Üsküdar Amana Servisi

Amana Servis Kartal

Amana ürünlerine buzdolabı tamiratı gerçekleştirmekteyiz. Sizlere sorunsuz bir tamir desteği sunmaktan onur duyuyoruz. Amana Servis Kartal Kaliteli bir tamir desteği alabileceğiniz şirketimizin merkezi kartalda. Kartal Amana Servisi , Özellikle amana ürünlerinin sorunlarını gidermek adına çalışmalar sürdürmekteyiz sizlerin sorunların odak noktasında olabildiğince zor ve sıkıntılı hizmetleri şirketimizden alabilirsiniz.

Amana Servis Kartal

Sürekli değişen vede gelişen teknolojik altyapıya uyum sağlayan şirketimiz sizlerin en güzel günlerde kullanmayı planladığınız.  Amana Buzdolabı ev aletlerinizin onarımı ve tamiratı hakkında gerekli beceri ve bilgiye sahiptir. Bizleri istediğiniz zaman arayarak çağırabilirsiniz. Çalışmalarımızı istanbul Anadolu yakasında sürdürüyoruz ama talep edildiği taktide avrupa yakasına da geçebiliriz.

Amana Servis Kartal
Amana Servis Kartal

 

En yüksek kalitede teknik servis desteği, Kartal bölgesindeki Amana marka ürünlerin son satın alındığı tarihe kadar sunulmaktadır. Amana Servis Kartal Özellikle Kartal bölgesinin genel müdürü olarak hizmetlerimiz tam hızla devam ediyor. Yedek parçaların değiştirilmesinde Amana servisi Biz, kartal boyunca garantili değişiklikler yapıyoruz ve ayrıca müşterilerimizin garanti uygulamasından en iyi faydayı sağlamasını sağlıyoruz. Profesyonel kadromuzun her türlü onarım işindeki olağanüstü başarıları, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı beyaz eşya ve buzdolaplarının kurulmasını sağlar.

En hızlı değişen teknik servis Sürekli gelişen teknolojik ekipman, bakım ve periyodik kontroller konusunda daha bilgili personel gerektirir. Bu nedenle sürekli eğitimlere katılan mühendislerimiz yenilenen teknolojiyi yakından takip ediyor. Teknik servis personelimiz tarafından kendi tesisatları çerçevesinde yürütülen ARGE çalışmaları, şirketimizin hizmet alanını sürekli olarak genişletmektedir.

Kartal Amana Servisi

Bakım, onarım, ilk montaj, demontaj, değiştirme, periyodik bakım, arıza tespiti, Amana ürünlerinin yedek parçalarının değiştirilmesi gibi tüm işlemler teknik servisimizin kalifiye personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. İŞKUR tarafından eğitilecek personel çıraklık statüsünde tutulur ve ev ve iş yeri çalışmalarına dahil edilmez. Amana Hizmet Üreten Kalite Çözümleri Amatör beyaz eşya ve buzdolabında ve teknik servis elemanlarında teknik bilgi birikimine sahip teknik kadromuzla müşteri hizmetleri telefon numaramız her türlü soruyu en iyi şekilde cevaplayabilmektedir. Kartal Amana Servisi İster montaj aşamasında olsun, isterse kullanım aşamasında olsun, her işlem yeni bir ürün gibi ele alınacak ve bu da sertliği gösterecektir. Özellikle montaj aşamasında, ürün sahipleri kullanıcı seviyesinde bilgilendirilir ve küçük acil durumlara müdahale edebilecekleri şekilde eğitilirler.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara