Classeq Servisi

CLASSEQ SERVİSİ

Classeq Servisleri
Classeq Servisleri

CLASSEQ Endüstriytel Mutfak CLASSEQ SERVİSİ OALRAK SİZLERE2003 yılından beri sanayi sektöründe gıda, raf, yemekhane, yemekhane, yemek pişirme ve soğutma ekipmanları üreten Classeq firmasına destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. CLASSEQ Endüstriyel Mutfak Classeq ürünleri için profesyonel bir ekiptir. Mutfak aktivitelerinde kaliteli ve yenilikçi alanlar yaratan bir firma olarak mükemmel bir bütçe ve satış sonrası hizmetleri mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Classeq Servis CLASSEQ Endüstriyel Mutfak olarak, uzun yıllar kullanacağınız cihazların korunmasına yardımcı olacak bir bakım hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Endüstriyel mutfak Askeri ve sivil toplum kuruluşları, fabrikalar ve restoranlar tarafından kullanılan ekipmanı gösterir. Avrupa’da ve ülkemizde bir ilgi odağı haline gelen ve hem kurulumda hem de uygulamada hizmet veren sektörün önde gelen firmaları olan Classeq endüstriyel mutfak hizmetleri, bakım, koruma ve temizlik için çok önemlidir.

Classeq Servis

Classeq Servisi Tecrübe, ekipmanın uzun süre iyi kalitede çalışmasını sağlamak için temizlik ve bakım gerektiğinde uygun yedek parçaların kullanılmasının gerekliliğini göstermektedir. Bu sebeple uzun yıllar profesyonelce çalışmakta olup, herhangi bir profesyonellik ve endüstriyel mutfak hizmeti ile çalışmak isteyen kaliteli bakım hizmeti veren firmalardır.

Classeq fırın servisi ve Classeq buzdolabı servis ekipmanı herhangi bir zamanda tamir edilebilir. Classeq Buz Makinesi Servisi, Classeq Buzmakinesi Servisi tamir olarak destek sunarız.  Ne yazık ki, herhangi bir teknik ekipman, yedek parçaları er ya da geç temizlemeye, tamir etmeye ya da değiştirmeye meyillidir. Bununla birlikte, ekipmanın onarımı ve bakımı konusunda uzmanlaşan CLASSEQ Endüstriyel Mutfak ustaları, ekipmanınızın bakımını üstlenemez ve size çaresiz kalmadığınızdan ve iş hacminin düşmediğinden emin olunamaz. Her türlü iş için çeşitli garantiler sağlayarak, bu alanda bir lider olduğunu göstermektedir.

"<yoastmark

Classeq Servisi

Geleneksel mutfaklarda kullanılan tüm cihazlar termal, soğutmalı ve teknolojik olarak ayrılabilir. Firmamızın ustaları bu üç tipte uzmanlaşmıştır, bu nedenle her türlü mutfak ekipmanı bakımı için teknik destek vermeye hazırız. Faaliyetlerimizin kapsamı, mutfaklarda çalışan tüm Classeq makinelerinin çalışma kapasitesinin tam desteğini kapsamaktadır.

CLASSEQ Hizmeti Arızanın bunlardan biri olmadığından eminseniz, parçaların biri veya tamamı zarar görebilir. Endüstriyel mutfak hizmetleri böyle bir durumda yer alır. Uzman bir endüstriyel mutfak servisi bulmak sizi ve ürününüzü kurtaracak. Piyasadaki mevcut hizmetlerin birçoğu işini düzgün yapmıyor, bu yüzden aynı yerden ikinci bir iş alabileceğimizi düşünüyoruz ve size aşırı fiyat veriyorlar. CLASSEQ SERVİS , probleminizi mutfak ekibindeki uzman ekip arkadaşlarınızla birlikte bularak sorununuzu çözecektir. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet veriyorlar. CLASSEQ teknik servisi, bölgenize bağlı olarak randevunuzdan sonraki gün içinde sağlanır. 1 yıllık garanti malzemesi ve işçilik, garanti süresinin fiyat garantisi ile sağlanır.

Classeq Buz makinesi Servisi

Mutfağın mutfak projesinden son döneme kadar hazırlanmasını sağlayan endüstriyel mutfak sektörü denir. Günümüzde insanların dışarıda yemek yememeleri ya da evde yemek siparişi vermeleri ve dolayısıyla aynı zamanda aynı yerde yemek yememeleri için onlarca kişi endüstriyel mutfak ürünleri tüketiyor. Endüstriyel mutfak genellikle otellerde, kafelerde, kafeteryalarda ve ayrıca yemeklerin pişirildiği veya yemeklerin yapıldığı yerlerde kullanılır. Ayrıca, bu işyerlerinin günlük veya haftalık yemek siparişi vardır. Bu durumda endüstriyel mutfak hayatımıza biraz kolaylık getirdi. Bunlardan bazıları:
• Zaman: Çok fazla insanın yemek yemeyi beklediği bir ortamda hız çok önemlidir. Kısa sürede çok iş temel prensiptir.
• Sağlamlık: Genel olarak, metal gibi malzemelerden yapılmış malzemeler veya ürünler çok daha sağlamdır. Bu uzun ömürlü ürünler kolayca deforme olmaz.
• Temizlik: Normal ev aletlerine göre temizlenmesi çok kolaydır. Temizliği daha kolay olduğu için büyük ürünler tercih edilir.

Classeq Servis
Classeq Servis

Classeq Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel mutfak hizmetleri de hayatımızda hayati bir rol oynamaktadır. Her şeyden önce, ürünlerimizi ve araçlarımızı düzenli olarak temizler; Bakımlarını geciktirmezsek, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağız. Veya kullanım kılavuzuna uygun olarak kullanılması önemli bir faktördür. Yakın zamanda edinilmiş bir endüstriyel mutfak cihazının bozulması ya da bozulması için birden fazla sebep olabilir.

• Hatalı kaliteli parçaların kullanılması veya yanlış montaj yapılması, hatanın sebebi olabilir.
• Ürün açıksa veya tamamen kapanmazsa, hatanın nedeni bu olabilir.
• Ürünü kullanmak için herhangi bir temizlik maddesine veya başka bir maddeye ihtiyacınız varsa, bu ürünün kalitesi / hatası da hata / arıza nedenlerinden kaynaklanabilir.

0216 469 34 35 – 0532 789 75 07 numaralarımızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz. CLASSEQ Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Classeq Teknik Servisi

Classeq Servisi olarak sizlere destekler sunmak ve sorunlu ürünlerinizin sıkıntılarını gidermek için Classeq Servis Endüstriyel servis yanınızda Kadıköy Classeq Servisi, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Ümraniye, Sultanbeyli, Bebek , Etiler, Pendik.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara