Kartal Servisleri

Firmamız İstanbul kartal bölgesinde Kartal Servisleri adı altında Teba yetkili servisi ve Goldstar yetkili servisleri ihtiyacınıza hizmetler vermektedir sizlere kusursuz tamir hizmetleri sunan şirketimiz isteklerinizi yerine getirmek adına deneyimli personellerle yerinde kaliteli beyaz eşya yetkili servis destekleri sunmaktadır.

Kartal Servisleri

0216 540 00 23

0216 469 34 35

Firmamız Teba ve Goldstar yetkili servisi dışında. Özel olarak Kartal Arçelik Servisi, Kartal Siemens ServisiKartal Bosch Servisi, Aynı zamanda avrupa markaları dışında yerki markalarada kusursuz hizmetler vermekteyiz sizler eğer kartaldaki bu firmamızı , şubemizi tercih ederseniz mutlu oluruz yerli tercih edilen ;Kartal Ariston Servisi, Kartal Vestel Servisi, Kartal Regal Servisi firmalarında servis hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz. Şimdi bizlere ulaşarak sorunların giderilmesinde bizlerden destekler alabilirsiniz.

Kartal Ankastre Ev Aletleri Servisleri

Firmamız Servis Asia sizlere en kaliteli destekleri sunmak adına Kartal Franke Servisi, Kartal Teka Servisi ve Kartla Dominox Servisi ihtiyacınızda göz önünde bulundurarak destekler sunmak adına çalışmalar gerçekleştireceğiz.

Kartal Ankastre Ev Aletleri Servisleri
Kartal Ankastre Ev Aletleri Servisleri

Kartal Bölgesi Beyaz Eşya Servisi

Firmamız sacede teba ve goldstar yetkili servisidir. kusursuz bir tamir hizmeti almak için asla sorunlu tamir desteği sunan firmalardan destekler, Tamir servisleri almayın. Firmamız yakarıda logoları olan markalara özel tamir destekleri veriyor sorun ve problemler için kusursuz hizmetler sunan şirketimizden destek ve tamir servisleri alabilirsiniz.

7/Gün 24 Saat Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri alabilir sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Destekleri sizlere sunmak için elimiziden geleni yapıyoruz. 

  1. Kaliteli ve orijinal yedek parçalarla onarım yapmak için aynı gün destekler.
  2. Zamanında Kartal ilçesi geneline tamir desteği.
  3. 7/24 Ulaşabileceğiniz 0216 540 00 23 Numaralı Çağrı Merkezimiz.
  4. İşinin Ehili beyaz eşya ustaları.
  5. Tüm markalara gerçek ustalarla yerinde deneyimli tamir merkezi.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara