Riva Beko Servisi

Şile Teka Servisi

Genişleyen hizmet ağı ile İstanbul Teka beyaz eşya servisi birçok yerde hizmet vermektedir. Şile Teka Servisi Servis Asia Merkez olarak tüm Teka ürünlerinin bakım, onarım ve kurulumunu yapıyoruz. Çağrı Merkezi çalışanlarımızla doğrudan 24 saat, haftada 7 gün, saat 8:30 ile 22:00 arasında yetkili servislerimizden iletişime geçerek veya mesajınızı bu saatler dışında telesekretere bırakarak bize ulaşabilirsiniz. Web sayfamızdaki servis istek formunu doldurabilir.

Şile Teka Servisi

Teka Beyaz Eşya Servisi Beyaz eşyaların bakımı uzun süreli kullanım için büyük önem taşımaktadır. Yeni ürünlerin özel hizmetler ve ön kullanım bilgileri ile kurulması, kullanım kolaylığı sağlarken, müşteri memnuniyetinin daha yüksek seviyelere çıkmasını sağlar. Teka beyaz eşya servisi olarak, mürettebatlarımız onarım ve bakım ihtiyaçlarınız için müşterilerimizin yanında. Ev aletleri, kombi ve klimalarınızla ilgili olarak herhangi bir bakım veya onarım için bizi arayabilirsiniz. Markaları alanında uzman ekiplerle ayırt etmeden gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım çalışmaları ile daima yanınızdayız.

Kaliteli Hizmetlerle Uzun Dönem Kullanımı , Beyaz eşyalarımızın artık hayatımızda bir yeri var. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, Şile Teka Servisi arıza veya başarısızlık durumunda hayatımızın olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Teka servis ekipleri, müşteri ilişkileri ve aldıkları düzenli eğitimlerle yeni modellerin kullanımı ve onarımı hakkında bilgilendirilmektedir. Popüler Teka servis ağımız ile İstanbul’un farklı bölgelerinde hizmet veren mobil ekiplerimiz, hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar yürütüyor.

Teka Servis taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saat seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmayacaksınız. Ekiplerimiz Teka, elektrikli ve elektronik ürünlerde gerekli müdahaleyi yapacak teknik personelden oluşmaktadır. Firmamız özellikle küçük ev aletlerinizi tamir etmek ve ürününüzünüzü teslim etmek için sizi ziyaret etmektedir. Servis Asia Gerekli bakım ve onarım çalışmalarımız müşterilerimizin onayı ile tamamlanacak ve ürünleriniz adresinize teslim edilecektir.

Şile Teka Servisi

Teka beyaz eşya servisi olarak beyaz eşyalarınızın montaj ve promosyon hizmetleri tamamen verilmektedir. Sorunların büyümesini önlemek için düzenli olarak elektronik eşyalarınızı özenle kullanmanızı öneririz.

Şile Teka beyaz eşya servisini İstanbul genelindeki yaygın servis ağımızla sağlıyoruz. Ürün arızalarını büyük bir hassasiyetle ele alıyoruz ve tüm teknik işlemlerimizde titiz davranıyoruz. 0216 540 00 23 Şile Teka servis çağrı merkezi, uzman teknik kadrosu ile geçirdiğimiz adrese vermiş olduğunuz hizmet talebinden sonra 24 saat içerisinde hizmetinizde olacaksınız.

İstediğiniz adrese varmadan 1 saat önce sizi ararız. Şile Teka Servisi Teka ürünlerinizi onarmak için 0216 540 00 23 numaralı Servis Merkezi ekibine güvenebilir ve profesyonel hizmet kalitesinin ve işlem sonrası müşteri memnuniyetinin keyfini çıkartabilirsiniz. Servis Asia Center, güvenli servis ve uygun fiyat politikası ile hizmetinizdedir.

Yorum bırakın

Hemen Tıkla Ara