Kartal Westinghouse Servisi

Westinghouse Servis Kartal

İstanbul Kartal Westinghouse servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimize özel servis hizmeti sağlamaktayız.  Westinghouse Servis Kartal Kaliteli, güvenli ve garantili servis hizmeti anlayışıyla her zaman güvenilir ve işini tam donanımlı olarak yerine getiren firma olarak sektörde adımızdan söz ettirmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerinize garantili hizmet vererek, olumlu geri dönüşümler almaktayız.

Westinghouse Servis Kartal
Westinghouse Servis Kartal

Westinghouse Servis Kartal

1911 yılında kurulan Amerikan firması Westinghouse markasının her ürünü için. Özel servisini sağlayan bir firma olarak İstanbul’un kartal ilçesinde sektörde yer almaktayız. Gelişen teknolojiyi takip eden, yenilikleri hizmet ağına ekleyen ve alanında uzman teknik ekibimizle her zaman müşterilerimizin yanında yer alarak portföyümüzü genişletiyoruz.

Firma Olarak Westinghouse Markasının Her Ürünüyle İlgili Hizmet Vermekteyiz

Kartal Westinghouse Servisi

Firma olarak Westinghouse markasının bünyesinde satışa sunduğu her ürünle ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalar, ankastre ürünler, evyeler, ocak, fırın ve klima ürünleri alanında garantili bir şekilde müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız garantili ve orijinal parça değişimleri yapmaktadır ve bu konuda istikrarımı sürdürmeye devam etmektedir. Kartal Westinghouse Servisi Yaşam alanınızda kullandığınız Westinghouse marka ürününüzün parça değişimi konusunda kalite ve ekonomik olarak firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre ürünler, klima, ocak ve fırın ürünlerinin montaj ve bakım hizmetleri konusunda da müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Müşterilerimize Çözüm Odaklı Hizmet Sağlamaktayız

Franka markasının kartal servisi olarak siz müşterilerimiz bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde Westinghouse servis Kartal çağrı merkezimize arıza bildirimi yaparak, yetkili arkadaşımıza sorun hakkında bilgi verebilirsiniz. Arıza bildiriminiz firmamıza ulaştıktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere ulaşmaktayız. Westinghouse Servisi Evinizin her alanında kullandığınız Westinghouse ürününüzle ilgili sorunu yerinde tespit ettikten sonra çözüm odaklı servis sürecimize başlıyoruz.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara