Windsor Servisi

Windsor Servisi olarak gelişen teknoloji ile ev aletlerinde yaşadığınız problemlerin teknik olarak giderilmesi adına çalışmalar sunmaktayız. Ustalarımızı çağırdığınız zaman sıkıntıların giderilmesi için çalışmaktayız. Problemler ile karşı karşıya kaldıysanız hiç kuşkusuz, kusursuz desteklerin ev aletlerimize teknik olarak yardımcı olacağız. Windsor markalı tüm ürünlerin teknik olarak destekçisiyiz. Hiç bir sorunu sizlere yansıtmıyor ürünlerinizin sizi tedirgin eden seslerini, sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Her sorunu yerinde çözmek için bilinçli ve tecrübeli personel kadromuzla yanınızda olacağız.

Windsor Servis
Windsor Servis

Windsor Servisi

Tamirci, Onarım ustası, Teknik bilgili  çalışanlar ile Windsor Servisi ile ilgili ihtiyaçlarınıza yardımcı olacağız. En iyi en kusursuz tamirci biziz. 1990’dan bu yana, Vestel’in Windsor markası altında faaliyet gösteren şirket, ürün şikayetlerini alabilir. Bunları çözmek ve bozulan ürünleri onarmak için uzman firmamız hizmetinizdedir. Birçok markanın ürünlerinin problemini çözmek için çalışıyoruz. Bu bölgedeki en iyi şirket olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü işimizi büyük bir özenle yapıyoruz.

İstanbul Windsor Servisleri

Windsor markası için ne gibi hizmetleriniz var? Markanın ürünlerini onarmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Markanın ürünleri ile ilgili genel sorun, ürünün parçalarının zamanla aşınması ve her zamanki gibi çalışmamasıdır. Bunu tespit ederken müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulunduruyoruz. Şirketimiz bu parçaları orjinaline göre değiştirmek ve eski ürünleri ilk defa kullanıyor muşçasına uzun yıllar kullanabilmek için gerekli onarım hizmetini vermektedir. Bu şekilde Windsor Servis marka ürünlerinizi kullanmaya devam edersiniz.

 

Windsor Servis

Windsor ürünlerinin onarım ücretlerini nasıl alıyorsunuz? Onarım çalışmaları önemlidir ve uzun, sıkıcı bir işlemden sonra bir ürün tamir edilir. Bu nedenle, bu tür emek ve işler karşılığında bir şirket olarak, kesinlikle nakit ücretimizi talep ediyoruz. Diğer ödeme kanalları üzerinden ödeme almayı tercih etmiyoruz. Diğer markaların, özellikle de Windsor’ın ürünlerinin onarımının bir sonucu olarak emeğin hemen karşılığı verilmesi gerektiği fikrinden hareketle parayı nakit olarak ve nakit olarak kabul ediyoruz. Anlamanızı diliyorum.

Windsor Beyaz Eşya Tamiri

Kaliteli beyaz eşya markası olmanın en büyük avantajı sizler için elimizden çok fazlasının gelmesi istekleriniz için yardımcı olmamız ile sizler için etkin ve etkili çalışmalarımıza ek olarak orijinal yedek parçalar ile Windsor Servisi desteği vermekten çok mutluluk duymaktayız.

Windsor Onarım Merkezi

Onarım demek ürünlerinizin arıza yapan bölgeye yapılan müdahale demek özellikle teknik olarak yapılan ve sunulan tüm yenileme çalışmaları onarım hizmetleri kategorisine girmektedir. Firmamız ile iletişime geçen tüm kullanıcılarımız için teknik destekler ile yanınızda olacağız.

Windsor Servisi
Windsor Servisi
Hizmet Verdiğimiz İstanbul İlçeleri

Kusursuz onarım, bakım,tamir destekleri ve ilçelerimiz. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Aynı zamanda Anadolu yakası için Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, En büyük metropoller arasında olan Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Kısacası tüm bölgelerin kusursuz, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu için teknik olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın ve onarım hizmetleri geneli için sektör lideri şirketimiz ile hemen tanışın, Sizlere Windsor Servis Merkezimiz yardımcı olacağız. Beyaz Eşya Servisi için destek ekibimiz sizlerle.

HizmetlerimizAçıklamalarÜcretler
Windsor Servis Hizmetlerimiz için servis ücretiWindsor Ürünlerinizin genel olarak kontrol etmeye gelen uzmanlarımızın talep ettiği ücrettir.50,00₺
Windsor Çamaşır makinesi su boşaltma problemi giderme ücreti.Bu işlemlerde sizlere verilen destek olarak nitelendirebiliriz. Su tahliye motoru değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır.120,00₺
Buzdolabı Gaz koyma , eksik gaz tamamlama hizmetleriBu destekte sizlere sunulan hizmetlerde işçilik ve parça 1 sene garantilidir.250,00₺
Windsor Bulaşık makinesi su alma problemi giderme.Windsor bulaşık makinesi su tahliye motoru yenileme hizmetleri ve orijinal yedek parçalar.125,00₺

Ev Aletleri Tamir ve Bakım Hizmetleri ( Windsor )

Bizim hizmetimiz tam zamanlı ve sizlere 7/24 olarak ev ürünleriniz için yardımcı olacak kadar kusursuz sunulmaktadır. Bilinçli personel kadromuz evinizin tüm Windsor ürünlerine destek sunmak için eğitilmektedir. Gelin bu kaliteli ürünün teknik olarak tamir edilmesi için yardımcı olalım ve sizlere vereceğimiz desteklerle ehil ekiplerimizi evlerinize gönderelim. Windsor Servisi için bizi 0216 540 00 23 numaralı hattımızdan arayarak destekler alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara