Tuzla Siemens Servisi

Tuzla Siemens Servisi olarak beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Yetkili servis firması olarak siz sevgili müşterilerimize her konuda destek olmaya çalışıyoruz. Evinizde gün içinde sürekli kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, aygaz ve ocak gibi eşyaların bakımı bizim kontrolümüzde gerçekleşiyor. Bunların her biri elektronik eşya ve bu nedenle en olmadık zamanlarda arıza verebilirler. Bizler de oluşan ya da oluşabilecek arızaları vermiş olduğumuz kaliteli hizmet dâhilinde ortadan kaldırıyoruz.

Tuzla Siemens Servisi

Siemens dünyanın en iyi beyaz eşya markasıdır. Buna rağmen gerek kullanıcı hatasından gerekse eşyanın ömrünü doldurmasından kaynaklı bazı arızalar oluşabilir. Buzdolabının kapağı sorun yaratabilir, fırının rezidansları bozulabilir, bulaşık makinası eskisi gibi yıkamayabilir, çamaşır makinası deterjan bırakıyor olabilir ya da ocağın gözleri yanmıyor olabilir. Bu ve bunlara benzer tüm sıkıntılar bizim işimiz. Bizlere oluşan tüm arızalarınızda beyaz eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Tuzla Siemens Servisi
Tuzla Siemens Servisi

Tecrübeli Eleman, Kaliteli Hizmet Tuzla Siemens Servisi olarak tek bir prensip dâhilinde hizmet veriyoruz. Bizim için tecrübe çok önemli, tecrübeli elemanlar işini severek ve bilerek yaparlar. Bizler de bunun bilincinde olduğumuz için firmamızda acemi eleman bulundurmuyoruz. Usta eller ile eşyalarınızın bakımını ve onarımını yapıyoruz. Elemanlarımız işinde uzman olduğu için, aradığınız gün tamire geldiğimiz için ve sizlerin görüşlerine önem verdiğimiz için kaliteli hizmet vermiş oluyoruz.

Siemens Servis Tuzla

Sizlerin yorum ve görüşleri bizim için çok değerli. Bu nedenle size vermiş olduğumuz bakım ve onarım hizmetinden sonra bizlere internet sitemizden ya da birebir görüşlerinizi bildirirseniz bizler de kendimizi geliştirmeye çalışırız ve yanlışlarımızı kapatarak bir sonraki sefere daha iyi şekilde hizmet vermiş oluruz. İyi ya da kötü de olsa hakkımızdaki fikirlerinizi bize bildirirseniz çok memnun oluruz. Beyaz Eşya Servisi desteği almak isteyen tüketicilerimiz için kısa zamanda destekler sunacağız.

Tuzla Siemens
Tuzla Siemens

Tuzla Siemens

İstanbul’un Her Yerinde Siemens Servis Tuzla olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un çeşitli ilçelerinde Siemens servis firmamız mevcut. İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere kaliteli hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Makinalarınızda bir arıza tespit ederseniz ya da sadece rutin bakım yaptırmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Bizler günün 24 saati sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Bizim için gece gündüz kavramı yoktur çünkü biz bize ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızdayız. Bunun bilincinde olarak günün hangi saati olursak olalım bizi arayıp destek istemekten çekinmemenizi dileriz. Gecenin bir vakti makinanız ciddi boyutta arıza çıkartırsa derhal bizi arayın ve biz gerekeni yapalım. Böylece hayatınızın akışını bozmanıza gerek kalmaz ve eskisi gibi makinanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tuzla Siemens Beyaz Eşya Servis

Siemens ile Hayat Daha Kolay Siemens, bilindiği üzere dünyanın en kaliteli beyaz eşyalarını satan bir markadır. Bizler de bu kaliteli markanın eşyalarını tamir ediyoruz ve düzenli olarak bakımlarını yapıyoruz. Rutin bakım için 6 ayda bir firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Garanti süreniz bitmiş ise cüzi miktarda ödeme alıyoruz. Ödemelerimizi kredi kartı ile yapmanız da mümkündür. Dilerseniz yerinde yapılan tamir işlemleri içinde kredi kartı olanaklarımızı değerlendirebilirsiniz.

Siemens Tuzla

Kaliteli ve ekonomik mükemmel kalitesi sizlere destekler veren firmamızın kusursuz hizmetleri ile yanınızda olacağız. İstediğiniz zaman şirketimizle irtibat sağlayarak oluşan sorunların tamamen giderilmesini isteyebilirsiniz. Tuzla Siemens Servisi olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimizin ürünlerini kusursuz olarak tamir ederiz.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara