Kimi hanelerde kalabalık yaşayanlar olduğu için büyük buzdolabına ihtiyaç vardır. Maytag Servisi Şile Genellikle büyük buzdolabının üreticisi Maytag ‘dır  istanbul’da birçok villa ve köşkleri Buzdolabını satmıştır.  Şile Maytag Servisi Bölgesinde hizmet ve tamir alanında Oldukça hızlı sonuç alabileceğiniz onarım desteği veriyoruz. Şirketimizde birçok ünlü Amerikan ve Alman markası buzdolabı ürünlerine tamir desteği veren Kuruluşuz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde Şile bölgesinde hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyor. Maytag uzun ömürlü ve kaliteli buzdolabı ve tüm beyaz eşyaların yaşamına, çalışanlarımızın ve çalışanlarımızın güvenliğini ön planda tutarak, kalite politikamız çerçevesinde katmayı hedefliyoruz.

Maytag Servis

Maytag Servis

Maytag Servis Şile

Üretilen tüm ürünler uzun süredir problemsiz olarak tasarlanmasına rağmen. Teknik sorunlar nedeniyle problemler ortaya çıkmaktadır. Bunlar elektrik akımı dengesizliğinin veya su ve diğer yan ürünlerin kullanımının etkileridir. Teknik servis olarak, bu yan etkiler nedeniyle ortaya çıkan teknik problemleri en kısa zamanda 7/24 hizmet anlayışı çerçevesinde çözüyoruz.

Profesyonel Teknik Ekiple Maytag Hizmeti Maytag marka buzdolabı ve ev ve işyerlerinde kullanılan tüm beyaz eşyalar, arıza giderme. Bakım ve periyodik denetimler için profesyonel teknik ekibimiz tarafından dikkatle ele alınmaktadır. Müşterilerimizin ayaklarına getirdiğimiz en kaliteli servis hizmetlerinde söküm, yedek parça değişimi. Tamir işlemleri, montaj işlemleri. Beyaz Eşya Servisi  Maytag Servis Şile Bakım ve onarım işlemleri. En yüksek kalitede gerçekleştirilmektedir. Özellikle yedek parça değişimi, Maytag Servisi Şile firması tarafından üretilen orijinal yedek parça olup, malzeme ömrünün uzatılmasında en önemli rolü oynar. Herhangi bir beyaz eşya ürününde yedek parça değişimi gerekiyorsa, ürün depolanmazsa, en yakın benzer depo sağlansa bile tedarikçi sanayi ürünü kullanılmaz.

Şile Maytag Servisi

Eğitimli Personel ile Maytag Hizmeti Teknolojik olarak gelişen teknolojiyi yakından takip eden teknik servis kadrosu, Maytag markasını taşıyan ürünlerle ilgili kurslara, seminerlere, tanıtım programlarına gönderilmekte ve teknik servis işinde kalite cephesi hizmete sunulmaktadır. Firmamızın yüksek kalitesini yansıtan Şile Maytag servis teknisyenleri, çalıştıkları alanda hijyeni sağlama konusunda titizlikle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Şile Maytag Servisi Kullanıcı memnuniyetini artırmak için Maytag kalitesi tüm çalışmalarda servis garantisi ile birleştirilmiştir.