Dragos Goldstar Servisi

Değerli müşterilerimizin Buzdolabı arızası durumlarına Dragos Goldstar Servisi hizmetlerini veriyoruz soğurma sıkıntısı olan goldstar ürünlerinin soğutmasını sağlayan onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Günün her saati siz değerli tüketicilerimize hızlı ve garantili tamirat servisleri sunuyoruz.

Dragos Goldstar Servisi

Kliteli hızlı ve işin piri bir servis şirketine ihtiyacınız varsa çekinmeden şirketimizden onarım için randevu alabilirsiniz. Dragos Goldstar Servisi ihtiyacınız varsa asla beklemeden arayın. Şirketimiz cumartesi ve pazar teknik servis hizmetleri vermeye devam etmektedir. Olası tüm tamirat sıkıntılarında sizlere acil müdahaleler sunuyoruz.

Dragos Goldstar

İstanbul Maltepe ilçesi Drados mahallesindeki GoldStar buzdolabı ürünlerinizin arıza ve bakım ihtiyaçlarını çözecek gerçekten işin erbabı personellerimizin yerinde ve kaliteli hizmetlerinden yararlanmak için beklemeden arayabilirsiniz.

Kusursuz bir onarım isteğiniz varsa gerçek kaliteli ve özgün çalışmalarla zamanında onarımı sizlere biz sunacağız bizleri tanıdığınıza memnun olacaksınız. Firmamız servis asia da kullandığımız yedek parçalar tamamen orijinal parçalar kullanarak. Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi ürünleri tamir ederek kullanıma sunuyoruz. Dragos Goldstar onarımı için bizlerle iletişime geçin.

Öncelikle sizlere Dragos Goldstar Servisi hizmetleri sunmak adına maltepe dragos‘dayız. sizlere etkileyici onarımları sunarken kurumsal dayanıklı tamir desteğini vermek bizleri mutlu etmekte.

Dragos Goldstar Servisi

  1. Gerçek kaliteli ustalarla goldstar onarım desteği.
  2. Yerinde Orijinal parçalarla onarım.
  3. Uzmanlık alanımız goldstar tamiri, onarımı, bakım hizmetleri.
  4. Yerinde teknolojik alt yapı ile hızlı ve güvenilir teknik birim..
  5. Kusursuz işçiliğimiz sizlerle çalıştığımız sürede beğeneceksiniz.
  6. Dragos Maltepe bölgesine zamanında tamir desteği alabileceğiniz uzman personeller sizlerle.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara