Suadiye Profilo Servisi

Suadiye Profilo Servisi olarak sizlere en iyi bakım ve onarım hizmetini veriyoruz. Yaklaşık 18 yıldır bu sektördeyiz ve ne zaman ve ne zaman müdahale edeceğimizi çok iyi biliyoruz. Bildiğiniz gibi, Profilo dünyaca ünlü bir marka ve bu markadan birçok ev aletini tercih ediyor. Ayrıca, Profilo mağazalarından satın aldığınız beyaz eşyaların düzenli bakım ve onarımını da sağlıyoruz.

Suadiye Profilo Servisi
Suadiye Profilo Servisi

Suadiye Profilo Servisi

Profilo beyaz eşyalarını hiçbir şekilde satmaz, Suadiye Profilo Servisi veya monte etmeyiz. Biz sadece bakım onarım işleriyle uğraşıyoruz. Bu hizmeti verirken televizyon ve klima arızalarıyla uğraşmıyoruz. Hizmet verdiğimiz beyaz eşya kategorileri şöyle sıralanabilir;
• Buzdolabı
• Bulaşık makinesi
• Çamaşır makinesi
• İnşa edilmiş
• Ocak
• Fırın
• Ocak

Suadiye Profilo

Görüldüğü üzere 7 kategoride hizmet veriyoruz. Sizi bu konuda memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm tamir hizmetlerini aynı sorunu tekrarlamayacak şekilde sunuyoruz. Deneyimli Kadromuzla Yola Çıkıyoruz
Suadiye Profilo olarak işlerinde yetkin deneyimli ve deneyimli kadromuz var. Personelimiz yukarıda belirtilen mallar alanında uzmandır ve bu nedenle sorunu gidermek için kalifiye elleriyle gerekli hizmeti sağlar. Tecrübeler bizim için çok önemlidir, çünkü beyaz eşyadaki en küçük arıza bile tüm hayatınızın akışını durdurabilir.

Profilo Servis Suadiye

Üyelerimiz evinize geldiğinde, önce hatalı işlev bozukluğunun kontrolünü belirlerler. Buna göre, ortaya çıkan onarımı çözmek için araçtan gerekli malzemeleri alırlar. Sizi hayal kırıklığına uğratmıyoruz ve servis personelimiz bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyor. Diyelim ki bir probleminiz var, bu durumda size onarım işini yapmak için yeni bir personel gönderiyoruz.

15 Gün Garanti Kapsamı Profilo Servis Suadiye olarak kaliteli ve başarılı bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Profilo Servisi Personelimizden memnun kalacağınızı düşünüyoruz, ancak onarılan mallar aynı yerden tekrar kırılırsa ve sorun teknik servis personelimizden kaynaklanıyorsa, bu durumda hatanın sağlanması için ücretsiz yeni bir tamirci personeli göndeririz kısa sürede çözülür. Elbette, garanti süreniz devam ederse bunu yaparlar. Her beyaz eşya için garanti süresi değişiyor, bunu Profilo bayisi ile görüşmelisiniz. Garanti süremiz 15 gündür. Bakım ve onarım işlemlerini 15 gün boyunca ücretsiz yapabilirsiniz.

Suadiye Profilo Beyaz Eşya Servisi

Belirli Dönemlerde Bakım Süreci Beyaz eşya servisi tamamen elektronik eşya olduğu için bakımı da çok önemlidir. Bir öğeye servis verilmesi, mevcut arızaları tespit etmeyi kolaylaştırır ve arızaları önler. Her 6 ayda bir beyaz eşyalara iyi bakmalısın. Bu şekilde daha büyük sorunlardan kaçınabilirsiniz. Satın aldığınız bir Profilo beyaz eşya garanti süresi devam ederse, ücretsiz bakım ve onarım işlerini yapıyoruz. Garanti süreniz sona ererse, belirli bir miktar tahsil etmemiz gerekir. Firmamızı arayarak ya da web sitemizi ziyaret ederek fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Suadiye Profilo Servis İletişim Bilgilerimiz

0216 540 00 23 – 0532 789 75 07

Profilo Suadiye

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara