Üsküdar Amana Servisi

Üsküdar Amana Servisi Üsküdar için gerçekten dayanıklı tüketim ürünlerini tam anlamıyla profesyonel desteği sunabilen ve bu ürünlerin arkasında durabilen işletmemiz sizlerin amana markalı buzdolabına gerçek ve değerli teknik destekler sunuyor.İhtiyaca yönelik bütün profesyonel hizmetleri bizlerden alabilirsiniz destek alabileceğiniz firmamız günün her saati sorunları yerinde gideriyor.

Üsküdar Amana Servisi
Üsküdar Amana Servisi

Üsküdar Amana Servisi

İşte sizlerin güvenini kazanmak için Üsküdar dayız. Üsküdar Amana Servisi şirketimiz tüm koşulları göz ardı ederek sizleri aynı gün içerisinde gerçek. Yedek parçalarla ve orijinal aksesuarlarla tamiri mümkün olan tüm ürünlerin onarımını gerçekleştiriyor. Şirketimizde kusursuz hizmetlerinin yanı sıra deneyimli kadromuz ve Ehil bireylerinizle sorunlarınızı aynı gün içerisinde müdahale edebiliyoruz.

Amana Servis Üsküdar

Müşterilerimiz Üsküdar’da oturuyorsa Eğer şirketimizi tercih edebilir ve İstediğiniz zaman tamir edilmesi gereken buzdolabınız konusunda. Bizlerle diyaloğa girebilir ve iletişim bilgilerimiz de bizlerle kontak kurarak. Sorunları çözmemizde yardımcı olabilir.

İstekler her zaman arzularla sınırlı olmayabilir bazen buzdolabının tamir edilmesi gerekebilir bu gibi hususlarda şirketimizde iletişime geçerek en değer vererek kullandığınız o önemli ev aletleriniz olan buz dolaplarının acil çözüm üretebilir ve sıkıntılarınızı gidermez için bizden destek talebi oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Amana Servisi Her konuda şirketimiz sizlere destek sunar amana buzdolabı sorunlarının giderilmesi bizim işimiz bu buzdolabı ile alakalı tüm vidalara kadar her şey yani Kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalarını orijinal olduğunu sizlere kanıtlayabiliriz.

Amana Servis Üsküdar
Amana Servis Üsküdar

Üsküdar Amana

Lütfen çağırmış olduğumuz servisin orijinal servis olup olmadığını kontrol edin malum piyasada kendini Üsküdar Amana olarak tanıtan birçok dolandırıcı ve küstah tamirciler var.  Bunlardan uzak durmanızı tavsiye ederim Şimdi şirketimizin Tüm Türkiye’de bizi tercih eden müşterilerimize sorabilirsiniz gerçekten memnun olan insanların çoğunlukta olduğunu göreceksiniz. Hatta hiç memnuniyetsiz birine rahatlarsınız.

Deneyimli güçlü ve zamanında kusursuz hizmetleri sunan şirketimizin. En önemli departmanı buzdolabı onarımı. Ar ge ve geliştirilen sürekli Teknolojiye ayak uyduran uzman kadromuzla tamamen. Koskoca Türkiye’de İstanbul Üsküdar’a hızlıca gerçekten tamiri hizmetleri sunan güçlü ve güvenilir. Zihninde sürekli fikirler üreten uzman personeller ile hizmetinizde.

Üsküdar Amana HizmetlerimizAçıklamaFiyatlarımız
Üsküdar ilçesinde Amana Servis ÜcretiServis ücretimiz tamir edildiğinde fiyata eklenmez, Fiyatı kabul etmeyen müşterilerimize belirtilir.50,00₺
Amana Fan Motoru değişim ücretiFan motoru yenisi ve orijinal ile değiştirilip, 2 sene garanti verilir.330,00₺
Amana Buzdolabı Komprasör değişim bedeliBu hizmetlerimizde, Buzdolabı soğutma motoru yenisi ile değiştirilir, Talep ettiğimiz tutar içinde gaz, drayer, kılcal boru fiyata dahildir.1,150,00₺
Amana buzdolabı için üsküdar ilçesinde bakım ücretiBakım hizmetimiz, Fan motoru ve arka petek temizleme ve kanal tıkanıklık açma hizmetleri dahildir.225,00₺

Amana Üsküdar

Günün her saati kuşkusuz hizmeti alabileceğiniz genel merkezimizden sizlere hızlı ve etik ve dinamik kadromuzu Amana Servis olarak yönlendirerek sorunlarınızı hızlıca giderecek teknolojik görüntüleme cihazları name test cihazlarına sahip olan tam donanımlı 2018 model araçlarımızla kapınıza kadar gelerek ama ana buzdolabınızı yerinde evinizde tamir ediyoruz. Hızlıca şirketimizi arayabilir isteklerimizden çok uygun fiyatlara 2018 yılının en sorunlu buz dolaplarının geçtiği dönemde çok hızlı tamir hizmetleri alabileceksiniz. Üsküdar Amana Servisi için geç kalmadınız firmamız aynı gün sizlerle hemde üsküdar’da.

amana üsküdar
amana üsküdar

Üsküdar Amana Buzdolabı Servis

Buzdolabınızda tamir yapılması gereken alanları. Doğru tespit ederek ustalarımızın yerinde müdahalesi sonrasında genel sıkıntıları çözüyoruz sizin için çalışırken bu değerli ürünlerin tam zamanında tamir edilmesini sağlıyor ve ürünlerinize tam 12 ay Garanti sunuyoruz. İşletmemiz 18 yıldır aynı lokasyonda. Amana Servis Üsküdar sizler için değerli ürünlerinize teknik destek ve tamir hizmeti vermek için bulunmakta. Bu mükemmel ürünleri gerçek ve tam zamanında tamir edebilecek firma biziz.

Amana Servis Üsküdar İşletmemize Gelen Sorular

Amana Yedek Parçalarınız kesinlikle orijinal ve kendi ithal ettiğimiz tam uyumlu yedek parçalar ve aksesuarlardır. Bu yedek malzemelerde tam 1 sene garantili ve faturalıdır.
Çamlıca, Harem, Doğancılar, Beylerbeyi, Bağlarbaşı, Ayazma, Altunizade, Vaniköy, Seliye, Salacak, Küçüksu, Kısıklı Kandilli, Çengelköy Kısaca Üsküdar Amana Servisi desteği alabilirsiniz.
Kesinlikle hizmetlerimiz tamamen 1 sene garantilidir. Desteklerimizin tümü yerinde tamir edilmektedir. Bu nedenle ürünlerinizde sıkıntı yaşamaz ve çizilme gibi kozmatik sorunlar ortaya çıkmaz.
Değerli Üsküdar müşterilerimiz, Buzdolabı, Şarap dolabı, Puro dolabı, Gardolap tipi buzdolabı dahil olmak üzere amana markalı tüm ürünlerin arkasındayız.
0216 540 00 23 - 0216 469 34 35 - 0532 789 75 07 servisasia@gmail.com
Üsküdar Amana Tamiri

Amana markalı buzdolabınızda teknik destek sunacağız ve bu sorunları ortadan kaldıracağız işletmemizin iletişim merkezini arayarak. Çağrı merkezindeki personellerin oluşturmuş olduğu kayıtlar neticesi ile. Sizler doğru ve düzgün bir hizmetin başladığını göreceksiniz bizim hizmetlerimiz içerisinde en önemlilerinden bir tanesi olan. Üsküdar Amana Servisi firmamızın 0216 469 35 34 numarası ile ulaşılabilir durumdadır hemen arayarak hizmetlerimizden faydalanın.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara