İndesit Servis Ataşehir

Beyaz eşya sektöründe kaliteli malzeme üreterek müşterilerini her zaman memnun kılan Ataşehir İndesit servisi firması ürün kalitesini her gün geliştirerek daha uzun ömürlü beyaz eşya buzdolapları ortaya çıkarmaktadır. Biz de firma olarak İndesit Servis Ataşehir bölgesinde öncelikle montaj aşamasında İndesit marka en kaliteli ürünlere teknik destek sağlamaktayız. Montaj aşamasında yapılan işlerin başında öncelikle satın alınan malzeme verilen adrese götürülerek müşterinin onayı alındıktan sonra montaj aşamasında geçirmektedir. Montaj işlemleri tamamen müşteri gözü önünde yapılarak müşterinin kullanım aşamasında yapması gerekenler tek tek anlatılmaktadır. Kurulan beyaz eşyalar deneme amaçlı çalıştırılarak müşterilerin bu konuda akıllarında oluşabilecek tüm sorular cevaplanacak şekilde işleme tabi tutulmaktadır.

İndesit Servis Ataşehir
İndesit Servis Ataşehir

İndesit Servis Ataşehir

Temizlikçi Gerektirmeyen Teknik Servis Montaj aşaması başarılı bir şekilde gerçekleştirilen beyaz eşyalar ve buzdolapları garanti süresi içerisinde ücretsiz bakım onarım faaliyetlerine tabi tutulmaktadır. Eşyaların İlk günkü performansını sağlayabilmesi için ve sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesi için gerekli olan tüm bakım faaliyetleri eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. İndesit Servis Ataşehir Bakım onarım faaliyetlerinde teknik becerisi en üst seviyeye ulaşmış personeller kullanılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Aynı zamanda ev ve işyerlerinde beyaz eşya tamir bakım faaliyetleri sırasında hijyen kuralları en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Yedek parça değişimlerinde yerlere dökülen su, yağ ve diğer maddeler bakım onarım faaliyetinden sonra teferruatlı temizlik işlerine tabi tutularak ev ve işyerlerine ayrıca temizlikçi gelmesine gerek kalmamaktadır.

Ataşehir İndesit servisi

En Hızlı Teslimat Yapan Teknik Servis Arızalanan beyaz eşyalarla ilgili öncelikle çağrı merkezi tarafından kullanıcı seviyesinde bilgilendirme yapılmakta.  Arıza hakkında ön bilgi alınmaktadır.  Bununla birlikte mobil teknik ekiplerimize arıza bildirimi yapıldığında 15 dakika içerisinde gerekli görülen noktaya girilmektedir.  Burada yapılan ilk muayene sonucunda eğer arıza bulunduğu bölgede gidilecekse en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Eğer arıza bulunduğu bölgede giderilme süresi çok uzun sürecekse. Atölyeye kendi özel donanımlı Ataşehir İndesit Servisi araçlarımızla alarak en kısa sürede çözümü bulunmaktadır. Onarımı sırasında yedek parçası değiştirilen ürünün değişen eski yedek parçası ile birlikte fatura edilmekte ve ayrıca eski yedek parça müşteriye teslim edilmektedir.

 

Beyaz Eşya Servisi Kaliteli ürün kullanımında teknik servis desteğini önemi herkes tarafından bilindiği için bu konuda özen gösterilmektedir. Çünkü İndesit marka ürün üzerine teknik bilgisi olmayan servisler.  Rastgele parça kullanımı, alet ve edevat kullanımı yaparak orijinal ürün üzerinde hasar meydana getirmektedir. Bu nedenle sizlere en kaliteli hizmeti sunmakta olan teknik servisimiz İndesit marka ürünlerin İlk günkü performansını sağlayabilmesi için titiz çalışmalar sergilemektedir.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara