Ortadağ Vestel Servisi

Ortadağ Vestel Servisi Bilindiği üzere Vestel markası tavsiye edilir ve tercih edilen bir marka halini aldı Türkiye’de hemen Hemen herkesin evinde mutlaka bir vestel ürünün bulunmakta. Evde bulunan ürünler arasında beyaz eşya ve elektronik ürünler olarak onlarca örneğim görebiliriz bir çamaşır makinesi olabilir ya da bir bulaşık makinesi buzdolabı Kısaca her ürüne yer veren Vestel markasını hepimiz çok fazla sevdik ve kullanmaya devam ediyoruz.

Ortadağ Vestel Servisi
Ortadağ Vestel Servisi

Ortadağ Vestel Servisi

Aksi giden durumlarda bu ev aletlerimizin birinde veya birkaçında gereken arıza problemleri meydana gelir. Ortadağ Vestel Servisi İşte bu durumlar ortaya çıktıktan sonra firmamız ortadağ Samandıra konumunda bulunduğu için. Bu alanda arıza yapan, Vestel ürünlerinin tümüne tamir ve onarım hizmetleri sunar. Beyaz eşya ürünleri ile alakalı her türlü sorunu hızlıca gideren bir şirketle karşı karşıyasınız Çünkü beyaz eşya tamiri yapılması gereken en zor tamir çeşitlerindendir, Hem mekanik hem elektroniğin birleştiği kusursuz işçilik gerektiği durumlardır.

Vestel Servis Ortadağ

Hizmet ettiğimiz ürünler arasında yer alan beyaz eşya modellerinin tümünü kapsayan. Vestel Servis Ortadağ Elektronik ya da mekanik her ürünün modelini seri numarasını ait tüm kullanacağınız beyaz eşyanın genel sıkıntılarını çözecek Ender nitelikte personeller çalıştırıyoruz. Vakit kaybetmeden şirketimizin ortadağ şubesinden profesyonel kadromuz elinize isteyebilirsiniz. Ortadağ Vestel Ev aletlerinin tümü için tamamen ustalaşmış kadro yapımızla sizlere yardımcı olmak üzere hizmet sunar. Uluslararası bütün markalar, Firmamızın ustaları tarafından tamir edilir ve müşterilerimize teslim edilir.

Ortadağ Vestel

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı denetiminde iş güvenlik eğitimleri firmamız eğitim odasında, Her hafta 2 saat olacak şekilde çalışanlara aktarılır. Bu sayede tüketicilerimize daha uygun fiyatlı ve daha güvenilir hizmet sunan personeller yetiştirilir. Lütfen bütün arızaların tamamen gelinliği verildiğinin güvencesi olan firmamızın ürünlerinden faydalanın. Her alanda sizleri güçlü ve güvenilir hizmetler vereceğimizi açık yüreklilikle söyleyebilirim. Ortadağ Vestel İşletmemizin iletişim bilgileri ile şubemizin adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vestel Ortadağ Servisi

Güçlü teknik ekipman ve ekibimizle Vestel servis Ortadağ her an ve tarihte hizmetinizdedir. Vestel servisimizden hizmet almak için 0216 469 34 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Vestel beyaz eşya servisi olarak, Bağcılar ve yakın çevresine İstanbul Avrupa yakasında arıza, bakım, kurulum, tamir ve tamir hizmetleri veriyoruz. Performans anlamında Vestel servisimiz tüm olanaklara sahip bir telefon kadar yakın. Tüm bakım, montaj ve tamir hizmetimiz kalite ve garantili teknik servis sloganıyla uzman teknik bir hizmettir. Haftanın 6 günü kesintisiz olarak mobil servis desteği veriyoruz. Başarısızlık kayıtlarının yerinde ve zamanında olması, şikayette bulunamama durumunun önceki gününden bize ulaşması. Bağcılar ve yakın çevresine yapılan hata tespit ücreti 50 TL ‘dır. Orjinal yedek parça ve işçilik 1 yıl garanti kapsamındadır. Vestel servisi müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

Ortadağ Vestel Buzdolabı Onarım

Hizmetimiz 2006 yılından beri Samandıra/Ortadağ merkez ve çevresine vestel teknik servis hizmeti vermektedir. Personelimiz, soğutucu, çamaşır makinesi ve kurutucu kategorilerinde yeterli bilgi almış ve güncel teknik ekibine sahiptir. hizmetlerimizle Müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunuyoruz. 2006 yılından bu yana tecrübeli kadromuz ile siz değerli beyaz eşya müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey 0216 469 34 35 numaralı telefonu aramak Beyaz Eşya Servisi veya arıza kaydını bırakmaktır. Tecrübeli teknisyen arkadaşlarımız yapmanız gereken kontrolleri transfer edecektir. Hatta, sorunu kendiniz çözebilirsiniz. Ortadağ Vestel Servisi Yaptığımız tüm işçilik, parçalar 1 yıl garantilidir. Takılan ve değiştirilen tüm parçalar için orijinal ve garantili ürünleri kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara