Teknik Servis Ücretleri

Teknik Servis Ücretleri Genellikle arızanın boyutuna göre değişir Bir buzdolabındaki motor, Değişim ücreti ile bir çamaşır makinesinin motor değişim ücretleri arasında ciddi farklar vardır. Teknik servis arıza boyutuna değişen parçanın maliyet ve yedek parça tutarına işçilik ve harcanan zamana göre fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Teknik destekler genellikle yerinde yapıldığı zaman daha az maliyet çıkartılmaktadır. Özellikle çamaşır makinesinin teknik servis desteği evde yapıldığı zaman. Daha ekonomik fiyatlar çıkabiliyor, Atölyeye alınan makinelere nakliye Bedeli koyul masada harcanan zamanın belli bir bedeli işçilik olarak ücreti yansır.

Teknik Servis Ücretleri

  • Buzdolabı motor değişimi ücreti 700 TL ile 1100 TL arasında.
  • Çamaşır makinesi yıkama motoru ücreti 150 TL ile 420 TL arasında.
  • Bulaşık makinesi su tahliye motoru 150 ila 200 TL arasında değişir.
  • Her marka beyaz eşya buzdolabı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinin teknik servis bedeli 50 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer tüm beyaz eşya tamiri ile ilgili fiyat teklifimizi almak için bizlere info@servisasia.com ulaşabilir ve Ürünleriniz hakkında detaylı bilgileri bizlere arttırabilir. Onarım tamir ve bakım ücretlerini teklif halinde sizlere sunmamıza talep edebilirsiniz.

Teknik Servis Fiyatları

Teknik Servis Fiyatları Genellikle beyaz eşya fiyat aralıkları değişen parça ve kullanılan aksesuarların faturayı eklenmesi ile değişkenlik gösterebilir. Yapılan hizmet ve ürünlerinizin,Onarım yapılması veya bakım paketinin fiyatı eklenmesi ile üç aşağı beş yukarı fiyatlar değişebilmektedir bizleri arayarak detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İşçilik maliyetleri 2019 haziran ayı itibariyle işletmelere oldukça yok olmaktadır gerek SGK ödemeleri. Gerekse Asgari ücretin artış göstermesi işletmelerin ödeme güçlüğü içine girmektedir. O nedenle teknik servis bedeli ve işçilik maliyetlerinde firmamız %35’e yakın fiyat artırımında bulunmuştur. Bu Olağan bir durumdur. Teknik Servis Ücretleri İle ilgili yazımızda Tüm detayları sizlerle paylaşmış bulunduk.

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara