Ziverbey Amana Servisi

Ziverbey Amana Servisi

Konusunda kaliteli destek veren en beğendiğiniz ürünlerin destekçisi olmaktan mutluyuz. Çalışan Ziverbey Amana Servisi şubemiz ve bu bölgedeki personel kadromuzla sizlere en beğendiğiniz ürünlere destekler sunacak ve sizlere yardımcı olacak değerli personeller burada. Sektörde yaklaşık 20 senedir profesyonel hizmetlerle İstanbul Anadolu Yakasında. Sancaktepe’de merkezimiz çevresinde İstanbul Anadolu Yakası’ndaki bütün ilçeleri baza alarak buzdolabı tamiri beyaz eşya onarımı çamaşır makinesi tamiri ve bakımı gibi hizmetlerinize yardımcı oluyoruz.

Ziverbey Amana Servisi

İsteğiniz dahilinde destekler verecek personellerimiz. Sizler için destekler ileteceğiz. İthal birçok markanın özel tamir servis desteklerini firmamız üstlenmektedir. İsteklerinize özel değerli ev aletlerinizi tamir etmek için firmamız destek sunacaktır Ziverbey Amana Servisi için şirketimiz yanınızda olacak. Kurumsal tamir şirketimiz sizin isteklerinize yardımcı olacaktır. Ziverbey Amana için her konuda olumsuz deneyimler vererek her anlamda olası çalışmalara ek olarak sizlere garanti hizmetleri sunacağız. Destekler ile elimizden gelenin en mükemmelini sunmaktayız.

Ziverbey Amana

Her durumda destek vererek ihtiyacınızı karşılayacağız. Olağan amana tamir ihtiyacınıza karşılık vermek adına çalışmalarımızı Ziverbey bölgesindeki kullanıcılarımıza aktarıyoruz. Hizmet almak istediğiniz ürünlerle ilgili firmamızdan destek almanız yeterli olacaktır. Her alanda isteğinize karşılık vereceğiz. Ziverbey Amana Servisi olarak garantili tamir desteklerine ek sizin ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamaya yönelik değerlerimizi sizlerle paylaşacağız.

İletşim Bilgilerimiz

0216 469 34 35

0216 540 00 23

0532 789 75 07

info@beyazesyaklimaservis.com

 

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara