Franke dünya çapında en iyi markalardan bir tanesidir. Franke Servis Suadiye Ancak elektronik cihazların uzun süre ve yanlış çalıştırılmaları, aynı zamanda bakımlarının ihmal edilmesi zaman zaman arızalanmalarına yol açabiliyor. Elbette arızalanan eşyayı atıp yerine yenisini almak mümkün. Ancak ömrünü tamamlamamış eşyalarınızı atıp yenilerini almanız hem aile bütçenizi sarsar hem de çevresel faktörler göz önüne alındığında tavsiye edilen bir davranış biçimi değildir. Bu nedenle bizler Suadiye Franke Servisi olarak her türlü elektronik ve beyaz eşyanızın tamirini yapıyor yeni gibi sizlere teslim ediyoruz.

Franke Servis Suadiye

Franke Servis Suadiye

Franke Servis Suadiye

Kombi ve Klima Bakımlarınızı Yapıyoruz Kombi ve klimalarınızda meydana gelen teknik sorunlar canınızı sıkabilir. Bir türlü ısıtmayan kombiler ya da su akıtan klimalar bir an önce tamir olmaz ise tamamen kaybedilebilir. Bizler kombi ve klimalarınız için teknik anlamda tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Aynı zamanda kombi ve klimalarınızın rutin bakım ve temizliklerini yapıyoruz. Bizler Franke servis Suadiye olarak anılsak dahi geniş bir hizmet ağına sahibiz. Böylelikle bir telefonunuz ile hemen geliyor ve sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Eğer evde ya da işyerinde halledilecek bir sorun değil ise eşyalarınızı tam donanımlı atölyelerimize götürüyor ve orada onarıyoruz.

Suadiye Franke Servisi

Beyaz Eşyalarınızı İlk Günkü Gibi Sapasağlam Yapıyoruz  Beyaz eşyalarınız arızalandığı vakit hayatınız alt üst olabilir. Kirli çamaşır ve bulaşıklar bir yere kadar idare edilebilir. Ayrıca buzdolabının bozulması çok daha riskli sorunlar doğurabilir. Bizler beyaz eşyalarınızın arızası ne olur ise olsun ilk günkü gibi size teslim eden profesyonel bir ekibiz.  Suadiye Franke Servisi Ayrıca parça değişimi gibi durumlar söz konusu olduğunda birinci kalite ve orijinal malzemeler kullanıyoruz. Ekonomik fiyat politikamız sayesinde herkesin elektronik ve beyaz eşyalarını tamir etmeye çalışıyoruz. Ayrıca aynı gün hizmet politikamız sayesinde sizleri asla mağdur etmiyoruz.