Spot Beyaz Eşya Almak Mantıklı mı

Spot Beyaz Eşya Almak Mantıklı mı Evet sevgili okurlar malum bütçelerimizi düşünmemiz gerekiyor . Devir ekonomi devri sıfır beyaz eşyalar oldukça pahalı resmen el yakıyor. öğrenciyseniz yada kısa vadede kullanmak istediğiniz yada ihtiyacınız olan ürünler almanız gerekiyorsa kesinlikle spot beyaz eşyaları almanızı tavsiye ederim.

Spot Beyaz Eşya Almak Mantıklı mı
Spot Beyaz Eşya Almak Mantıklı mı

Peki Spot Beyaz Eşya Ne Demek ?

Spot beyaz eşyalar belirli süre stantlarda sergilenmiş deneme ve sahne ürünüdür insanlar beyaz eşya almadan önce bu ürünleri kontrol ederler denerler,açarlar kapatırlar yeri gelir çizilir küçük vuruk lar olabilir ama kullanımı etkilemeyen kozmetik sorunlardır genellikle. O nedenle spot eşya kullanımında ben şahsen bir sorun görmüyorum aksine spot eşya kullanımı mantıklı ve bütçeye bir hayli katkısı olacağı aşikar.

Spot Beyaz Eşyalar Nerelerden Alınır ?

Spot beyaz eşyalar genelde tüm dev elektronik mağzaların spot satış mağzaları olur yada n 11 gibi sitelerde bulmanız mümkün olacaktır yanlış hatırlamıyorsam Teknosa gibi devler bile ciddi indirimlerle spot eşyaları gittigidiyor gibi sitelerde satmakta müşterilerine ulaştırabilmekte dir.

Spot Beyaz Eşyalarda Garanti Olur mu ?

Tabi ki spot beyaz eşyalarda normal beyaz eşyalar gibi garanti vermekte nasıl sıfır bir üründe 24 ay sınırsız garanti varise normal aldığınız spot beyaz eşyalarda da aynı ücretsiz kurulum ve garanti bulunmaktadır sizin tek yapmanız gereken aldığınız ürünü yetkili bayilere kurdurmak.

Spot Beyaz Eşya Arıza Yaparsa Garanti Geçermi ?

Sevgili dostlar eğer aldığınız spot eşya normal ikinci elcilerden alınanlardan sa garantisi olmaz ama üstteki yazıda yazdığım gibi bir kurumsal mağazadan kurumsal satıcıdan aldıysanız garantileri olacaktır. 2. elciden aldığınız beyaz eşyanın satıcıdan mağaza garantisini ve faturasını mutlaka alın. Eğer ürünlerinizde garantili problemleri yada servis bulamama sıkıntıları yaşarsanız Beyaz eşya servisi desteği için 0216 540 00 23 numaralı çağrı merkezimizi aramanızı öneririz.

 

Bir yanıt yazın

Hemen Tıkla Ara