı yaptırıldığı zaman çıkabilecek arızaların önüne geçmiş olursunuz. Bu nedenle her 6 ayda bir yetkili servis elemanlarımıza eşyalarınızı göstermenizde fayda var. Garanti süreniz devam ediyorsa hiçbir şekilde sizden ücret almıyoruz. Fakat garanti kapsamı bittiyse bir miktar ödeme yapıyorsunuz. Firmamızı eşyalarınıza bakım yaptırmak için veya bozulan aksamları tamir ettirmek için 7/24 arayabilirsiniz.

Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz Siemens Servisi olarak gece gündüz demeden sürekli çalışarak sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Bir eşyanın bozulması tüm evin düzenini bozar. Bizler de siz zor durumda kalmayın diye eşyalarınızın bozulan kısımlarını tamir etmek amacıyla aradığınız zaman aynı gün içinde gelip gereken tamiri yapıyoruz. Firmamızı günün her saati arayabilirsiniz, bu durumdan şikâyetçi olmak yerine memnun oluruz.

Siemens Pendik Buzdolabı Servisi

Müşteri hizmetlerimizde bulunan sekreterler günün hangi saatinde ararsanız arayın sizlere en iyi şekilde yanıt vereceklerdir. Teknik servis elemanlarımız ise gayet sıcakkanlı ve işini ciddiyetle yaparak sizi kaldığınız zor durumdan kurtaracaklardır. Profesyonel bir beyaz eşya servisi olarak  Siemens beyaz eşyalarının bakım ve onarımı ile ilgileniyoruz. Bu açıdan hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine de büyük önem veriyoruz.

Siemens Pendik

Tam Güven Tam Destek Bizler sizlere güven vermek amacıyla evinize geldiğimizde yetkili servis olduğumuza dair kart gösteriyoruz. Kıyafetlerimiz de firma kıyafeti olduğu için bizi kolaylıkla tanıyabilirsiniz. Siemens Pendik Eşyalarınızı tamir ettikten sonra bizleri herhangi bir sıkıntıda arayabileceğinize dair garanti veriyoruz. Teknik servis elemanlarımızdan kaynaklı bir problem yaşadığınızda gerekeni yapıyoruz. Gerekirse başka bir eleman göndererek var olan problemi ortadan kaldırıyoruz. Garanti süreniz devam ediyorsa ve çözülemeyecek bir arıza ise sizi Siemens satış bayisine yönlendiriyoruz.

Siemens Pendik Beyaz Eşya Servisi

Firmamızdan kaynaklı bir sorun yaşamayacağınıza eminiz çünkü elemanlarımızın her biri tecrübeli. Yine de kendinizi güvende hissetmeniz için gereken her şeyi yapıyoruz. Pendik Siemens Servisi Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmak için firmamızı arayabilir ya da internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara