Beykoz Subzero Servisi

Beykoz Subzero Servisi

Kalite ve Güvenilir Hizmet Beyaz eşyaların arızalanması durumunda.  Subzero Servis Beykoz servisi gereklidir, nitelikli ve profesyonel ekip tarafından sağlanan Beykoz Subzero Servisi aranacak doğru addır. Hizmetimiz 7 gün 24 saat olarak adlandırılıyorsa ve güler yüz müşteri iletişim merkezi personeli ile ilgili problem hakkında konuşursanız. Sorunu çözen ilk kişi siz olursunuz.

Hızlı ve Sonuç Odaklı Hizmet Müşteri iletişim merkezi personel teknik servislerinde eğitilmiştir.  Müşteri iletişim merkezindeki personel.  Teknik servis problemini belirtecek ve teknik servisin ihtiyaç duyduğu ekipman.  Ekipman ve yedek parçaları alarak en kısa zamanda adresinize yönlendirecektir. Teknolojiyi yakından takip eden yetkili servis personeli, personel alanında gerekli tüm eğitimleri almıştır. Bu eğitimler ustalık sertifikası ile belgelenmiştir.

Subzero Servis Beykoz
Subzero Servis Beykoz

Beykoz Subzero Servisi

Teknik servis sorumlusu adresinize gelecek ve beyaz kişiyi kontrol edecek ve arıza hakkında sizi bilgilendirecektir. Deneyimli ustalarımız, tespit ettikleri en uygun ve en ekonomik çözümle sizlere sunacaklardır. Beykoz Subzero Servisi Bazı cihazlar ve buzdolapları, arızaları gidermek için donatılmış bir atölye ortamı gerektirir. Bu durumla karşılaşıldığında, teknik personelimiz tarafından adresinizden makale alınmakta ve atölyeye getirilmekte, hata düzeltilmekte ve mümkün olan en kısa zamanda adresinize teslim edilmektedir.

Subzero Servis Beykoz

Tüm servisimizde teknik kadromuz, mümkün olan en kısa sürede, çaba, konu onarımı veya bakım çalışmalarına odaklanmaya çalışmaktadır.  Amacımız, müşteri memnuniyetini sağladığımız birçok müşteri referansımıza dahil etmektir.  Subzero servisi Beykoz tamir ve bakımında orijinal yedek parçalarını kullanarak sizleri rahat, güvenli ve sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanmayı hedefliyoruz.

Tamir ve bakım hizmetlerimizin kalitesine şahit olacaksınız. Bu kaliteyi bir yıl garanti ile taçlandırıyoruz. Subzero Servis Beykoz Beyaz eşyalarla ilgili sorun, bizim tarafımızdan özenle çözülecektir.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara